Modřina po podrbání a červené tečky na kůži

Anonymní
26.5.20 09:17

Modrina po podrbani a cervene tecky na kuzi

Je to asi 2,3 mesice zpet co jsem si vsimla ze se mi delaji na nohou modriny. Staci abych se silneji podrbala nebo stiskla kuzi a mam modrinu. Nekdy i docela velkou nebo tmavou jindy obyc. Porad sem tam tu modrinu na nohach mam -ted na obou asi 4.Taky jsem vsimla vsude po tele cervenych tecek velikosti vpichu spendliku, nektere vetsi jako spendlikova hlavicka.Jsou jich desitky treba jen na brise a hrudniku asi pres 30.Jsem rok po porodu, antikoncepci neberu.Na prev. prohlidce a krvi (biochemie, mineraly)jsem byla asi pred 8mesici a byli jen lehce zvysene jaterky. Myslite ze kdybych mela neco vazneho s krví ukazalo by se to v naberech nebo uz je to dlouha doba.(i kdyz na prev.krev se ma chodit jednou za2 roky.)Obcas se mi trochu mota hlava hlavne teda pri vstavani, obcas boli klouby(nekdy kycle nekdy kolena par dni bolelo cele stehno) a taky se mi uz asi pul roku vraci slaba bolest oka.Na ocnim jsem dostala jen obyc.kapky.Nic z toho ale neni tak obtezujici ze bych s tim musela k doktoru.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

536
26.5.20 09:27

To jsou pravděpodobně petechie. Já na to trpím celý život. Hlavně když se škrábu na nohách :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.5.20 09:27

Mám to samé. Občas modřina, plné ruce malých teček, mám je i na břiše, občas na noze. K tomu bolest kloubů, motání hlavy, bolest za krkem a okem, přeskakování srdce. Byla jsem na krevním obraze, vše v pohodě. Dokonce mi dělala doktorka nějaký rozšířený, i revmatoidní faktor. Teď mám žádanku na kožní. Za sebou rentgen kyčlí a bederní páteře, prý v pořádku. Mám ale páteř celkově v hrozném stavu a po operaci. Možná je to všechno jen ze stresu :nevim:. Ale je to únavné a kolikrát se mi nechce radši nikde chodit a to musím už začít hledat práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
26.5.20 09:31

Ale nic nezkazíš tím když se zmíníš obvoďákovi, popřípadě udělá nějaké vyšetření :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 09:36

No ja na krvi prave nekdy pred temi 8mesici a ty modriny a tecky pozoruju ani ne ctvrt roku.Driv jsem si toho nevsimala tak nevim jak dlouho to mam.Tak jsem si prave rikala jesti bych nemela jit na krev znova jestli uz to neni dlouho tich 8mes.

• Nahlásit
  • Citovat
369
26.5.20 14:04

Já osobně bych na krev, celkove k obvodnímu šla určitě. Pro můj klid. Stejně bych z toho byla totálně ve stresu. Nabere ti krev a budeš vědět hned :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama