Modřinka po celých nožkách

17.10.19 10:50

Modřinka po celých nožkách

Ahoj mám dotaz třeba ste to někdo zažil. Mojí dceři ve 3 měsících úplně zrudly nožičky jako když je má spáleny po cca 15 minutách ji to zmizelo ale udělaly se ji modřinky po celých nožičkách. Strašně brečela byly sme na pohotovosti ale na nic nepřišly. Nemůže to být třeba alergie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10116
17.10.19 10:59

No a co na to říká dětský doktor? Já bych to určitě řešila dál, normální to určitě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11848
17.10.19 11:31

V tomto pripade bych asi behala po doktorech, i kdyz se tomu bezne vyhybam jako cert krizi. Nikdy jsem nic takoveho neslysela. Strasit nechci, ale fakt bych chtela mit jistotu, ze je vse v poradku. Takze bych sla hned se zpravou z pohotovosti k detskemu lekari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
17.10.19 11:41

Tohle bych taky řešila. Chodím s dcerou na cévní a vím že občas tam děti chodí s podobnými problémy, tím neříkám, že je to ono, ale vyšetření krve, kardiologie, cévní by stály za zvážení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3339
17.10.19 11:50

@Mispulinek2323 a co vše vyšetřovali? Hospitalizovali vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.19 18:04

Dětský si mysli ze to je alergie na něco. A ano nechali nás v nemocnici hromadu odběru ji dělali ale na nic nepřišly prý to muže být nějaká viróza jako zatím se to neobjevilo a kdyby něco tak to mám nafotit aby věděli na pohotovosti jak to vypadalo ale stejně člověk má strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
17.10.19 19:33

Modřinky z virózy, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu