Modřiny na nohou v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 06.05.18 14:14
Modřiny na nohou v těhotenství ?

Ahojky, jsem v 6.mesici tu a tam se mi udělá na nohou par malých modřín, měla jste některá také? Dekuju :?

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 06.05.18 15:41

@Klaraslunicko mohla by to být žilní nedostatečnost nebo porucha srazlivosti krve. Řekla bych to na kontrole doktorovi případně si zajdi na cévní- udělají utz.

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 06.05.18 15:55

@janickaIII díky moc a je to v tehu nějak vážný pro mimi?

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 06.05.18 16:06

@Klaraslunicko miminku by to vadit nemelo. Sprouste holkám se v těhotenství udělají drobné zilky. Podle cevniho doktora s tím prý nejde nic dělat, je to pry genetika. Damon se nosit podpůrné puncochace nebo ponožky, ale s tím bych byla v těhotenství opatrná. Kvůli průtokum krve. Nebo je dobrá pohanka a jídlo s obsahem rutinu. Nebo pak žilní cvičení- většinou s nohama nahoře a střídat teplou a studenou vodu při sprchovani. Jestli chceš mít 100% jistotu zajdi na žilní nebo to řekni gynekologovi (ten můj mi s tím tedy moc neporadil)

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 06.05.18 16:16

@janickaIII dobře super dekuju moc, já mám v palici furt tu leidenovu chorobu, ale v rodině to nemáme nikdo, všichni odrodili normálně, takže to bych snad mít neměla, mám ji v hlavě jen kvůli jednomu potratu už v 6.tydnu. Ale to snad nebude ono, já mu to řeknu a uvidím :srdce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 06.05.18 18:28

@Klaraslunicko neboj, to ma cca 5% evropske populace. Pokud chces mit 100% jistotu tak si zkus zajit na genetiku (zeptej se I sveho doktora).

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 06.05.18 18:50

@janickaIII tak to jsem klidnější :) dekuju moc :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama