Mohl by mi někdo prosím zvážit počůranou plenu po 3 hodinách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 15:11
mohl by mi někdo prosím zvážit počůranou plenu po hodinách

Ahoj, mohl by mi někdo prosím zvážit kolik pro představu váží počůraná plena po 3 hodinách u desetiměsíčního, jedenáctiměsíčního miminka? jde mi o to, zda syn má dost tekutin, příkrmy skoro nejí (nechce), kojení taky moc nedá a za den si dá pár loků vody, proto prosím o pomoc, ať trošku vím jak by měl čůrat. děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 27.10.18 15:22

Nejsem doma, pak ti můžu zvážit roční. Ale nemyslím si, že to je něco říkající údaj. Důležitější je, jestli ta moč není tmavá, jestli čůrá průběžně, nevykazuje známky dehydratace… Chová se normálně čile? Má pružnou kůži? Ono se to nezdá, ale takhle velkej prcek si už určitě zvládne dost mlika vytáhnout i za chvilku. Můžeš mu ty prikrmy trošičku naredit vodou, aby jí přijal takhle ještě víc.

Sůvička80
Kecalka 174 příspěvků 27.10.18 15:23

Ale z jedné pleny nic nezjistis. Ideální je vědět, kolik váží pleny za celý den a pak můžeš srovnávat.

Markii2
Stálice 65 příspěvků 7 inzerátů 27.10.18 15:23

Ahoj mala ma 14 mesicu a prikrmy taky moc neji, takze jsem jednou dobou ze zvedavosti vazila… Prumer je 120-130, rano je plinka vzdycky mega nacucana, to ma minimalne kolem 350 g… kdyz roste tak kolem 170 a kdyz boli zoubky tak treba jenom 60, to odmita i kojeni ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 15:24

@Kamkam alepoň pro představu mi to prosím zvažte,a ještě mi prosím napište jaký je jídelníček dítěte:kolik má příkrmů,kolikrát kojíte a kolik za den vypije vody nebo čaje,děkuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 15:26

@Markii2 děkuji,a ty váhy jsou i s plenou nebo samotná moč bez hmotnosti pleny?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 15:28

@Markii2 a po kolika hodinách nošení jste plenky vážila?po 3?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 27.10.18 15:36
@Anonymní píše:
@Kamkam alepoň pro představu mi to prosím zvažte,a ještě mi prosím napište jaký je jídelníček dítěte:kolik má příkrmů,kolikrát kojíte a kolik za den vypije vody nebo čaje,děkuji

OK ;) a tobě se něco nezdá? Myslím kromě toho pocitu, že pije málo. Naše malá vypije vecer, v noci a ráno po 200ml mlika (um). Tzn. 600ml. Přes den zapiji jídlo, pije mezi jídly, dohromady třeba 300ml. Taky mi to přijde málo, ale má vodu i v jídle, v noci to mlíko, nevypadá, že by jí něco chybělo.
Snídaně je různá (chleba, banán, kukuřičná placka,…), svačiny 200gramu presnidavky nebo jogurt, oběd cca 200g. Někdy vyjde, podle toho, jak jí, „první večeře“ cca 100g příkrm, jogurt,… Jindy má večer jen to mlíko, to ji pak dělám místo 200ml 233ml…
Edit: Jo a ještě večer chlemtá vodu ze sprchy. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 15:50

@Kamkam vše je v pořádku,akorát mám pořád ocit,že žije snad jen se vzduchu.je to strašný nejedlík,že by plakala hlady to vůbec neznám

Micaella22
Kecalka 424 příspěvků 27.10.18 15:51

X

KáčaaBarča
Kecalka 172 příspěvků 27.10.18 16:33

Ahoj, pročítala jsem diskusi, téma mě zaujalo.
Taky stále dokola řeším pitny režim.
Mé malé je jen devět měsíců, ale zkusila jsem zvážit plinku po dvou hodinách a váží 135g.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 17:03

@KáčaaBarča to je celkem váha i s plenou nebo jen samotná moč?kojíte?

Hobitka
Závislačka 3531 příspěvků 27.10.18 17:21

Vazila jsem pleny kdysi dceri. Za 24 hodin to bylo 360-450 g, po ranu cca 130-170g a dalsi okolo tech 50g. Taky nejedlik, nepijak. Zpetne radim nevazit, neresit, pokud moc nezapacha, neni tmava a dite vypada spokojene. Dcera je sikovna prvnacka, rozjedla a rozpila se ve 4,5r. Nekde jsem tusim tenkrat vycetla, ze moci ma byt alespon 2ml/kg/den, ale nevycetla jsem, pro jak stare deti to plati, jestli to neni treba jen pro kojence. U 10 kg ditete by to takhle vychazelo 480 ml/den.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 17:33

@Hobitka a v jakém věku jste to vážila?

Babs18
Kelišová 6218 příspěvků 27.10.18 18:11

8o syn mi do roka v podstate nejedl a nepil vubec nic,ale nikdy me nenapadlo vazit pleny :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >