Mohl by se zamilovat, bojí se zlomení srdce (kluk ze seznamky)

24
27.2.20 07:57

Mohl by se zamilovat, bojí se zlomení srdce (kluk ze seznamky)

Ahoj,
v neděli jsem přidávala sem téma o klukovi se seznamky, s dotazováním jestli by se mohl zamilovat.
Dnes bych na to chtěla mírně navázat. Pro mě je vztah, nebo celkově takové seznamování zcela nové a sama si nevím moc rady, navíc si myslím, že mě kámošky začnou mít za chvíli pokrk.

Abych trochu přiblížila předchozí diskuzi, scházím se s klukem, který se rozešel s přítelkyní v sprnu, dle jeho názoru klidný rozchod, píšou si spolu, občas si zavolají… Údajně chtěli děti a rodinu, ale byli odlišný povahy a měli jiné zájmy, tak se domluvili po 5 letech vztahu, že to dál nejde… Já jsem po rozchodu komplikovanějším, kdy mě přítel vyměnil za práci.. Ale o tom jindy, rozešli jsme se v té době.
S tímto klukem jsem se seznámila v listopadu na seznamce, líbili se mi jeho fotky a hodně se o mě zajímal, hodně se snažil a strašně jsme si rozuměli, šli jsme ven… Tlačil moc na pilu a navíc se mi zcela vzhledově nelíbil, tak jsem přemýšlela, že s ním už nepůjdu, ani pusu jsem mu dát nechtěla, měla jsem v hlavě bejvaleho… ale můj kluk ze seznamky odjel na měsíc do zahraničí a já si to nechala v hlavě rozležet. Jakmile přijel viděli jsme se, bylo to na jeho popud a od té doby se vídáme.

Z počátku schůzky (v lednu) vyvolával on, chtěl i polibky, kterým jsem postupně neodolala a cca při 5. Schůzce jsem po plese jela k němu domů, kde mě nechal přespat, choval se ke mě jak k princezně, i sex byl nádherný, něžný a zároveň vášnivý. Ráno mě probudil s polibkem, úsměvem a hyčkáním.
Poté mě hodil domu.

Stále jsme si psali a tak další víkend v sobotu měla přijít další schůzka, naplánoval večeři u něj, i víno, že by jsme popili, spala bych tam.. Jenže onemocněl a já odpoledne jela ještě s kámošem do sauny, o čem on věděl, s dlouholetym kámošem… A on měl stále narážky a vzhledem k tomu, že nám nevyšel večer, jsem byla s kámošem i na jídle. Druhý den za mnou dojel a byl v pohodě, ale měl narážky na to jaké bylo rande… A když jsem se ptala jestli žárlí, s vážnosti řekl, že ne.

Od té doby jsme se viděli ještě několikrát… Psali neustále. Jednou mi zažárlil i na kámošku, protože si myslel, že jsem s kámošem… Každopádně od té doby jsem u něj nespala, když jsem tam byla podruhé jako za náhradu za předešlý večer, řekl, že ma v sobotu plány a chce se vyspat a proto mě musí hodit domu, také mě hyckal, ale už to bylo spíše vášnivé…

A teď jsem tam u něj v sobotu byla naposled. Na moji žádost jsme se domluvili, že se začneme vídat dal a uvidíme jestli z toho bude vztah, byl pro a tak se ozval ve čtvrtek, kdy jsme spolu strávili nádhernou procházku a vášnivé pokračování, kdy jsem si říkala, že je až neuvěřitelný jak se přitahujeme. A pak v sobotu naplánoval výlet za nákupy, byl sice utahany z hospody, ale bylo to moc fajn, vlezl mi i do šatny… Každopádně potom jsme jeli k němu a bylo to jiné, po styku mě chtěl i hodit domu a já začala být protivná… Už naposled jsem mu řekla, proč mě tam nenechá… Na základě toho jsme si promluvili o našich vztazích předešlých, upřímně víc jsem mluvila já… A řekla jsem mu, že to jak se mě zbaví, dělal i můj bejvaly. On mi řekl během našeho hodinové povídání, že ke mě nic necítí a do většího vydání se musí nutit… A že se vždycky zamiloval do holky po měsíci a to i do předchozí s níž se dal dohromady také přes seznamku a že je divné, že do mě se ještě nezamiloval a bojí se, že to neprijde. Že prostě on to tam má, že to bývá po měsíci…
Co se týká našeho intimního života, občas byl opravdu hodně vášnivý, vypnul a viděla jsem, že to chde a mě, viz čtvrtek poslední týden, ale občas mi připadalo, že nad něčím neustále přemýšlí a nemůže se tak odvazat.
Já se do něj zamilovala a lhala jsem, že ne, jen jsem mu řekla, že začínám ho mít ráda, ale pochybuji, že jsem mu zcela lhostejná, spíše si říkám, že kdyby se uvolnil a přestal tak nad tím přemýšlet a více jsme se vidali a zažili, že by se možná i zamiloval. Další věc je, že mi připadá, že tím že tlacim a navíc jsem se viděla s tím kamarádem, jsem tomu ublížila… Zvlášť když se opravdu až tak neznáme a neví, že ten kámoš je neškodný.

Od neděle měl jeden den špatný za druhým, já ho moc nevyslysela a šlo vidět, že to potřebuje, měla jsem své plány, byla jsem na koncerte a pak s kamarádem od dětství, začal být takový odtazity v psaní najednou…
A včera mi napsal, že asi by bylo lepší být jen přáteli než milenci a asi s min vídat, že přemýšlel a že fakt neví jestli se zamiluje nebo ne a nechtěl by být pak ke mě chladný, když bych ho milovala já. Ptal se co si o tom myslím a napsala jsem, že chci pokračovat, ale měli by jsme si ještě jednou v klidu promluvit, souhlasil a jsem domluveni až na neděli…

Ale bojím se, fakt si myslím, že kluk, který by nic necítil se úplně takhle nechová a spíše podle mě nemá zcela jasno co chce… Možná v tom hrají roli moji kamarádi, možná v tom hraje to, že tlacim na přespání a na vše, ale možná i to, že jsme krátce po rozchodu a nemusel mi říct vše… Navíc je jedinacek a dost má prostoru na přemýšlení..
Opravdu věřím, že by to mohlo být to pravý, rozumime si šíleně až je to děsivý. Ale bojím se jak vrátit to vše co proběhlo, nebo jak navázat na to, co bylo fajn, kdyby jsme si teď nepromluvili vídáme se víc.. A chci to znova :)

Za případné chyby se omlouvám. Píšu z mobilu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14633
27.2.20 08:20

Kluka, který by mi opakovaně zdůrazňoval, že ke mně nic necítí a vztah nechce, bych se nesnažila přesvědčovat. Evidentně tě bere jen jako kamaradku na sex a vidí, že ty seš do něj zamilovala, tak je ještě natolik slušný, že tě nechce zbytečně trápit nezájmem s chce ten poměr čestně ukončit.
K té další „promlouvaci“ schůzce jsi ho už přemlouvat neměla.
Věř, ze kdyby k tobě něco cítil, choval by se sakra jinak.
Netlac na ně a stáhni se, ať z toho vyjdes se vztyčenou hlavou a hrdostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
27.2.20 08:23

@káťa děkuji za názor. Když ja ho ani tak nepromouvala… Já nevím no, na jednu stranu máš pravdu určitě. Na druhou stranu si říkám, proč se chtěl tedy o to snažit, proč žárlil, proč když jsem ne tlačila od něj jakoby i náznaky lásky byly… Navíc mě přesvědčuje v pokračování to naše porozumění a zároveň vášeň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
27.2.20 08:26
@káťa píše:
Kluka, který by mi opakovaně zdůrazňoval, že ke mně nic necítí a vztah nechce, bych se nesnažila přesvědčovat. Evidentně tě bere jen jako kamaradku na sex a vidí, že ty seš do něj zamilovala, tak je ještě natolik slušný, že tě nechce zbytečně trápit nezájmem s chce ten poměr čestně ukončit.
K té další „promlouvaci“ schůzce jsi ho už přemlouvat neměla.
Věř, ze kdyby k tobě něco cítil, choval by se sakra jinak.
Netlac na ně a stáhni se, ať z toho vyjdes se vztyčenou hlavou a hrdostí.

Navíc ještě před týdnem zpět jsek mu řekla, že k němu zatím taky nic necítím, ale chci vztah a chci se zkusit vídat dal a to chtěl taky, řekli jsme si, že z toho treba něco bude a když ne, tak skončíme… Souhlasil právě proto, že je nám spolu tak fjan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3067
27.2.20 08:27
@Proga píše:
Ahoj,
v neděli jsem přidávala sem téma o klukovi se seznamky, s dotazováním jestli by se mohl zamilovat.
Dnes bych na to chtěla mírně navázat. Pro mě je vztah, nebo celkově takové seznamování zcela nové a sama si nevím moc rady, navíc si myslím, že mě kámošky začnou mít za chvíli pokrk.

Abych trochu přiblížila předchozí diskuzi, scházím se s klukem, který se rozešel s přítelkyní v sprnu, dle jeho názoru klidný rozchod, píšou si spolu, občas si zavolají… Údajně chtěli děti a rodinu, ale byli odlišný povahy a měli jiné zájmy, tak se domluvili po 5 letech vztahu, že to dál nejde… Já jsem po rozchodu komplikovanějším, kdy mě přítel vyměnil za práci.. Ale o tom jindy, rozešli jsme se v té době.
S tímto klukem jsem se seznámila v listopadu na seznamce, líbili se mi jeho fotky a hodně se o mě zajímal, hodně se snažil a strašně jsme si rozuměli, šli jsme ven… Tlačil moc na pilu a navíc se mi zcela vzhledově nelíbil, tak jsem přemýšlela, že s ním už nepůjdu, ani pusu jsem mu dát nechtěla, měla jsem v hlavě bejvaleho… ale můj kluk ze seznamky odjel na měsíc do zahraničí a já si to nechala v hlavě rozležet. Jakmile přijel viděli jsme se, bylo to na jeho popud a od té doby se vídáme.

Z počátku schůzky (v lednu) vyvolával on, chtěl i polibky, kterým jsem postupně neodolala a cca při 5. Schůzce jsem po plese jela k němu domů, kde mě nechal přespat, choval se ke mě jak k princezně, i sex byl nádherný, něžný a zároveň vášnivý. Ráno mě probudil s polibkem, úsměvem a hyčkáním.
Poté mě hodil domu.

Stále jsme si psali a tak další víkend v sobotu měla přijít další schůzka, naplánoval večeři u něj, i víno, že by jsme popili, spala bych tam.. Jenže onemocněl a já odpoledne jela ještě s kámošem do sauny, o čem on věděl, s dlouholetym kámošem… A on měl stále narážky a vzhledem k tomu, že nám nevyšel večer, jsem byla s kámošem i na jídle. Druhý den za mnou dojel a byl v pohodě, ale měl narážky na to jaké bylo rande… A když jsem se ptala jestli žárlí, s vážnosti řekl, že ne.

Od té doby jsme se viděli ještě několikrát… Psali neustále. Jednou mi zažárlil i na kámošku, protože si myslel, že jsem s kámošem… Každopádně od té doby jsem u něj nespala, když jsem tam byla podruhé jako za náhradu za předešlý večer, řekl, že ma v sobotu plány a chce se vyspat a proto mě musí hodit domu, také mě hyckal, ale už to bylo spíše vášnivé…

A teď jsem tam u něj v sobotu byla naposled. Na moji žádost jsme se domluvili, že se začneme vídat dal a uvidíme jestli z toho bude vztah, byl pro a tak se ozval ve čtvrtek, kdy jsme spolu strávili nádhernou procházku a vášnivé pokračování, kdy jsem si říkala, že je až neuvěřitelný jak se přitahujeme. A pak v sobotu naplánoval výlet za nákupy, byl sice utahany z hospody, ale bylo to moc fajn, vlezl mi i do šatny… Každopádně potom jsme jeli k němu a bylo to jiné, po styku mě chtěl i hodit domu a já začala být protivná… Už naposled jsem mu řekla, proč mě tam nenechá… Na základě toho jsme si promluvili o našich vztazích předešlých, upřímně víc jsem mluvila já… A řekla jsem mu, že to jak se mě zbaví, dělal i můj bejvaly. On mi řekl během našeho hodinové povídání, že ke mě nic necítí a do většího vydání se musí nutit… A že se vždycky zamiloval do holky po měsíci a to i do předchozí s níž se dal dohromady také přes seznamku a že je divné, že do mě se ještě nezamiloval a bojí se, že to neprijde. Že prostě on to tam má, že to bývá po měsíci…
Co se týká našeho intimního života, občas byl opravdu hodně vášnivý, vypnul a viděla jsem, že to chde a mě, viz čtvrtek poslední týden, ale občas mi připadalo, že nad něčím neustále přemýšlí a nemůže se tak odvazat.
Já se do něj zamilovala a lhala jsem, že ne, jen jsem mu řekla, že začínám ho mít ráda, ale pochybuji, že jsem mu zcela lhostejná, spíše si říkám, že kdyby se uvolnil a přestal tak nad tím přemýšlet a více jsme se vidali a zažili, že by se možná i zamiloval. Další věc je, že mi připadá, že tím že tlacim a navíc jsem se viděla s tím kamarádem, jsem tomu ublížila… Zvlášť když se opravdu až tak neznáme a neví, že ten kámoš je neškodný.

Od neděle měl jeden den špatný za druhým, já ho moc nevyslysela a šlo vidět, že to potřebuje, měla jsem své plány, byla jsem na koncerte a pak s kamarádem od dětství, začal být takový odtazity v psaní najednou…
A včera mi napsal, že asi by bylo lepší být jen přáteli než milenci a asi s min vídat, že přemýšlel a že fakt neví jestli se zamiluje nebo ne a nechtěl by být pak ke mě chladný, když bych ho milovala já. Ptal se co si o tom myslím a napsala jsem, že chci pokračovat, ale měli by jsme si ještě jednou v klidu promluvit, souhlasil a jsem domluveni až na neděli…

Ale bojím se, fakt si myslím, že kluk, který by nic necítil se úplně takhle nechová a spíše podle mě nemá zcela jasno co chce… Možná v tom hrají roli moji kamarádi, možná v tom hraje to, že tlacim na přespání a na vše, ale možná i to, že jsme krátce po rozchodu a nemusel mi říct vše… Navíc je jedinacek a dost má prostoru na přemýšlení..
Opravdu věřím, že by to mohlo být to pravý, rozumime si šíleně až je to děsivý. Ale bojím se jak vrátit to vše co proběhlo, nebo jak navázat na to, co bylo fajn, kdyby jsme si teď nepromluvili vídáme se víc.. A chci to znova :)

Za případné chyby se omlouvám. Píšu z mobilu…

Nechceš si připustit, že tě nemiluje, protože Tobě na něm záleží, vnitřně by jsi to musela řešit a smířit se s tím…, ale on Ti to fakt jasně řekl..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K82
1207
27.2.20 08:29

@káťa
Souhlasim. a pridam osobni zkusenost-vetsina muzu chce dobyvat a ty ted vl. Dobyvas jeho.tzn. pokud bys ho i pres to, co ti rekla chtela (ja ne),tak lepe zabere, pokud se prestanes tak intenzivne snazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20998
27.2.20 08:37

Už název diskuze napovídá, že sis namluvila něco, co není a chtěla bys to tam mít. Přestaň se zabývat vlastními interpretacemi, jestli žárlí, jak je vášnivý, apod - jsou to jen tvé domněnky. Dej víc na to, co dotyčný říká a on říká jasně, že tě nechce. Ber to jako fakt a nevnucuj se mu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22659
27.2.20 08:46

Hele někdy to prostě vzplane a stejně rychle zase zhasne. Trocha vášně a pomazlení, ale na vztah to není. Brala bych to jako zkušenost, jako příjemně strávený chvíle a smířila se s tím, že to prostě neklaplo ;)
Taky sem zažila, bylo mi to chvíli líto, ale život jde dál ;) Lepší, než abyste se scházeli dál a jen se víc trápili, ty tím, že se zamilováváš, on tím, že neví kudy z toho ven, protože u něj to prostě nepřišlo. Řekni mu, že když bude chtít, tak si ráda zajdeš třeba na skleničku, ale netlač. Není to moc důstojné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 08:46

Já vůbec nechápu, co tady cekas, ze Ti kdo napíše. Už minule to bylo jasné a vývoj situace to jenom potvrdil. Vím, že je to tvrdý, ale dal Ti jasně najevo, že nechce dál, a ro velice taktně, měla jsem ho za zmetka, ale je to formát, važ si toho a nech ho jít. Prostě mu s Tebou je dobře, ale ne natolik, aby Tě miloval…ale váží si Tě, a to se cení. Proto tu agonii nechce prodlužovat a nedělej to ani ty, nebo to bude o dost horší.

Hlavně si nic nenalhavej, tohle celý je už nad slunce jasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 08:50
@Proga píše:
Navíc ještě před týdnem zpět jsek mu řekla, že k němu zatím taky nic necítím, ale chci vztah a chci se zkusit vídat dal a to chtěl taky, řekli jsme si, že z toho treba něco bude a když ne, tak skončíme… Souhlasil právě proto, že je nám spolu tak fjan.

to bylo před týdnem. Asi to už vidí jinak, je si jistej, co od toho chce/nechce…tyhle věci zrajou rychle a je to přirozené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8575
27.2.20 08:53

@Proga Taky si myslí, že ty v tom vidíš víc, než tam je. On ti narovinu řekl, že k tobě nic necítí, někdy to tak prostě je. Bere tě jako kamarádku s výhodama, ale ty ho tlačíš do vztahu. Chápu, že když si se do něj zamilovala, tak to vidíš jinak, ale city se vynutit nedají :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 09:20

Tak já asi půjdu proti proudu, protože ano, zažila jsem. Samozřejmě to nebylo úplně to samé, ale… On inicioval 90% schůzek, byl romantický, galantní, super člověk, rozesmál mě, byl oporou, sex teda neprobíhal, měli jsme se jako kamarádi. Jenže pak to v něco přerostlo. Já jsem ještě bydlela s ex, takže jeho stáhnutí jsem chápala tak, že nechce být „důvodem“. Taky žárlil, ač by to nepřiznal. Nebyla jsem mu lhostejná, sám mi to řekl, že ho to ke mě táhne, ale že vztah nechce, že mě nemiluje… Vzdala jsem to. Nechtěla jsem se trápit. Nejhorší období v mém životě. Bylo mi strašně. Řekla jsem, že se nechci vídat, že prostě kontakt se utne a nazdar. Stejně mi psal. Já jsem se snažila ho zprotivit, udělat z něj v mých očích hajzla. Chodila ven s lidmi, kámoši apod. On o všem věděl. Nikoli ode mě, prostě viděl auto třeba nebo mu to někdo řekl. Hele, nakonec mi napsal, že si chce promluvit. Byl to náročný rozhovor, dlouhý, několika denní… Ale víš co? Už je to přes rok a jsme spolu. Ovšem vzhledem k tomu, jak mu bylo ublíženo v minulých vztazích, tak vidím, že stále je opatrný. Celé to divadlo dřív bylo proto, že se toho všeho bál. Jak se říká, že citům neporučíš… On to snad dokáže. Vytěsnil to, řekl si, že takhle to bude a hotovo. Jenže pak možná ten jeho strach z tohohle překonal strach z toho, že by o mě fakt přišel. Hele, neříkám, že je to tvůj případ (my spolu spali za ten půl rok asi 1× a to fakt už ke konci tohohle příběhu, takže u nás to nebylo o tom), ale zkrátka lidi jsou různí. A dokud někdo nepotká tak šílenou a šíleně složitou osobu (ano, někdo na to nemá náladu, nervy apod. Proč se s takovým člověkem zahazovat a tak, beru a respektuju, ale mě za to ten člověk stál), tak nepochopí a prostě to všechno šoupne do jednoho pytle s tím, že je to hajzl, co se s tebou chtěl jen vyspat. Nicméně v tvé pozici bych radila ten kontakt utnout, věnovat se víc sama sobě a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
24
27.2.20 10:14
@Anonymní píše:
Tak já asi půjdu proti proudu, protože ano, zažila jsem. Samozřejmě to nebylo úplně to samé, ale… On inicioval 90% schůzek, byl romantický, galantní, super člověk, rozesmál mě, byl oporou, sex teda neprobíhal, měli jsme se jako kamarádi. Jenže pak to v něco přerostlo. Já jsem ještě bydlela s ex, takže jeho stáhnutí jsem chápala tak, že nechce být „důvodem“. Taky žárlil, ač by to nepřiznal. Nebyla jsem mu lhostejná, sám mi to řekl, že ho to ke mě táhne, ale že vztah nechce, že mě nemiluje… Vzdala jsem to. Nechtěla jsem se trápit. Nejhorší období v mém životě. Bylo mi strašně. Řekla jsem, že se nechci vídat, že prostě kontakt se utne a nazdar. Stejně mi psal. Já jsem se snažila ho zprotivit, udělat z něj v mých očích hajzla. Chodila ven s lidmi, kámoši apod. On o všem věděl. Nikoli ode mě, prostě viděl auto třeba nebo mu to někdo řekl. Hele, nakonec mi napsal, že si chce promluvit. Byl to náročný rozhovor, dlouhý, několika denní… Ale víš co? Už je to přes rok a jsme spolu. Ovšem vzhledem k tomu, jak mu bylo ublíženo v minulých vztazích, tak vidím, že stále je opatrný. Celé to divadlo dřív bylo proto, že se toho všeho bál. Jak se říká, že citům neporučíš… On to snad dokáže. Vytěsnil to, řekl si, že takhle to bude a hotovo. Jenže pak možná ten jeho strach z tohohle překonal strach z toho, že by o mě fakt přišel. Hele, neříkám, že je to tvůj případ (my spolu spali za ten půl rok asi 1× a to fakt už ke konci tohohle příběhu, takže u nás to nebylo o tom), ale zkrátka lidi jsou různí. A dokud někdo nepotká tak šílenou a šíleně složitou osobu (ano, někdo na to nemá náladu, nervy apod. Proč se s takovým člověkem zahazovat a tak, beru a respektuju, ale mě za to ten člověk stál), tak nepochopí a prostě to všechno šoupne do jednoho pytle s tím, že je to hajzl, co se s tebou chtěl jen vyspat. Nicméně v tvé pozici bych radila ten kontakt utnout, věnovat se víc sama sobě a uvidíš.

Ja mela vždy Štětí na muze, kteří byli něčím komplikovaný a často jsem byla já ta, co tlačila a stále jsem. U nás by to samozřejmne šlo i bez sexu a on by se chtel vídat i dále, ale méně. Je mi jasné, že ja zlacit nemůžu, mohu přijít s navrhem, ze chci v tom pokračovat, což asi přijdu, ale vim, zeto musí chtít on a on vymyšlet schůzky, on se začít zajimat a třeba pocítit i to, že bych mu mohla chybět… :) jak říkáš není to stejne jako u vas, ale mohlo by z toho také něco byt. Každopádně u nás když se bavím, tak cítím na něm, ze žárlí… I když popírá. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
27.2.20 10:16

Zažil jsem to, znám to. Je možné, že jste se poznali příliš brzo po rozchodu a on potřeboval jen záplatu na zlomené srdce. A je také možné, že se k sobě nehodíte. I když si myslíš, že ano, tak je to jenom jednostranné. Jak říkám, zažil jsem naprosto stejnou situaci. On ti narovinu řekl, že tě nemiluje, občas ti něco vytknul, co je podle něho špatně. To jsou ty situace, které mu nesedí a je to jedna z hlavních příčin, proč do tebe není zamilovanej. Nevím, jestli tomu přikládáš nějakou hodnotu, protože jsi to jen tak lehce zmínila. Podle mě je to jedna z nejdůležitějších věcí - když se ozve „tohle mi vadí, můžeš s tím něco udělat?“ - tak to asi myslí vážně a je to pro něj důležité.

Taky se zamysli, jestli je opravdu dobré, když začínáš randit s klukem, který tě ještě úplně nezná a neví, nakolik se ti dá věřit, jít zároveň s jiným klukem do sauny a pak do restaurace na večeři. Já bych si na jeho místě pak nechával dostatečný odstup, protože to fakt působí, jako bys měla nějakýho dalšího kamaráda s výhodama. Totéž, pokud on tě potřebuje a ty řekneš, že máš vlastní program, jdeš na koncert a pak s dalším kamarádem… Třeba jsou to skutečně jen kamarádi od dětství, ale to on neví a bohužel tě ještě nezná natolik, aby ti mohl plně důvěřovat. A pokud má třeba navíc ještě blbou zkušenost z minula… Mně by na jeho místě taky blikaly varovné kontrolky jak o život. Ber to jako poučení pro příště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1927
27.2.20 10:20
@Proga píše:
Ja mela vždy Štětí na muze, kteří byli něčím komplikovaný a často jsem byla já ta, co tlačila a stále jsem. U nás by to samozřejmne šlo i bez sexu a on by se chtel vídat i dále, ale méně. Je mi jasné, že ja zlacit nemůžu, mohu přijít s navrhem, ze chci v tom pokračovat, což asi přijdu, ale vim, zeto musí chtít on a on vymyšlet schůzky, on se začít zajimat a třeba pocítit i to, že bych mu mohla chybět… :) jak říkáš není to stejne jako u vas, ale mohlo by z toho také něco byt. Každopádně u nás když se bavím, tak cítím na něm, ze žárlí… I když popírá. :)

Hele, žárlení je u chlapa normální. Chlap žárlí třeba i na svoji bývalku, i když k ní už nic necítí. Trochu žárlí víceméně na všechny holky, se kterýma spal (či dosud spí), když má pocit, že není jedinej. To je normální pudová reakce, která nemá nic společného s láskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama