Mohl by ti být zoubek?

185
19.9.19 12:37

Mohl by ti být zoubek?

Holky myslíte podle fotky, že se jedná o zoubek? :roll: Má to po obouch stranách, na dotek ji to nebolí. Zuby žádné ještě žádné nemá :think:
Příští týden jdu ke svému zubaři a budem ji i registrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.9.19 12:41

To ale jak koukam vypada jako trojka, vetsinou vylezaji jednicky max dvojky. Je pravda ze znam nekoho komu zacal prvni zoubek rust prave ta trojka, pry upiri deticky :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 13:23

A není to jedno jestli jí zuby vyrostou teď nebo za půl roku? :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 13:26
@Anonymní píše:
A není to jedno jestli jí zuby vyrostou teď nebo za půl roku? :roll: :nevim:

A zakladatelka snad řeší čas růstu zubů, ty anonymní hrdinko? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 13:40
@Čičorečka píše:
A zakladatelka snad řeší čas růstu zubů, ty anonymní hrdinko? :roll:

„Už by to mohl být zoubek?“ Vnímám jako že hledá jakýkoliv náznak toho, že rostou zuby. A nechápu tady tu mánii. Ono se jako něco změní, když ji tady napíšeme - anoo, zoubeek, nebo nee, je to jen boule! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 13:52

@Si_Si20 syn to měl taky tak když byl malinký… a vyrostly mu první jednicky. Uvidíš :nevim: ale nemyslím si, ze to vyroste prvně trojka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 15:39
@Anonymní píše:
„Už by to mohl být zoubek?“ Vnímám jako že hledá jakýkoliv náznak toho, že rostou zuby. A nechápu tady tu mánii. Ono se jako něco změní, když ji tady napíšeme - anoo, zoubeek, nebo nee, je to jen boule! :roll:

Ja teda zuby resila protoze jsem peoste chtela vedet zda knuci a ma teplotu kvuli zubum a nebo je to nejaka nemoc. Jeste ze jsem se tady nezeptala. Bych dostala cocku od anonyma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 15:58
@prejeta_zaba píše:
„Už by to mohl být zoubek?“ Vnímám jako že hledá jakýkoliv náznak toho, že rostou zuby. A nechápu tady tu mánii. Ono se jako něco změní, když ji tady napíšeme - anoo, zoubeek, nebo nee, je to jen boule! :roll:

Mě by taky zajímalo, jako prvomatku, jestli je to zub nebo aft nebo boule hnisu. Evidentně nehledá jakýkoli náznak, jen ji zajímá, co to má to dítě v puse. Já ji chápu, ty jsi trapná. A aspoň se příště k té kritice přiznej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
19.9.19 19:23

@Čičorečka děkuju :palec: taky už se tady bojím kolikrát na leccos zeptat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
19.9.19 19:24

@Verurizeckova no uvidíme. Snad to budeme mít podobné :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.19 06:55

Holky a nevíte, když už je prasklinka na dásni za jak dlouho mužů očekávat, že zub vyleze??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
26.9.19 10:02

@Nanys94 ty blaho to nevím, já dneska byla u zubaře malou registrovat a doktor podle fotky říkal, že pokud to má na obouch stranách, tak by to měl být zub, ale že to musím sledovat a přijít, když se mi to nebude zdát :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama