Mohl by to být otřes mozku?

23.11.18 14:37

Mohl by to být otřes mozku?

Dobrý den, předevčírem (ve středu) jsem v tělocviku zakopla a spadla. - Běžela jsem, zakopla a nějak jakoby padala na kolena. Jenže jsem se potom hlavou odrazila o zeď (prý to šlo slyšet, nevím). Zevnitř mám rozseklý ret o rovnátka a mám trochu nateklou levou část obličeje (hlavně to na dotek bolí). Po nárazu se mi motala hlava a nakonec jsem už necvičil (a z pusy tekla krev.) Bolí mě hlava, pořád bych spala. A nevím je mi tak nějak divně :nevim: Nevíte, jestli by to mohlo být něco a nebo jen zbytečně ‚panikařím‘? Předem děkuji

Příspěvek upraven 23.11.18 v 22:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

948
23.11.18 14:43

Měla byste si ihned dojít na vyšetření, případně rentgen. Bolest hlavy by mohla být příznakem, ale nemusí. Nejspíše byste i zvracela, ale bolest hlavy v tomto případě může značit vážný úraz. Hlavně pokud jste od nárazu spavá, motala se vám hlava a je vám divně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15004
23.11.18 14:49

Jo ta spavost a bolest hlavy může být příznak otřesu mozku. Zašla bych k doktoru. Od žaludku se ti špatně nedělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
23.11.18 14:51

Otres mozku to asi neni. Tam byva zvraceni a taky bezvedomi .

Ale bolest hlavy, spavy pocit s divny pocit bych po urazu fakt nepodcenovala. Otres mozku je totiz jeste dobrej, muze to byt neco vaznejsiho. Sverila bych se rodicum a sup k doktorum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35410
23.11.18 15:09

Otres mozku je definovany jako uraz hlavy u ktereho je budto vypadek vedomi, nebo porucha pameti. Ani jedno nebylo, takze otres mozku to neni.
Ale ono je celkem fuk, jestli mas diagnozu S060, nebo jinou, s uvedenými příznaky bych se rozhodně nechala někde vyšetřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.18 21:34

@Kriss Tina měla jsem večeři a jakože je mi divně. Jakoby se to nějak nestrávilo nebo nevím. Ještě k tomu jsem zase začala kašlat. Mamce jsem to říkala a ona mi řekla, že mám víc pít takže tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama