Reklama

Mohl jsi si tu v klidu celý den ležet a mít klid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 22:02
Mohl jsi si tu v klidu celý den ležet a mít klid

No vidíš to, mohl jsi si tu v klidu na posteli ležet celý den, nikdo by tě z postele nevyháněl, nestresoval by jsi se a měl by jsi pokoj,,
Tuhle větu pronesla exmanželka mého manžela který se tam na štědrý den stavoval.Tedy tak mi to řekl můj manžel! Na mou otázku co předcházelo jejich rozpravě mi bylo řečeno nic! Uhodila jsem na manžela, že určitě jeho exka nepronesla větu jen tak, muselo být řečeno něco před tím. Drahý mě na to řekl, že se o tom nehodlá bavit a nemám vyvolávat hádky! Tak to prrr, já mám právo vědět proč ti to tak Lucie řekla. Nevím, nevím ale ona to nemyslela zle.To by mě zajímalo jak to myslela!!.
To co dál řekl manžel, mě jen utvrdilo v tom, že tady něco nehraje.
No ona mě to Lucka řekla až když přišel dolů do obýváku její přítel a zase se vrátil na horu do ložnice a Lucka mu řekla,,co tam děláš Pavle tam na hoře v ložnici, to tam chrápeš nebo co,,?!!A když Lucky přítel odešel, tak mi řekla,,No vidíš to, místo Pavla jsi mohl ležet v posteli ty, mohl by jsi si ležet celý den a mít klid,,
To už jsem nevydržela a na manžela zaječela že chci vědět co tomu předcházelo, že to není samo sebou, že musel říct něco co jí k tomu dopomohlo.
Mám s jeho exkou dobrý vztah, mám jí ráda, rozumím si s jejich dětmi které jsou už dospělé(je jim přes 3O let) ona sama má partnera, bydlí spolu a byli spokojeni, malinko jim to skřípe ale kde ne..prostě je to žena činu a mluví vždy na rovinu, nikdy ne za zády a vždy řekne co si myslí, proto mi bylo divný to co se tam odehrálo.
No počkala jsem si až budu s Luckou mluvit, přijela k nám s dětmi, přivazli spoustu dárků pro mě a naše dítě, cítili se tu dobře, bylo to pěkné a já nechtěla kazit atmosféru, pořád jsem přemýšlela jak se zeptat, aby to nevyznělo nevhodně ale zase jsem nechtěla jít oklikou a jednat přímo.
Až najednou manželovi zazvonil mobil, volal jeho kamarád, že manžel může přijet na výměnu oleje, pak má čas až po novém roce. Manžel zmizel a já pomalu zjistila, že se řeč stáčí na manžela. Takže to na co jsem se chtěla zeptat vyšumělo a já pochopila z řečí a jak jsme spolu všichni mluvili že:manžel je unavený, vyčerpaný, nemůže spát, jíst mu nechutná, nervuju ho, stresuju ho, nemůže v klidu dýchat a hlavně chudák musí hlídat naše dítě a já jsem pořád pryč!!!
To jsem se taky dozvěděla mezi řečí! Lucka se mě zeptala,,no a ty jak jezdíš k rodičům, to si bereš dítě sebou,,?!!Zůstala jsem koukat s otevřenou pusou jak tele a řekla jsem, že to je snad jasné, že beru dítě sebou a pokud není vyhnutí a musím odvést maminku nebo tatínka k doktrovi(jsou starší ročník) tak nechám dítě s manželem ale to max.5hodin!
Celá rodina se na sebe podívala a řekla aha aha!!To já myslela, že Karel hlídá dítě a ty jsi třeba tři dny pryč, tak to potom nechápu, to si může odpočinout a nabrat sílu než přijedete!!!
Tak a je to tady, tak jsem zjistila, že manžel si mě bere před svoji rodinou na paškál, pomlouvá mě, brečí tam jak se má zle, jak mu ničím život, že nemůže spát, je unavený, nenechám ho na pokoji a pořád po něm něco chci, vyvolávám hádky a jsem nesnesitelná!
Dneska jsem měla s manželem výměnu názorů a byla z toho hrozná hádka!
Nevím jak dál pokračovat, nevím jestli to překousnout, jsme spolu 1O let, máme malé dítě, beru to jako zradu, ponížení, mám mu odpustit, fakt nevím co bude dál!
Smím poprosit o názor, radu, pomoc? Díky moc Anna

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 28.12.16 22:11

A není manžel starší a vyše dítě relativně malé? Může být unavený, je toho na něj moc. Není to jako za mlada, když měl první děti. A jako chlap nechce přiznat, že už vše nezlvádá tak jak by chtěl, ale svádí to na tebe. Že nemá šanci odpočívat. A také v určitém věku se více stresuje, bojí-aby byl zdravý, aby vás uživil, aby dokázal v plné síle vychovat dítě…
Bohužel v životě je dost lidí, co ze svých neduhů viní své okolí a oni sami chybu nikdy nepřiznají.

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 28.12.16 22:13

Jestli s nim komunikujes stejne slozite, jako jsi popsala tenhle problem, co se dal shrnout do par vet…

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 28.12.16 22:14

Kolik ti je? Vzhledem k veku deti uz manzel nebude nejmladsi. Asi uz nema na rodinu ten spravny vek a chtel by klid, no :nevim:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 28.12.16 22:17

Vidím to podobně jako lasička. Očividně máte dost malé dítě (když nemůže zůstat doma) a on je očividně starší. Možná si ex postěžoval že není tak při síle jako dřív, možná i rozhodnutí pořídit si na stará kolena dítě lituje. :nevim: Nějaká krize středního věku. A chápu ho že ti to nechce říct, asi bys byla naštvaná. Musíte si sednou a v klidu si promluvit a asi se připrav že se můžeš dozvědět nepříjemné věci, ale musíte si to říct na rovinu.

PetraJ
Kelišová 6688 příspěvků 28.12.16 22:17
@lasička1 píše:
A není manžel starší a vyše dítě relativně malé? Může být unavený, je toho na něj moc. Není to jako za mlada, když měl první děti. A jako chlap nechce přiznat, že už vše nezlvádá tak jak by chtěl, ale svádí to na tebe. Že nemá šanci odpočívat. A také v určitém věku se více stresuje, bojí-aby byl zdravý, aby vás uživil, aby dokázal v plné síle vychovat dítě…

Přesně tak. Chlap si ve vyšším věku pořídí druhou rodinu (kolik mu je, tipuju tak kolem 55), je unavenej a nezvládá. Tak si postěžoval exmanželce a ta mu řekla, co mu řekla. Že kdyby zůstal s ní, mohl mít už klid a ne se starat o malý dítě. :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 51816 příspěvků 28.12.16 22:17

Na manžela zaječela ---- jestli ječíš běžně, tak se nediv. ječet na dospělého chlapa, svého manžela
Už jen to tvoje tak to prrr, uhodila jsem na manžela, to musí být prima jednání

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18125 příspěvků 28.12.16 22:19

@Genovesa Jejich dětem je přes 30, manželovi tedy bude hodně přes 50.

Lilikaspi
Závislačka 2572 příspěvků 28.12.16 22:19

Tohle mi delal ex taky a zjistlila jsem to tak ze jeho kamos me zastavil a ptal se me jestli bych ho nepustila na pivo, ja ani nevedela ze nekam mel jit a on vsem rikal ze ho nepustim ze sem furie, pritom sedel u pc her nebo chodil brzy spat, rano brzy staval do prace, tak se na me vymlouval ze ho nepustim a pak se informace zacly hromadit, jak jsem nesnesitelna, ja si to nenechala, hadky a uz to jelo, uz je ex

lasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 28.12.16 22:20

@PetraJ Možná si ani nemusel postěžovat. Ale je to na něm vidět, že je unavený, zničený a bývalá manželka se ho ptala, proč vypadá tak unaveně. A on neřekne, že je starý, že nezvládá rodinu levou zadní jako za mlada.Ale svede to na to, co všechno musí…A naopak, bývalá mu chce ukázat, že pořídit si dítě nebylo asi ideální, protože nyní už mohl jen ležet na gauči a odpočívat. Děti už měli veliký.

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 28.12.16 22:21
@hanka.br. píše:
@Genovesa Jejich dětem je přes 30, manželovi tedy bude hodně přes 50.

Nemusí, mohl mít děti ve 20, 18 :nevim: A být mu těsně před padesátkou nebo padesát.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 28.12.16 22:21

Strasne slozite popsany…jak pise @pikola slo to shrnout do par vet a napsat podstatu…je unaveny, kolik je diteti?

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6292 příspěvků 28.12.16 22:25

Znám. Ale ne od manžela.
Takové perly hází mezi příbuznými můj otec. Oni se akorát zeptají, co že jsme mu to udělali, a tak se to dozvíme.
Někteří pánové ze sebe prostě potřebují dělat chudáky.
S věkem se to zhoršuje, vzhledem k tomu, že má dospělé děti, bych řekla, že je o dost starší než ty.
Prostě mu dochází energie, chce mít svůj klid a má tyto sklony.
Je fakt, že kdyby nechtěl souložit s mladou, tak už ten klid má, to má bývalá pravdu.
Před deseti lety to byl asi fešný čtyřicátník, teď už je to dědek se sklony dodělat ze sebe trpitele.

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 28.12.16 22:27

Nesnášim lemry chlapy, co nemaj koule. Jako ano… muze byt unaveny, ale at s tim neco dělá, at Vam to rekne a domluvite se, ze bude treba vic odpocivat, ubere treba v nejakych cinnostech, nebo naopak zacne sportovat, delat co ho nabiji…ale NE si stezovat rodině a uz vubec ne ex. Tohle by me strasne ponízilo a on by me neskutecne zklamal :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 22:28

Manželovi je 61let. Nepracuje, zdědil nemovitosti, které pronajímá tak žije z nájmů. Skutečně celý den nic dělat nemusí, vše dělám sama. Veškerá práce kolem dítěte jde mimo něho, doma nemusí na nic máknout. Manžel jen leží a dívá se na televizi.Ne,nes­těžuji si, věděla jsem do čeho jdu, má na to nárok, namakal se dost, ač ne manuálně ale makal.Ale to že po mě bude pořád zvyšovat hlas, bude si na mě stěžovat a pomlouvat mě a mít na mě názory jaké má to jsem nečekala. Píšete promluvit si ale víte, on manžel mluvit nechce, nechce nic rozebírat, nic řešit, mám mu dát pokoj, nemám vy§§írat mám držet klapačku, mám pořád chutě se hádat, nemá se mnou o čem mluvit.
Já neječím často, bohužel se občas stane, že jsem už tak zdeptaná a nejde to jinak.To pak manžel trochu funguje a dá si říct.
Zabezpečí nás, není špatný chlap, je starý, unavený, má nárok na nějaké mouchy tohle vše chápu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama