Mohl se změnit k lepšímu?

Anonymní
24.2.21 20:18

Mohl se změnit k lepšímu?

Holky, prosím anonymně, chtěla jsem se zeptat.

Mám přítele - on 60 let, rozvedený, dvě dospělé děti, stýká se jen se synem dceru neviděl 6 let, prý je naočkovaná proti němu exkou, dávala ho dokonce k soudu kvůli alimentům.
Já rozvedená, 40 let, dvě děti 10 a 14.

S exkou prý 24 let, ale poslední roky prý byla hrozná, musel odejít, chtěla peníze, dělala kariéru, prý hrozná bordelářka, soudí se s ním o majetek, který jí nepatří. Ona podala rozvod, protože neustála jeho přítelkyni, kterou si našel. S tou byl a nebyl - asi 6× se prý rozešli, ona prý zezačátku byla hrozně fajn, byl velmi zamilovaný, ale pak bez jeho vědomí jezdila za jeho příbuznými a nakonec ho opustila. Nechce o ní moc mluvit, prý mu dělala hrozné věci, scény, když se vrátil domů, vzal její dcery na dovolenou a stejně bylo zle, pak už i odmítala sex.

Jsem s přítelem krátce, nebydlíme spolu. Fajn je, že je zajištěný, má super kamarády, pořd někam jezdíme, říká, že je zamilovaný. Umím si s ním představit žít. Myslíte, že měl na ženské fakt smůlu anebo se mám bát, že se to časem zhorší?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
162
24.2.21 20:46

Zarazila mě věta - ex ho dokonce dala k soudu kvůli alimentům. To jako z toho máme pochopit, že to byla strašná semetrika? Já z toho spíš pochopila, že on nechtěl platit na své vlastní dítě. A jinak bych byla hodně opatrná na tento typ mužů, kterým všechny ženy strašně ubližovaly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3013
24.2.21 20:56

Z toho, co píšeš, mi přijde, že dost hrozný je on. Dokud si to sám nepřipustí, tak změnu nečekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 21:00
@Hanka Adamov píše:
Zarazila mě věta - ex ho dokonce dala k soudu kvůli alimentům. To jako z toho máme pochopit, že to byla strašná semetrika? Já z toho spíš pochopila, že on nechtěl platit na své vlastní dítě. A jinak bych byla hodně opatrná na tento typ mužů, kterým všechny ženy strašně ubližovaly…

Ex ne, jeho dcera ho dala k soudu.

• Citovat
  • Nahlásit
20797
24.2.21 21:08

Ve 40 tě bere dědek v důchodovém věku? Jen to by mi stačilo. A normální lidé dokážou komunikovat s dětmi a ex i po rozchodu. hyby je na obou stranách Matrixu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
24.2.21 21:09
@Anonymní píše:
Ex ne, jeho dcera ho dala k soudu.

Myslím, že to na situaci nic nemění. Nechtěl platit na své dítě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
24.2.21 21:20

On je teda pechfógl, kam vleze, tam, chudák, naráží na nějakou mrchu. Jedna mu netoleruje milenku, další malé nebo žádné výživné, třetí si bez jeho vědomí jezdí po návštěvách…
A pak si mu ještě všechny dovolí zmizet že života…
Myslím, že budeš „hrozně fajn“ do chvíle, kdy budeš mít vlastní názor a budeš chtít, aby bylo něco po Tvém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1972
24.2.21 21:22

Soudí se o majetek, který jí nepatří? :lol: To říká předpokládám on. A ještě podala žádost o rozvod, protože neustálá manželovo milenku? No teda, to musí být ale hrozná ženská, fakt. :mrgreen: Měla jim k tomu ještě vařit a prát fusekle, ne? 8)
Já bych dala ruce pryč od každého chlapa, který měl chudák exku megeru, zatímco on je čistý jak lilie. Vždyť je to až trapný. :roll:
Holka, prober se a najdi si někoho solidního, ne dědu, i když je zajištěný.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
24.2.21 21:28

Za mě od něj ruce pryč. Kamkoli přijde je ublížený, DOKONCE musí platit alimenty. Žena se s ním soudí o majetek, který není její - určitě jeho slova. Je o 20 let starší - neodsuzuji, ale ideální to taky není. Dál se ani nebudu vypisovat, tohle by mně při rozhodování rozhodně stačilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 21:36

Neustala jeho milenku = byl to devkar a jeste si mysli ze je to normalni mit milenku. Soudi se s nim exka o majetek ktery ji nepatri = odmita dat exce co ji patri a vinu hazi na ni a predd ostatnima ze sebe dela chudaka. Kdyz je zajisteny tak o co mu jde? A o reseni alimentu ani nemluvim, ZAJISTENEJ chlap kterej musi soudne resit vyzivne pro sve deti misto aby se zeptal co potrebuji a domluvil se s nimi… sama snad vidis zw to neni normalni, jen bys chtela aby to byl teb pravy. Ale neni. Nezmeni se. Za par let budes dalsi megerou ktera po nem chce co ji nepatri. Teda on te za ni bude nepravem povazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19691
24.2.21 21:37
@Anonymní píše:
Holky, prosím anonymně, chtěla jsem se zeptat.

Mám přítele - on 60 let, rozvedený, dvě dospělé děti, stýká se jen se synem dceru neviděl 6 let, prý je naočkovaná proti němu exkou, dávala ho dokonce k soudu kvůli alimentům.
Já rozvedená, 40 let, dvě děti 10 a 14.

S exkou prý 24 let, ale poslední roky prý byla hrozná, musel odejít, chtěla peníze, dělala kariéru, prý hrozná bordelářka, soudí se s ním o majetek, který jí nepatří. Ona podala rozvod, protože neustála jeho přítelkyni, kterou si našel. S tou byl a nebyl - asi 6× se prý rozešli, ona prý zezačátku byla hrozně fajn, byl velmi zamilovaný, ale pak bez jeho vědomí jezdila za jeho příbuznými a nakonec ho opustila. Nechce o ní moc mluvit, prý mu dělala hrozné věci, scény, když se vrátil domů, vzal její dcery na dovolenou a stejně bylo zle, pak už i odmítala sex.

Jsem s přítelem krátce, nebydlíme spolu. Fajn je, že je zajištěný, má super kamarády, pořd někam jezdíme, říká, že je zamilovaný. Umím si s ním představit žít. Myslíte, že měl na ženské fakt smůlu anebo se mám bát, že se to časem zhorší?

Takže na dítko neplatil alimenty, manželku podváděl s milenkou a nevyrovnal se s ní po rozvodu…ale chudáček je on :mrgreen: co tě na něm láká? ty prachy? no podle toho že neplatil alimenty na vlastní dítko a s bývalou se férově nevyrovnal, tak bych nějaký přesun směrem k tobě opravdu nepředpokládala. Dokud budeš lákavá, tak možná, ale já bych si na takovýho chlapa dala pozor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20746
24.2.21 21:47

No nevím jestli smůlu. Ženě údajně majetek nepatří, ale jestli měli SJM tak to není tak jasný. Návrh podala kvůli přítelkyni, tzn. že si regulérně našel milenku a světě div se, manželce to vadilo, dcera se s ním soudí… A pán za nic nemůže, on nic on muzikant, to všichni ostatní jsou fujky. Tak určitě, to bych mu tak věřila a určitě bych čekala, že se v 60 změní. Nebuď hloupá, vždyť je to normální sebestředný dědek :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
24.2.21 22:42

Uz jen ten věk tvých dětí mi říká, že ho bude brzo otravovat začínající puberta dětí a muž v takovém věku nebude mít trpělivost ani náladu a chuť tohle řešit.
Takže bych se s ním scházela dál, ale určitě bych si ho domů nestehovala. Užívej si s ním cestování a hezké chvilky jen mezi vámi v soukromí. Jeho minulost nic moc a takhle to to může být celkem jedno co kde dělal nebo nedělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16142
24.2.21 23:02

Ne nemě na ženské smůlu - je to někdo, kdo si neumí přiznat svůj podíl viny a všechno hází na okolí.

Svou ženu podváděl, téměř jistě to nebyla jedinná jeho milenka - jen ta poslení se kterou přetekla trpělivost.

A ke své dceři se choval tak, že s ním nemluví.

Hele nespojuj s ním svou budoucnost. Jakmile přejde hormonální opar, zjistíš že tenhle úlovek fakt není výhra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5908
24.2.21 23:10

Tak ze zkusenosti (na nastesti sve) - cim vic dotycny nadava pred tebou na ex, tim vice ma maslo na hlave.. vice k tomu neni treba snad ani rici :-)… ja byt tebou, beru nohy na ramena, bo s velkou pravdepodobnosti, bude dalsi milence o tobe tvrdit hnusy, jako o te predesle… btw. co vede holku ve tvem veku k takovemu nerudnemu starci, a nerikej mi, ze se vas rozhovor nestoci vzdy k ex-manzelce ci ex-milence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat