Mohla by to být alergie na kravské mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 22.10.14 20:52
Mohla by to být alergie na kravské mléko?

Ahoj holky, posledních pár dní mi 3 měsíční holčička špatně spinká, ale jen v noci, přes den spí pěkně. Ale co mě trápí víc, že někdy nechce vůbec pít a brečí u toho. Není to jako u spurtu, to se spíš vzteká, ale teď tak lítostivě brečí. A párkrát za den jí dost bolí bříško, strašně brečí, šponuje se, ale nic z ní nevyjde. Já furt přemýšlim, co jsem jedla co by jí mohlo vadit, ale fakt nic nadýmavýho nejím a piju čaje pro kojící matky. Jediný co mě napadlo, je že sním dost jogurtů, sýrů apod. Jiný příznaky nemá. Myslíte že by to mohla být alergie? Manžel je alergik, ekzematik :| K mudr jdeme za dva týdny, tak nevím jestli mám plašit, nebo je to blbost :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 20:53

@celipipka54 mi tohle malý dělá po vigantolu.. vysadila jsem a je opět milé klidné dítě :think: Jinak abmk bys mohla poznat i podle stolice - většinou zelená, velmi kysele páchnoucí :think:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 22.10.14 20:57

@martina.se A za jak dlouho se zklidnil? Já už jsem to právě četla včera v jiné diskusi, tak jsem jí ho dneska nedala a zas stejný :think: Stolici má furt stejnou a nesmrdí :)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 20:59
@celipipka54 píše:
@martina.se A za jak dlouho se zklidnil? Já už jsem to právě četla včera v jiné diskusi, tak jsem jí ho dneska nedala a zas stejný :think: Stolici má furt stejnou a nesmrdí :)

4 dny.. vysadila jsem v sobotu.. včera poprvé po 14cti dnech spal opět celou noc, stolice se vrací do normálu, prdí jak dřív, je to zlaté ukázkové dítě.. prostě debilní vigantol.. měla jsem podezření už dřív, teď se mi potvrdilo..

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 22.10.14 21:00

@celipipka54 ja si to nemyslim, ale vylouceno to neni. Pokud to chces zjistit, zacni drzet bezmlecnou dietu a poznas, jestli se to zlepsi nebo ne, ale necekej vysledek za dva dny. Dcera ma abkm a mela nitky krve ve stolici a hodne deti miva ekzemy. Ja bych to spis pripisovala „jen“ bolavymu brisku a zarazenym prdum :nevim:

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 22.10.14 21:02

Jinak se pripojuji k @martina.se ja jsem male prestala davat vigantol taky, zvracela mi po nem, doktorka mi sice neverila, protoze mela i mirnejsi reflux, ale ja jsem ten rozdil s vigantolem a bez vigantolu videla.

anadie
Kecalka 148 příspěvků 22.10.14 21:04
@martina.se píše:
4 dny.. vysadila jsem v sobotu.. včera poprvé po 14cti dnech spal opět celou noc, stolice se vrací do normálu, prdí jak dřív, je to zlaté ukázkové dítě.. prostě debilní vigantol.. měla jsem podezření už dřív, teď se mi potvrdilo..

U nas uplne to stejny.Bez nej je mala v klidu. Ctrnact dni jsem nic jineho nedelala nez ze jsem mela malou na rukacj jak porad plakala a vztekala se.Co budes misto nej davat?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 21:05
@Janha píše:
Jinak se pripojuji k @martina.se ja jsem male prestala davat vigantol taky, zvracela mi po nem, doktorka mi sice neverila, protoze mela i mirnejsi reflux, ale ja jsem ten rozdil s vigantolem a bez vigantolu videla.
tm
já vigantol dávala první týden po napsání, pak jsem ho dát přestala, kluk začal spát celou noc, ukázkové dítě, žádné bolesti břicha, nic.. minulý týden jsem dala 2× a okamžitě - v noci vstával co hodinu, neprděl, kroutil se, nechtěl baštit, když už stolice, tak průjmovitá atd.. no šílený… vysadila jsem, opět se vrací do normálu. Vigantol letěl.
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 21:05
@anadie píše:
U nas uplne to stejny.Bez nej je mala v klidu. Ctrnact dni jsem nic jineho nedelala nez ze jsem mela malou na rukacj jak porad plakala a vztekala se.Co budes misto nej davat?

jj, ptala jsem se holek, co dávají za náhrady a teď už je jen sehnat. včera jsem zakládala diskuzi - vigantol - náhrada, mrkni, co holky doporučily.

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 22.10.14 21:06
@martina.se píše:
@celipipka54 mi tohle malý dělá po vigantolu.. vysadila jsem a je opět milé klidné dítě :think: Jinak abmk bys mohla poznat i podle stolice - většinou zelená, velmi kysele páchnoucí :think:

u nas stolice ok..nemusi byt jak popisujes.. :hug:

anadie
Kecalka 148 příspěvků 22.10.14 21:07
@martina.se píše:
jj, ptala jsem se holek, co dávají za náhrady a teď už je jen sehnat. včera jsem zakládala diskuzi - vigantol - náhrada, mrkni, co holky doporučily.

Dik mrknu

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 22.10.14 21:07

@martina.se Já myslela, že to zabere hned, protože přes den je hodňoučká a po koupání jí kápnu Vigantol a je čoromoro. Tak já jí ho nebudu dávat a snad to bude ono. Děkuju za radu :kytka:

@Janha Snad to nebude ono, kdyby manžel nebyl ekzematik a alergik, taky musí mít všechno, tak bych tak neplašila, ale mám strach :oops: Jsem si říkala, jestli to třeba nemůže mít pomalej nástup příznaků, teď jen bříško, pak třeba vyrážka, pak se přidá další..? To jsem nepochopila z toho co jsem si vygooglila

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 22.10.14 21:07
@martina.se píše:

ty jo..tak to je hustarna, idem precitat..

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 21:12
@miisenka píše:
u nas stolice ok..nemusi byt jak popisujes.. :hug:

však píšu - většinou.. kluk zase neměl žádné kožní projevy.. ono se to projevuje u každého jinak :think:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 22.10.14 21:12
@martina.se píše:
tm
já vigantol dávala první týden po napsání, pak jsem ho dát přestala, kluk začal spát celou noc, ukázkové dítě, žádné bolesti břicha, nic.. minulý týden jsem dala 2× a okamžitě - v noci vstával co hodinu, neprděl, kroutil se, nechtěl baštit, když už stolice, tak průjmovitá atd.. no šílený… vysadila jsem, opět se vrací do normálu. Vigantol letěl.

8o To je hrozný, jedna malá kapička denně a co to dokáže. No ona malá taky spávala 6 a víc hodin v kuse a teď se budí co dvě hodiny :zed:
P. S.: Klikla jsem na tebe omylem, mi ujela ruka, jsem na tebletu :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >