Mohla by to být plodová voda?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.11.21 12:55

Mohla by to být plodová voda?

Dobrý den, předem se omlouvám, pokud tu některé popsané detajly někoho pohorší nebo znechutí. Jsem prvorodička a tak asi stresuji trochu víc než je nezbytně nutné.
Jde o tohle.
Jsem 39tt a v pondělí mi začala odcházet hlenová zátka, popsala bych jí jako nudli z nosu, bez krve. Ta mi odcházela pár dní a od včerejšího rána mám takovej vodnatej výtok. Jde doslova o výtok s konzistencí trochu mazlavější vody, nesmrdí ani není nijak zbarvený ale částmi se občas promění z vody ve sliz, takže takovej průhlednej vodovitej sliz.
Ještě jednou se omlouvám za nechutné detajly, ale nevím jak jinak bych to popsala. Jde mi o to, zda to je furt ta hlenová zátka, jen zda ke konci nezměnila konzistenci a barvu, nebo by se mohlo jednat o odtok plodové vody? Když si dám intimku tak je lehce mokrá a je na ní i trocha toho slizu, ale neprotýká ani ze mě nic nekape. Nechci zbytečně jezdit do nemocnice ať mě tam nemají za hysterku, tak bych radši slyšela nejdřív zkušenosti vás ostatních, zda jste něco podobného neměly a zda se jednalo jen o výtok/ hlen. zátku, nebo už to byla plodová voda.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
118
26.11.21 13:07

Bohužel ti tu nikdo neřekne, zda jde ještě o zátku, nebo je to plodovka či třeba jen výtok. Za hysterku tě nikdo mít nebude, tak se sbal a běž do porodnice na kontrolu. Pokud stojíš o konkrétní zkušenost, tak já při odtoku plodovky měla dost rychle jasno - odteklo větší množství a pak po troškách až do porodu. Ale každá má zkušenost trošku odlišnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32807
26.11.21 13:13

Dej si klasickou vložku a jeď do porodnice, za hysterku nebudeš :palec: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7850
26.11.21 13:18

Taky nevim jestli je to plodová u prvních dvou dětí jsem to poznala protože to teklo jak vzteklé a ještě mě vzbudilo lupnuti ale u třetího začali bolesti a taky jsem měla na vložce něco co jsem nevěděla co je nakonec jsem jela do porodnice při celkem pravidelných bolestech a voda to nakonec byla ale jen z části oddtekla zbytek odtekl až před porodem než mě dotáhli na porodní sál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
26.11.21 13:44

Já bych řekla že to plodovka bude. plodová voda je hustší konzistence jako běžná vda…každopádně klasickou porodnickou vložku mezi nožky a s tím dojet do porodnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4662
26.11.21 14:32

Jela bych na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu