Mohla by to být separační úzkost?

21
12.11.20 17:43

Mohla by to být separační úzkost?

Ahoj maminky. Dcera 17 měsíců a najednou z ničeho nic mi v noci nechce spát, jinak vždycky usinala sama, furt se chce mazlit. Nesmím nikam odejít. Trvá to zatím 2 dny. Nejhorší to je večer, přes den je úplně v klidu, tak se ptám na rady zkušenějších maminek. :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1204
12.11.20 17:56

Já myslím, že je úplně jedno co to je ;) Stejně (pokud to je jen nějaké období) to člověk musí zvládnout nehledě na to jestli tomu dáš název separační úzkost, vymýšlení si nebo prostě jen "nějaké " období :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
12.11.20 18:06

@PeBa12
Na tom něco asi bude :lol: :lol: ok budu to brat jako nějaké období :lol: akorát by ji to mohlo přejít aspoň večer nechci s malou chodit spát v půl 8 :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50040
12.11.20 18:20

Lehneš si s ní a počkáš, až usne. Bude hůře- já čtu skoro každý večer Aničce Malenku. A to je teda pěkně dlouhá pohádka. :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
12.11.20 18:24

@mrav
To sem zkoušela usla jsem dřív než malá :lol: :lol: nj budem to muset s malou zvládnout nic jiného nám nezbyde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50040
12.11.20 18:30
@Ophelia69 píše:
@mrav
To sem zkoušela usla jsem dřív než malá :lol: :lol: nj budem to muset s malou zvládnout nic jiného nám nezbyde :lol:

Já zase usínám u televize. A někdy mě chodí budit Anička, která ráno chodívá za mnou do postele. No jo- máme jenom sebe. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8427
12.11.20 18:53
@Ophelia69 píše:
Ahoj maminky. Dcera 17 měsíců a najednou z ničeho nic mi v noci nechce spát, jinak vždycky usinala sama, furt se chce mazlit. Nesmím nikam odejít. Trvá to zatím 2 dny. Nejhorší to je večer, přes den je úplně v klidu, tak se ptám na rady zkušenějších maminek. :) :)

Ano, muze byt. A u deti, ktere byly „hodne, vzorne, samospici“ byva vyrazna, resp. je to sok. Bud s ni co nejvic, lehni si s ni, at ji tu potrebu maminky maximalne naplnis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
12.11.20 19:48
@Ophelia69 píše:
@PeBa12
Na tom něco asi bude :lol: :lol: ok budu to brat jako nějaké období :lol: akorát by ji to mohlo přejít aspoň večer nechci s malou chodit spát v půl 8 :lol: :lol:

Víš co, s dětma je to jak na houpačce. Lepší období vystřídá to horší a naopak ;) Musíš to vydržet a hned jak usne tak se pomalu vytratit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
12.11.20 21:40

Má už narostlé špičáky? Můžou to být zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama