Mohla bych být po tomhle těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 03:36
Mohla bych být po tomhle těhotná?

Dobrý den, mám takový menší problém. Předem se omlouvám za delší dotaz.
Jsem tedy pořád neplnoletá (avšak za pár měsíců už budu) a trápí mě taková věc. Nedávno jsme spolu s přítelem spali. Normálně tedy používáme kondom, ale tentokrát ho neměl. Cyklus mám přibližně 32-34 (zaznamenavam si to do kalendáře) takze ovulaci mam maximalne 22 dc. To že mám po ní naznačuje i takový tuhý hlen který vylučuje moje ženské ústrojí + mam takové ty tzv. “suché dny”. Spali jsme spolu 29 dc. a příteli se stala hodne nemilá věc. Nějak se mu povedlo jakoby “vynechat” vyvrcholení - pocit vzrušení tam byl, potom najednou ustal a nakonec se citil jakoby už byl po tom. Proto si není jistý zda se do mě udělal nebo ne. Moje otázka teda zní. Můžu být těhotná? Kdesi jsem četla, že vajíčko je schopno oplodnění pouze 24 hodin po ovulaci, tudíž není možné aby spermie oplodnily přibližně týden staré vajíčko ne? Mám teď před ms, všechno mě bolí, jenže stejné příznaky má i těhotenství. Jen s výjimkou toho že nemám pocit na zvracení. Děkuju všem za odpověď.

Reakce:
Banane18
Kecalka 258 příspěvků 09.07.19 04:29

Sperma vytéká z vagíny po ejakulaci..Už tady jste mohli poznat zda-li se do tebe udělal nebo ne..
Pokud vím, tak po ovulaci otěhotnět nemůžeš.
Jenže je i možné, že jsi měla tenhle měsíc ovulaci později než obvykle.
Ale řekla bych, že na těhotenské příznaky je moc brzo. Dokud nepozdí tak se nestresuj. :mavam:

Čičorečka
Závislačka 2626 příspěvků 09.07.19 06:53

Máš před menstruací. Brzy uvidíš. Ale teda mít v jednu chvíli hlen a “suché dny”, to by mě zajímalo, jak to tvoje tělo dělá.

robatko23
Kecalka 303 příspěvků 09.07.19 07:10

Pokud jste spolu spali 29DC a ty mas před menstruací, tak jestli to dobře chápu, spali jste spolu před pár dny? :D To je opravdu brzy na “těhotenské příznaky”. Těhotenství poznáš nejdříve dva týdny od oplodnění a to musíš být hooodně dobrá, abys to zjistila, většinou jsou nějaké příznaky až tak kolem čtvrtého týdne od oplodnění a to jen opravdu nepatrné… Není běžné aby ovulace proběhla těsně před ms, i když výjimka potvrzuje pravidlo ale pokud na sobě ovulaci poznáš, byla bych v klidu, oplodnit vajíčko je opravdu možné jen 24 hodin. A hlavně, po sexu bys cítila jak v tobě je a vytéká sperma, věř mi. Přítele nejspíš jen opustilo vzrušení. :palec:

Market312
Nováček 1 příspěvek 09.07.19 12:21

@Banane18 Nic ze mě nevyteklo, dokonce jsem to i kontrolovala. Jakože já si myslím že se do mě teda neudělal. Ale fakt nevím.. :(

@Čičorečka Myslela jsem to tak že jakoby, jsem suchá ale když bych si, no blbě se mi to píše, strčila prst do vagíny, tak je ten “hlen” nebo co to teda je tuhý. A není čirý ale bílý.

@robatko23 Asi opustilo no. A ano, jakoby, nejspíš to je ovulace - už asi 6 mesíc po sobě přibližně ten 20-22 den cítím pár hodin křeče v podbříšku. Tak předpokládám že je to ta ovu. :)

robatko23
Kecalka 303 příspěvků 09.07.19 12:42

@Market312 tak to bude určitě ovu…

Váš příspěvek
Reklama