Mohla bych být těhotná? Když mám příznaky a na testech ducha?

31.10.19 17:12

Mohla bych být těhotná? Když mám příznaky a na testech ducha?

Ahoj, jsem tady nová a potřebuji poradit. S manželem se už přes 2,5 roku snažíme o miminko ale bohužel. Neumím si počítat ty plodné dny atd, mám nepravidelnou MS.
Posledních 14 dní se cítím nějak divně, bolí mě prsa, často chodím čůrat, není mi dobře a na obličeji se mi udělaly strašný fleky a beďary. Tak mi to nedalo a četla jsme si různé příznaky těhotenství. No a jako nevím jestli jsem si je ještě víc vsugerovala ale přijde mi že mám snad polovinu. Tak jsem si koupila test, ten citlivý 10. A vyšel mi slabý duch, a dnes ráno mi vyšel silnější duch. Nejsou to prostě // celý ale / a ta druhá slabá. Prosím co si o tom myslíte, mám nějakou naději?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16469
31.10.19 17:14

@Nellisander dej fotku, ale divny je ze se tak dlouho snažíte a nevíš kdy mas ovulaci, že to ještě neřešite u doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
31.10.19 17:16

Určitě naděje je, pokud čárka na testu bude sílit. Zkus další test za dva dny a uvidíš. Přeji hodně štěstí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
31.10.19 17:20

@lachtanice86 někdo to prostě nechává náhodě, švagrová se taky snaží 2 roky při nepravidelné ms, miminko chtějí, ale je mladá 22, tak zatím nechce přes doktory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 17:40

@lachtanice86 no já bych chtěla ale manžel se stydí. Prostě jsme se snažily a doufali že to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 17:40

@Katy488 děkuji, snad ano :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16469
31.10.19 17:43

@Nellisander tak nejdřív zkus ty u svého zkontrolovat ovulaci a až pak někam posílej chlapa. A co fotka testu? A kolikátý den cyklu seš? Kolik tak mivas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 18:08

@lachtanice86 jak si spočítám jaký jsem cyklus? Fotku pošlu až budu doma, teď jsem v práci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
31.10.19 18:38

@Nellisander kolikátý den máš od poslední ms. To je den cyklu. https://www.plodne-dny-vypocet.cz/ tady máš odkaz na kalkulačku, je hezky zpracovaná, zkus to tam nějak napasovat a uvidíš co vyjde. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 18:58

@Katy488 no od začátku poslední MS je to 24 dní, když počítám první den kdy začala. Snad je to to správné na co jsi se ptala, jsme na tohleto antitalent :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
31.10.19 19:07

Jj :D. No tak sice je ještě brzy, ale teoreticky může být duch. Já mám ovulaci 4 dny před termínem, než by měla správně být a 25 den cyklu jsem měla taky ducha. Zkus opravdu za 2 dny další test, duch by měl sílit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 19:16

@Katy488 děkuji tak snad :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.19 09:46

@lachtanice86 moc to nejde na fotce vidět. Ale dnes jsem si dělala test a už je skoro úplně vybavený :srdce: a bazální teplota 37.4 tak co myslíte holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
2.11.19 11:00

@Nellisander Super! :D Je to mladé, ale je to tam. Ted ještě počkat jestli nepřijde ms a pokud ne, tak máš aspoň částečně vyhráno. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.19 11:13

@Katy488 když by přišla MS tak by to znamenalo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat