Reklama

Mohla jsem mít luxusní auto nebo byt!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:10
Mohla jsem mít luxusní auto nebo byt!

Ahoj, je mi 43.Vždy jsem na sebe hodně dbala, od 20 let ten nejlepší kadeřník, kosmetika…Vše často, a to i když nebylo moc peněz.
Mám probémovou pleť s velkými póry, takže dřív častá profi kosmetika s napářkou, pak přišly mikrodermabraze, ultraz. špachtle…laserove depilace…Batvení vlasů u nej kadeřníů v Praze..Velmi často pedikůry…Obočí jen v Sephoře…Na postavu fitness s trenerem atd. A to fakt nejsem bohatá…
Výsledkem těch let jsou zničené vlasy barvením a zhoršení pleti. Vlasy jsem odstříhala a udržuji je sama strojkem. Nemusím už chodit stále předělávat účes či barvu, když se kadeřník netrefil dle mých představ. a jsem moc spokojená!Pleť už hloubově nečistím, na kosmetiku už nechodím, jen občas doma peeling. A ejhle, je najednou krásná, co se do ní hloubkově nezasahuje!Cvičím doma podle youtube.
Za těch 23 let bych, kdybych to tak udělala, měla za ty peníze luxusní auto nebo byt.Takže tu zkušenost sdílím s mladšími.
Dbala jsem na sebe i kvůli chlapům..A stejně jsem teď sama.Vzhledově už i bez investic vypadám stejně jako když jsem chodila na špičkovou kosmetiku a ke kadeřníkovi a ftness.
Jak to máte vy? Kolik a za co do sebe takto investujete? A udělala to některá jako já, že s investicemi zkrátka přestala? :mrgreen:
Oml.se za anonym, mám tu známé.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 22.01.18 14:15

Nějak nechápu jak můžeš mít zničenou pletˇa vlasy když jsi jim věnovala prvotřídní péči :think: To jsi svobodná a bezdětná?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 22.01.18 14:16

Neni mi jeste 30, dopravam si jen kadernici na údržbu vlasu. Nikdy jsem za zkraslovani neutracela, osklivka nejsem. Peníze jsem spis setrila. Mam muze, vlastní auto a vlastníme velký byt. Takže…ne, ani nehodlám s utracenim začínat :lol:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 22.01.18 14:17

@arinecka taky me to napadlo…svobodna, bezdetna? :think:

cverunka
Závislačka 2543 příspěvků 22.01.18 14:18

No já to spíš dělala tak jak ty teď, až na kadeřnici, tu si dopřávám a zrovna jsem si říkala, že bych měla konečně do sebe více investovat - hlavně kosmetika. :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 22.01.18 14:18

Já nikdy nezačala :mrgreen: Ke kadeřnici jen na stříhání (a tam jsem tak 2 roky nebyla), na kosmetiku asi 3× v životě jen protože to dělala známá. Mě to nechybí, nemám pocit, že jsem neupravená, mám ráda přírodní vzhled.
Jaký si to uděláš, takový to máš. Zase ale záleží, v jakých „sférách“ se pohybuješ.
Mám jiné životní hodnoty, které naštěstí sdílí i můj manžel a když se jednou za čas fakt hodím do gala, tak má aspoň co chválit.

Příspěvek upraven 22.01.18 v 14:21

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 22.01.18 14:18
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 43.Vždy jsem na sebe hodně dbala, od 20 let ten nejlepší kadeřník, kosmetika…Vše často, a to i když nebylo moc peněz.
Mám probémovou pleť s velkými póry, takže dřív častá profi kosmetika s napářkou, pak přišly mikrodermabraze, ultraz. špachtle…laserove depilace…Batvení vlasů u nej kadeřníů v Praze..Velmi často pedikůry…Obočí jen v Sephoře…Na postavu fitness s trenerem atd. A to fakt nejsem bohatá…
Výsledkem těch let jsou zničené vlasy barvením a zhoršení pleti. Vlasy jsem odstříhala a udržuji je sama strojkem. Nemusím už chodit stále předělávat účes či barvu, když se kadeřník netrefil dle mých představ. a jsem moc spokojená!Pleť už hloubově nečistím, na kosmetiku už nechodím, jen občas doma peeling. A ejhle, je najednou krásná, co se do ní hloubkově nezasahuje!Cvičím doma podle youtube.
Za těch 23 let bych, kdybych to tak udělala, měla za ty peníze luxusní auto nebo byt.Takže tu zkušenost sdílím s mladšími.
Dbala jsem na sebe i kvůli chlapům..A stejně jsem teď sama.Vzhledově už i bez investic vypadám stejně jako když jsem chodila na špičkovou kosmetiku a ke kadeřníkovi a ftness.
Jak to máte vy? Kolik a za co do sebe takto investujete? A udělala to některá jako já, že s investicemi zkrátka přestala? :mrgreen:
Oml.se za anonym, mám tu známé.

Nikdy jsem se tak neprožívala. Na kosmetice a na podobných místech jsem nikdy nebyla a žiju. Už dlouho jsem nebyla u kadeřníka, nechávám si vlasy růst. Investuju do svého dítěte. P. S. A zrůdička nejsem :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:18

@arinecka Partner je v hospicu, děti velké. I kdybych byla svobodná a bezdětná, změnilo by to něco? Ptám se na něco jiného. Ano, barvením a melírováním do blond po 23 let se opravdu vlasy zničily…Určitě nejsem jediná, je to častý jev. Časté čišění pleti podle dermatologa poškodilo ochraqnnou vrstvu pokožky a způsobilo i další kožní problémy. O tom ale dotaz není. Děkuji

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 10 inzerátů 22.01.18 14:20

:mrgreen: Nezlob se, ale první co mě napadlo, tak Pištu Hufnágla sis vzít nemohla? Navíc píšeš anonymně. :think: Myslím si, že je na každém, pro jakou kosmetiku a péči o sebe se rozhodne. Někdo zase rád utratí za oblečení, za dovolené a za zábavu, třeba místo toho mohl mít… pole a tři krávy? Někdo chce mít hlavu každý týden od kadeřníka, někdo to nepotřebuje a někdo časem změní názor. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:20

P. s.dodávám časté hloubkovéčišění pleti

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 22.01.18 14:21

To mi připomíná vtip. Nekuřák přesvědčuje, jak je kouření škodlivé a také drahé: Za ty penize, co jsi prokouril, už jsi mohl mít Ferrari! Kuřák se na něj podívá a říká: A kde máš ty Ferrari? :mrgreen:

Nechodím ke kadeřnici, na kosmetiku, necvičím ve fitku, vlasy mám zdravé, pleť pěknou, krom pár pupínků v době ms, nejsem při těle.
Moje životní investice jsou děti, do nich investuju, aby nejedly sr.cky, aby měly pohodlné a funkční oblečení, kvalitní boty… Letos možná bude i moře. A s těmito investicemi neprestanu :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.18 14:22

@Tiger-lily dotaz zní takto:Jak to máte vy? Kolik a za co do sebe takto investujete? A udělala to některá jako já, že s investicemi zkrátka přestala

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 22.01.18 14:22

@Helileli :potlesk:

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 22.01.18 14:23
@Helileli píše:
To mi připomíná vtip. Nekuřák přesvědčuje, jak je kouření škodlivé a také drahé: Za ty penize, co jsi prokouril, už jsi mohl mít Ferrari! Kuřák se na něj podívá a říká: A kde máš ty Ferrari? :mrgreen:Nechodím ke kadeřnici, na kosmetiku, necvičím ve fitku, vlasy mám zdravé, pleť pěknou, krom pár pupínků v době ms, nejsem při těle.
Moje životní investice jsou děti, do nich investuju, aby nejedly sr.cky, aby měly pohodlné a funkční oblečení, kvalitní boty… Letos možná bude i moře. A s těmito investicemi neprestanu :D

právě, ty peníze by stejně neušetřila a luxusní auto ani byt něměla :zed:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 22.01.18 14:26
@Anonymní píše:
@arinecka Partner je v hospicu, děti velké. I kdybych byla svobodná a bezdětná, změnilo by to něco? Ptám se na něco jiného. Ano, barvením a melírováním do blond po 23 let se opravdu vlasy zničily…Určitě nejsem jediná, je to častý jev. Časté čišění pleti podle dermatologa poškodilo ochraqnnou vrstvu pokožky a způsobilo i další kožní problémy. O tom ale dotaz není. Děkuji

Omlouvam se, vim, ze o tom dotaz neni.Jen jsem byla zvedava, zda jsi se upravovala jen pro sebe, kdyz pises, ze jsi sama, nebo pro manzela, rodinu, deti…Partner v hospicu? :(

Ja rada utracim za kosmetiku. Treba z emimina za kosmetiku LuckyHor :dance:,prirodni a plet mam nejlepsi za poslednich par let :dance:.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >