Mohla jsem se nakazit pohlavní nemocí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.5.22 23:05

mohla jsem se nakazit pohlavní nemocí?

Ahoj všem,
hrozně se stydím za to co jsem provedla. Ale včera jsem byla na diskotéce a trochu se opila. Potkala jsem tam jednoho kluka, a bohužel se stalo, že jsem ho uspokojila rukou a dala jsem mu pusu na penis. Nic jiného neproběhlo. Předtím mi ukazoval testy. Byly z 29.4. 2022, ale nestihla jsem si přečíst na co všechno byly. Jsem teď dost vystrašená, že jsem mohla třeba něco chytit. Může se nějaká pohlavní nemoc přenést tím, že uspokojuji někoho rukou? jsem hrozně vystrašená hrozně toho lituju. Hlavně se bojím že pokud mám třeba syfilis tak jak to vysvětlím rodičům atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12367
11.5.22 23:23

Už vidím nějakého typka, jak na středeční diskotéku nosí výsledky testů na pohlavní choroby :lol: :lol: ve středu se dříve konávaly dětské diskotéky, ne? :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3850
11.5.22 23:24

To jako fakt někdo nosí sebou na diskotéku výsledky testů na pohlavní choroby? A můžeš si být jistá, že byl ten papír pravej a opravdu jeho? Kluk si chtěl užít a něco ti napovídat už bylo velmi snadné, jak tak koukám :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3218
11.5.22 23:27

Jasně, a teď tu o Karkulce… Úroveň zdejších trollů už je v červených číslech :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
11.5.22 23:31

No to byl nejspíš test na Covid, co :D fakt neznám nikoho, kdo by s sebou nosil výsledky testu na pohlavní choroby, i když si je dělá :mrgreen:

Jinak k dotazu, některý pohlavní nemoci jsou přenosný i orálním sexem, takže vystrašená buď, to ti jenom propěje. Jednak nemáš co pusinkovat neznámým mužům (s neznámým venerickým stavem) pinďoury, a když už teda musíš, tak máš používat kondomy. Ale nejspíš jsi nic nechytila, honěním se toho zas tolik chytit nedá a lidí s neléčeným syflem nechodí po světě zas až tak moc. Pro svoji jistotu si dojdi za dva měsíce na gyndu a můžeš se nechat i anonymně otestovat na HIV, ale z tohodle špásu nejspíš nic moc nebude.

Ale neodpustím si moralizační závěr, že dívka má mít taky nějakou úroveň, zejména ve věku, kdy ji na pohlavních chorobách děsí hlavně to, jak to řekne mamince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
11.5.22 23:36

Tak pohlavni nemoc bez pohlavniho styku asi ne…

Ale muzu se zeptat na ten prubeh? Jako fakt nechci trolit. Ale zkousim si predstavit, jak probiha takova diskoteka. Nejdrive jste se opili, pak resili test pohlavnich chorob a pak doslo k cinu? Nebo ty testy jste ukazovali pri vstupu? Preci jen v opilosti clovek fakt neresi testy a pokud jo, tak si na ne stejne nepamatuje. Ale jinak tam urcite bylo jmeno, tak se staci doptat majitele testu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 23:46

On mi ty testy neukázal na žádném papíře ale v telefonu. Videla jsem ho i jak to hledá v emailu. A nejsem žádný troll ale prostě jsem nebyla zas tak opilá, abych nevěděla o světě, a úroveň opravdu mám vzhledem k tomu, že sex s cizími lidmi nemám a to ani s kondomem. Plno jiných holek ano i bez kondomu. Jsem z toho dost vystrašená tak bych ocenila trochu empatie.

• Citovat
  • Nahlásit
72
12.5.22 00:01
@Anonymní píše:
On mi ty testy neukázal na žádném papíře ale v telefonu. Videla jsem ho i jak to hledá v emailu. A nejsem žádný troll ale prostě jsem nebyla zas tak opilá, abych nevěděla o světě, a úroveň opravdu mám vzhledem k tomu, že sex s cizími lidmi nemám a to ani s kondomem. Plno jiných holek ano i bez kondomu. Jsem z toho dost vystrašená tak bych ocenila trochu empatie.

Obavam se, ze to, co jste provadela, sex je. Bych se jej byt vami normalne zeptala. Kazdopadne asi kazdy mame jine hranice. Fakt si nedovedu predstavit, ze bych jen tak nekoho uspokojovala na diskotece a povazovala se na urovni. Ale to uz zalezi, jake mate zivotni cile. Podle mne uroven konci tehdy, kdy mate problem o svych cinech psat pod svym jmenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 00:12

@puntiiik Já bych tohle normálně ani neprováděla ale bohužel jsem se trochu opila. Myslím, že to, že jsem zvládla i v opilosti myslet na testy se za úroveň považovat dá. A na co se ho mám zeptat? On mi řekne, že je v pořádku, protože má testy. Nevím vůbec co mám dělat. Jsem z toho úplně zoufalá a sama si to vyčítám.

• Citovat
  • Nahlásit
72
12.5.22 00:38
@Anonymní píše:
@puntiiik Já bych tohle normálně ani neprováděla ale bohužel jsem se trochu opila. Myslím, že to, že jsem zvládla i v opilosti myslet na testy se za úroveň považovat dá. A na co se ho mám zeptat? On mi řekne, že je v pořádku, protože má testy. Nevím vůbec co mám dělat. Jsem z toho úplně zoufalá a sama si to vyčítám.

Normale se zeptat, zdali jste nemohla neco chytit, nebo jestli vam ten test neukaze jeste jednou. Predpokladam, ze posilat to asi nebude chtit. Ale teda jestli takto ma k dispozici testy, tak bych se priste zamyslela, jestli to je fakt vase cilova skupina. Patrne ty testy ma kvuli vysoke promiskuite. A brzy je takto budete mit take :). Jinak fakt nechci rypat, blbost udela kazdy. Jen bych to neobhajovala nejakou urovni. A s tim testem to fakt zni vtipne. Spis si fakt najdete cas a zamyslete se nad tim, co v zivote chcete. Protoze s timto stylem nejen fakt neco chytnete, ale pokud to neni vas zivotni styl, muze se stat, ze se to dozvi okoli a nejsem si uplne jista, jestli pak o vas bude stat nekdo, koho byste treba rada do dlouhodobeho vztahu. Co si pamatuju na gympl, tak tam meli kluci sekci „rychlovka“ vs „vztah“ s nulovym prunikem. Takze neresit testy, ale proc bych neco takoveho vubec mela delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
12.5.22 00:47

Rodičům nic vysvětlovat nemusíš, jsi dospělá. Až se potvrdí, jakou pohlavní chorobu máš, tak jim to prostě jen při vhodné příležitosti povíš, když budeš chtít.

Doufám, že ty jsi tomu klukovi taky ukázala svoje výsledky testů na pohlavní choroby. Určitě si na to dává pozor, když na ty testy chodí a výsledky dohledá a ukáže předem svým sexuálním partnerkám. Nebo možná neukázala a proto jsi ty jen uspokojovala jeho a ne on tebe, viď? To by bylo rozumné.

A jinak je to samozřejmě všechno v pořádku a na úrovni. Nenech do sebe rýpat. Na tom není nic pod úroveň, jít se jednou jedinkrát bez doprovodu připít na diskotéku a vyhonit ho nějakému zodpovědnému sympatickému klukovi. Nemáš si co vyčítat. Třeba ani tu pohlavní chorobu nemáš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 01:17

@TRG Prosím přestaňte být na mě hnusné. Jak jsem psala už výše, opravdu toho hodně lituji a za střízliva bych tohle v životě neudělala. Mimochodem on mě neuspokojoval protože jsem nechtěla. A navíc jsem panna. Takže by se ani neměl čeho bát. Tak ze mě prosím nedělejte couru. Jak říkám, byl to prostě omyl. Teď tu jen sedím u internetu a snažím se najít veškeré informace. Ale nikde nedokážu najít, zda se třeba HIV nebo Syfilis může přenést tím, že pouze někoho “honím” a jen jsem ho políbila na penis, kde nebyl ejakulát nebo krev. Ani nemůžu spát jak jsem nervozní.

• Citovat
  • Nahlásit
1810
12.5.22 01:23
@Anonymní píše:

Jo jo, ženy na úrovni běžně líbají cizím mužům na potkání penis. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
12.5.22 01:42
@Anonymní píše:
@TRG Prosím přestaňte být na mě hnusné. Jak jsem psala už výše, opravdu toho hodně lituji a za střízliva bych tohle v životě neudělala. Mimochodem on mě neuspokojoval protože jsem nechtěla. A navíc jsem panna. Takže by se ani neměl čeho bát. Tak ze mě prosím nedělejte couru. Jak říkám, byl to prostě omyl. Teď tu jen sedím u internetu a snažím se najít veškeré informace. Ale nikde nedokážu najít, zda se třeba HIV nebo Syfilis může přenést tím, že pouze někoho “honím” a jen jsem ho políbila na penis, kde nebyl ejakulát nebo krev. Ani nemůžu spát jak jsem nervozní.

Já z tebe couru nedělám. Nic takového jsem ani nenaznačila. Nechápu, proč jsi na mě hnusná ty, snažila jsem se poctivě reagovat na věci, co jsi psala. :( Ty jsi naopak nereagovala na nic z toho, co jsem psala já.

Že jsi panna přece nemůže ten kluk vědět. To by mu mohla tvrdit každá, která mu to chce udělat. Navíc sama nevíš, jak se dá přijít k pohlavní chorobě a nám budeš tvrdit, že se nemá čeho bát, když jsi ještě panna? Pohlavní chorobu můžeš chytit i jako panna. Co když jsi něčím nakazila ty toho kluka? Jako pravděpodobnost fakt malá, ale…

Taky bych z toho nespala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
12.5.22 01:43
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...