Mohla jsem se nakazit pohlavní nemocí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
43693
12.5.22 07:35
@Anonymní píše:
On mi ty testy neukázal na žádném papíře ale v telefonu. Videla jsem ho i jak to hledá v emailu. A nejsem žádný troll ale prostě jsem nebyla zas tak opilá, abych nevěděla o světě, a úroveň opravdu mám vzhledem k tomu, že sex s cizími lidmi nemám a to ani s kondomem. Plno jiných holek ano i bez kondomu. Jsem z toho dost vystrašená tak bych ocenila trochu empatie.

Psát se to ještě nenaučilo a bojí se, co na to řekne máma. Ale pusinkovat cizí vylučovací orgán se nebojí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3985
12.5.22 07:37
@Melodie91 píše:
A to byla diskoteka na skole v prirode? Ve ktere jsi tride, ze nevis, jak se prenasi pohlavni choroby…pokud to nedokazala skola, trochu googli, nebo si promluv s maminkou… sorry, tyhle storce se neda verit ani za mak :palec:, ale verim, ze se dobre bavis :palec:

Ta škola v přírodě by odpovídala, tak sedmá třída. Protože teď v osmičce to dcera probírala ve škole. Nedávno dostala jedničku z pohlavních chorob :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
12.5.22 07:53
@lilith1 píše:
To jako fakt, dnesni mladenci nosi standartne na disko negativni testy o pohlavnich chorobach :lol: no ziram

To víš, doba pokročila. To za tvých mladých let nebývalo, že? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6897
12.5.22 08:03
@Kipa22 píše:
To víš, doba pokročila. To za tvých mladých let nebývalo, že? :mrgreen:

To fakt ne, za mych mladych let jsme se svijeli na disku, kdyz jeste Ivetka B.byla hvezda :mrgreen: a jedina starost mladencu bylo ukoristit nejakou povolnou a pref. knout ji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10571
12.5.22 08:05

No já žasnu. Ten pokrok, kde se to zastaví! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
12.5.22 08:09
@np10021 píše:
To se dělá běžně, že před vykouřením borec na dýze ukazuje holce testy? 😂 😂 😂

Dneska už asi jo :D.. A pak že je dnešní mládež zkazena a nezodpovědná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
12.5.22 08:12
@Melodie91 píše:
A to byla diskoteka na skole v prirode? Ve ktere jsi tride, ze nevis, jak se prenasi pohlavni choroby…pokud to nedokazala skola, trochu googli, nebo si promluv s maminkou… sorry, tyhle storce se neda verit ani za mak :palec:, ale verim, ze se dobre bavis :palec:

Na táboře :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
12.5.22 08:19

Zakladatelko, ano mohla jsi chytit pohlavní nemoc. Stačí mít zaderu a oderku v puse a ejhle pohlavní nemoc máš. Ale ta pravděpodobnost neni moc velká. Ale je tam. Proto prostitutky (na úrovni jak by asi někdo napsal) používají ochranu i na oralni sex ;)
Nemluvím o dalších vecech, čím jste se mohla nakazit orální sexem (např. HPV).
Ten muž, co jsi ho uspokojovala měl asi jen testy na HIV. Ale nic jiného. Na kapavku, syfilis atd. se běžně nedělá.
Moc si tedy neumím vysvetlit pojem pusa na penis, ale považuji to za orální sex. :nevim:
No prostě odpověď na tvoji otázku. Ano, i takto se dá nakazit pohlavníma chorobama.
A jen pro info, nevymlouvej se na alkohol, je to už ohrane, jelikož bylo prokázáno, že alkohol v lidech uvolňuje jejich vnitřní touhy. Takže asi tak. ;) A to bys musela být fakt dost na mol. Což podle toho, co jsi psala, tak jsi nebyla.
Takže v další zkratce si holkt vyhonila a vykourila cizího frajera. :nevim: ;)
A moc si neumím představit, jak vytahuji někde z mobilu nějaké testy na pohlavní nemoce. :nevim: :mrgreen:
Nějak mi to přijde komické. Jakože asi stylem: čau chceš vyhonit? Jo chci. A jsi čistej… Jo jsem, mám to v mailu… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Promiň, ale tohle mi přijde komické.
Pokud jsi byla tak střízliva na to, aby jsi se zeptala na testy na pohlavní choroby, byla jsi dost střízliva na to, aby jsi necucala neznáme zaparene pero. Můj názor. :nevim:
Ale to už je tvůj život. :nevim:
Odpověď jsi dostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 12:07

Teda já se nestačím divit, jak dokážou být některé z vás hnusné😢 Jsem z toho zoufalá a sama toho lituju. Alkohol mi prostě odboural zábrany. A mimochodem 18 už mi bylo a já mu orální sex neposkytla. Pouze jsem mu prostě dala pusu na tělo penisu a varlata a pak jsem ho chvíli uspokojovala rukou. Nic víc. Když mi nechcete pomoct, tak se asi budu muset zeptat lékaře nebo já nevím koho, jsem úplně mimo.

• Citovat
  • Nahlásit
28192
12.5.22 12:12
@Anonymní píše:
Teda já se nestačím divit, jak dokážou být některé z vás hnusné😢 Jsem z toho zoufalá a sama toho lituju. Alkohol mi prostě odboural zábrany. A mimochodem 18 už mi bylo a já mu orální sex neposkytla. Pouze jsem mu prostě dala pusu na tělo penisu a varlata a pak jsem ho chvíli uspokojovala rukou. Nic víc. Když mi nechcete pomoct, tak se asi budu muset zeptat lékaře nebo já nevím koho, jsem úplně mimo.

Vždyť jsi tu odpovědi dostala, ano, takhle můžeš chytit pohlavní nemoc, například genitální bradavice, herpes a jiné. HIV těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43693
12.5.22 12:32
@Anonymní píše:
Teda já se nestačím divit, jak dokážou být některé z vás hnusné😢 Jsem z toho zoufalá a sama toho lituju. Alkohol mi prostě odboural zábrany. A mimochodem 18 už mi bylo a já mu orální sex neposkytla. Pouze jsem mu prostě dala pusu na tělo penisu a varlata a pak jsem ho chvíli uspokojovala rukou. Nic víc. Když mi nechcete pomoct, tak se asi budu muset zeptat lékaře nebo já nevím koho, jsem úplně mimo.

Neumíš pít, tak nepij. Není normální cizímu chlapovi na diskošce poskytovat orální (ano, vše pusou je orální) a jiný usppkojení. Maminka bude mít radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 13:27

@unuděná na HIV měl test, jde mi spíš o syfilis, To jsem tam neviděla a to by se hodně špatně vysvětlovalo. Takže když jsem mu jen dala pusu na varlata a ke kořeni penisu, tak je to orální sex? Já myslela že orální sex je, kdybych si ho vzala do pusy, ale to jsem neudělala.

• Citovat
  • Nahlásit
43693
12.5.22 13:39
@Anonymní píše:
@unuděná na HIV měl test, jde mi spíš o syfilis, To jsem tam neviděla a to by se hodně špatně vysvětlovalo. Takže když jsem mu jen dala pusu na varlata a ke kořeni penisu, tak je to orální sex? Já myslela že orální sex je, kdybych si ho vzala do pusy, ale to jsem neudělala.

Lidi si obyčejně dávají pusu na rozloučenou. Líbat penis, aniž bys z toho sexu něco měla, nebylo třeba. A syfloidní penis bys asi nelíbala.
Co je rukou, je manuální. Co je pusou, je orální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28192
12.5.22 13:46
@Anonymní píše:

Ano, můžeš takhle chytit i syfilis, i když je to velmi nepravděpodobné. Rodičům nic vysvětlovat nemusíš, i kdybys to nakrásně chytila. Na gyndu snad můžeš zajít sama a případné léky ti maminka nemusí dávat na talířek k snídani, ne? :roll: Jsi dospělá probůh, i když se tak úplně nevyjadřuješ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3221
12.5.22 14:04

Takhle… Podle mě většinou jen někdo promiskuitní chodí pravidelně na testy na HIV (a/nebo jiné STD; vím, že si je někdo dělá i jindy, nechci generalizovat) a tasí je na diskotéce. To sis myslela, že je zodpovědnej? Mně by to přišlo dost creepy.

Rad jsi tu dostala celkem dost. Pravděpodobnost přenosu choroby dooost malá, ale promiskuitní člověk má statisticky větší šanci, že něco má. Buď to nech být a kdyby se objevilo něco neobvyklého, tak holt k lékaři a říct mu, že to teoreticky můžeš mít z tohohle. Nebo si rovnou dojdi na testy, ale některé věci se projevují až s odstupem.

Máš jen nějakou morální kocovinu. Umej si ruce a pusu, ještě chvilku se styď a pak to pusť z hlavy. Prostě trapná zkušenost, která zůstane patrně bez nasledků na těle. Max budeš mít na chvíli trochu pošramocenou pověst a historku ke krbu na dlouhé zimní večery.

Upřímně se zeptám: Co bys ještě ráda věděla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat