Mohla mi odtéct plodová voda při sexu?

Anonymní
12.11.19 23:03

Mohla mi odtect plodovka pri sexu?

Ahoj, dostala jsem obavy, jsem ve 22+6 a meli jsme s přítelem sex. Po orgasmu ze me jeste neco vyslo, nejaka lehce bila skoro bezbarva tekutina. I pri orgasmu mi toho prislo nejak „moc“ nemohlo se neco stat? Kdyz zatlacim tak uz nic. Pritel pry i citil ze mi ztvrdlo bricho ale ted ho uz tvrde nemam. Je to normalni? Nemam se bat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

572
12.11.19 23:13

Ano je to normální výtok. Plodové vody je hodně, to bys určitě poznala. Břicho tvrdne po sexu dost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
12.11.19 23:14

Mě se to samé stalo ve 20 tt.

Volala jsem raději doktorovi, ten mi řekl že pokud to neteče pořad tak je to v pořádku a mám být v klidu. všechno bylo v pohodě. plodovka totiž prý teče pořád, sice trochu ale furt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 23:15

Dekuji za uklidneni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.11.19 23:17

@luckaa85 to neni pravda..muze se stat, ze praskne plodovy vak, odtece cast vody a pak miminko treba hlavickou (nebo jinou casti tela) nalehne a zbytek odtece az po porodu..ja to tak mela u porodu a rikali, ze je to bezne! jela bych pro jistotu do nemocnice, maji test na vlozku, udelaji utz..v tomto tydnu bych to uz vubec neriskovala..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.11.19 23:26
@Anonymní píše:
@luckaa85 to neni pravda..muze se stat, ze praskne plodovy vak, odtece cast vody a pak miminko treba hlavickou (nebo jinou casti tela) nalehne a zbytek odtece az po porodu..ja to tak mela u porodu a rikali, ze je to bezne! jela bych pro jistotu do nemocnice, maji test na vlozku, udelaji utz..v tomto tydnu bych to uz vubec neriskovala..

Od te doby uz nic nevyteklo, nic mi neni. Jen po tom sexu, jak jsem se zvedla tak to vyteklo. A pri sexu mozna taky, to je to co nevim, pac jsem mela klasicky orgasmus a jestli i ta voda do toho… Jsem bez auta, mam ho v servisu a v tuhle dobu uz se tam nedostanu… Kontrolu mam az za týden u gyndare.

• Nahlásit
  • Citovat
22827
13.11.19 08:12

Neplaš, plodovka je růžová a větší výtok v těhotenství je normální, tvrdnutí po orgasmu taky, stahuje se děloha. Dítěti to neuškodí.
Já musela celé těhotenství nosit vložky jak ze mě stále něco teklo a na konci mi tekla plodová voda a opravdu je růžová. To by jsi poznala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 10:06

@pikola plodovka neni ruzova..ruzova je jen od krve, ktera se uvolnuje z roztahujiciho se cipku pred porodem..plodova voda je cira nezapachajici mirne nasladla tekutina..

• Nahlásit
  • Citovat
22827
13.11.19 11:07
@Anonymní píše:
@pikola plodovka neni ruzova..ruzova je jen od krve, ktera se uvolnuje z roztahujiciho se cipku pred porodem..plodova voda je cira nezapachajici mirne nasladla tekutina..

Moje byla růžová :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 17:49
@Anonymní píše:
Ahoj, dostala jsem obavy, jsem ve 22+6 a meli jsme s přítelem sex. Po orgasmu ze me jeste neco vyslo, nejaka lehce bila skoro bezbarva tekutina. I pri orgasmu mi toho prislo nejak „moc“ nemohlo se neco stat? Kdyz zatlacim tak uz nic. Pritel pry i citil ze mi ztvrdlo bricho ale ted ho uz tvrde nemam. Je to normalni? Nemam se bat?

A neměla jsi prostě jen mokrý orgasmus??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama