Mohla ovulace proběhnout, nebo spíš ne?

76
15.11.18 20:12

Mohla ovulace proběhnout nebo spíš ne?

Ahoj holky, minulý pondělí (10 DC) jsem byla na pravidelný gyn. prohlídce, a protože se delší dobu snažíme o naše první mimi a nedaří se zatím tak se doktor kouknul UTZ na vaječníky. Řekl, že mi vajíčka pěkně dozrávají (ovulace tedy měla být v pátek 14 DC). Mám cyklus pravidelně 27/28 dní a beru duphaston jinak bych ho tak pravidelný neměla. Beru 17 DC. A teď k mé otázce, od 11 DC jsem si pravidelně kolem 18:00 dělala ovulační test (poprvé to zkouším) přesně podle návodu jenomže ani jeden den neukázaly jasnou pozitivu. Myslíte, že i přesto mohla normálně ovulace proběhnout? Jak moc jsou ty testy spolehlivé? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.11.18 20:35

Mě se ovu test nikdy neukázal jako jasně pozitivni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
15.11.18 20:43
@Oliverka28 píše:
Mě se ovu test nikdy neukázal jako jasně pozitivni :nevim:

Takže to není zrovna moc spolehlivý ukazatel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.18 21:15

@Obara Za mě osobně asi ne. Vždycky jsem tam měla jen silnějšího ducha, než jasné zřetelnou carku,nebo dokonce i silnější nez kontrolní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4223
16.11.18 11:01

Ahojky, já poprvé testovala ovulku minulý cyklus a za mě taky žádný papíráček jasně pozitivní nebyl :nevim: Mám doma i digi testíky a ten tedy ovulku potvrdil s nejsilnějším papíráčkem, který dle návodu jasně pozitivní nebyl. Ovulku jsem vždy poznala, bohužel po ZT je to jiné :( Digi testíky jsou dražší, ale za mě pro „vychytaní“ ovu doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
16.11.18 12:04

..

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 13:18

Mohla být ovulace?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohla proběhnout ovulace den předem, když druhý den byla na ovu testu testovní čárka opravdu hodně slabá? Bylo to 15 tý den po ms, cyklus 29-31 dnů. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama