Mohla to být hlenová zátka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.12.19 10:04

Mohla to byt hlenova zatka?

Rano jsem sla na zachod a kdyz jsem se utrela, tak jsem tam mela hlen s primesi cervene krve. Pred dvema dny, jsem mela jen ciry. Je mozne ze to byla hlenova zatka? Muze odchazet nekolik dni? Nebo je normalni mit vytok s krvi? Jsem prvorodicka, docela me to vydesilo. Taky mam streptokoka, bojim se, aby jsme prijeli vcas, ale zatim se nic dal teda nedeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
305
21.12.19 10:44

V jakém jsi týdnu? Řekla bych, že to hlenová zátka byla. Ta prý ale může odejít i několik dní před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
21.12.19 10:49

Hlenova zatka muze odchazet nekolik dni. Me odchazela az do porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.19 10:50

@Mipetonka Dneska jsem 37 tt + 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
21.12.19 11:27

@gabriellllla tak to bych byla v klidu. Můžeš začít rodit až klidně za týden… Do porodnice bych jela až přijdou kontrakce. 🙂 Držím palce :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.19 11:54

@Mipetonka I kdyby tohle byla opravdu hlenova zatka, tak muzu rodit az za tyden? Jsem si myslela ze jakmile zacne odchazet, tak treba do dvou dnu porodim. Jj urcite budu cekat na kontrakce, driv to nema smysl. Diky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
21.12.19 12:41

@gabriellllla bylo mi řečeno při zápisu do porodnice, že po odchodu hlenové zátky, můžu porodit do 24 hodin, ale taky i až za týden, že je to pokaždé jiné. :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3352
22.12.19 03:23

Je to různé. Mě zacala odcházet po vaginálním vyšetření a do 48h jsem porodila. Při prvním porodu praskla voda a kdy a jak odešla zátka, netuším. Ale může to trvat i ten týden. Podle toho se bohužel úplně řídit nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
22.12.19 22:05

Klidně to může být mě odešla měsíc před porodem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.19 12:32

Tak uz mam vytok s krvi treti den a od rana bolesti v podbrisku, ale neni to uplne pravidelny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 23:20

Odchod hlenove zátky?

Maminky moc vás prosím o radu, dnes mám od rána docela silné poslíčky a už dvakrát jsem měla na papiru po utreni čirý hlen, nevím jestli se jedná o hlenovou zatku, jsem podle menstruace 35+5tt a nemám mimčo ještě hlavičkou dolů, bohužel má doktor dovolenou a kontrolu mám až za týden, tak teď nevím jestli to nějak řešit nebo nechat být, jsem prvorodicka. Děkuji moc za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 23:25

Dobry vecer, odchod hlenove zatky urcite poznate. Asi mate jen vytok. Zcela normalni v tehotenstvi. Pokud mate pochyby a obavy, zajdete do nemocnice. Hned budete klidnejsi.

• Citovat
  • Nahlásit
1822
20.1.20 23:26
@Kristynkagr píše:
Maminky moc vás prosím o radu, dnes mám od rána docela silné poslíčky a už dvakrát jsem měla na papiru po utreni čirý hlen, nevím jestli se jedná o hlenovou zatku, jsem podle menstruace 35+5tt a nemám mimčo ještě hlavičkou dolů, bohužel má doktor dovolenou a kontrolu mám až za týden, tak teď nevím jestli to nějak řešit nebo nechat být, jsem prvorodicka. Děkuji moc za odpověď

Těžko říct, zda to zátka byla nebo ne. Každopádně i kdyby, tak porod může přijít dnes a nebo taky až za 3 týdny. Jestli neodchází plodová voda nebo nemáš pravidelně kontrakce, nikam chodit nemusíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26742
20.1.20 23:31

Hlenová zátka není důležitá, může odejít i měsíc před porodem. Na ty bolesti si dej teplou vanu a pokud nepřejdou, zajeď se nechat zkontrolovat do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
21.1.20 00:09
@Janli píše:
Hlenová zátka není důležitá, může odejít i měsíc před porodem. Na ty bolesti si dej teplou vanu a pokud nepřejdou, zajeď se nechat zkontrolovat do porodnice.

Souhlasím, odchod hlenové zátky o porodu nic nevypovídá. Pokud máte 20 stahů za den, tak je to taky normální. Jestli máte ale strach a stres, tak si zítra zajeďte do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat