Mohlo by jít o těhotenství?

25.11.19 10:34

Mohlo by jít o těhotenství?

Dobrý den, jsem tu nová a chtěla bych se zeptat.
17. 11. jsme s přítelem měli sex. 19.11. jsem měla ovulaci. Od té doby jsme s přítelem nespali. Jelikož jezdí do zahraničí do práce a trefit se do mé ovulace je těžký. Asi 4DPO jsem si zkusila udělat test a nic tam nebylo. Bylo mi zvláštně, měla jsem křeče. Já vím, že je to brzy, ale spousta žen to brzy cítili.
Dnes ráno asi v 6 jsem byla na záchodě, všechno bylo v pořádku, poté jsem šla asi v 8 ( s přítelem jsme měli malinko sex nic pořádného nebylo, spíš takové škádlení 3 min max ) a začala jsem krvácet. Krev byla do hněda a v tom tmavší kousky ( omlouvám se, nevím jak to popsat ). Přitom menstruaci mám dostat až za 8 dní. Tak nevím co by to mohlo být???.
Děkuji za Vaše odpovědi a názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

831
25.11.19 10:43

Ahoj, těhotná být samozřejmě můžeš. Byl sex, nebyla ochrana = je tu ta možnost. Konkrétně, píšeš, že byl sex dva dny před OVU (ta byla 19.11.) z toho styku jsi mohla docela dobře otěhotnět, spermie si najdou cestu i za 48 hodin, když na to přijde. To dnešní špinení opět může být třeba uhnízdění embrya (6 dní po OVU by to sedělo) a nebo souvisí s tím stykem. Tohle nevybádáme. Počkej těch 8 dní do předpokládaného dne MS, když nepřijde, pak testuj. 4 dny po ovulaci to nemělo cenu vůbec, to je vyhozený test. HCG ti začne stoupat v krvi až po uhnízdění. Nezkoumala bych to teď, netestovala, počkala těch 8-10 dní… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 10:50

@Mutlice moc děkuji za názor. Přítel je o něco starší, už děti nechtěl, jsem spolu 2 roky, řekl mi to hned na začátku, ale teď změnil názor a úplně otočil, já musela před 3 roky jít na potrat a když mi řekl, že nechce dítě tak mě to dost vyděsilo, proto teď kdyby se to povedlo byla bych hrozně ráda.
Já mám spíš strach z toho, že to je taková menší menstruace, než špinění řekla bych :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
25.11.19 10:56

@Barbora133 Uvidíš, jak dlouho a jak moc budeš teď krvácet. MS o 8 dní dřív, to je dost divné. Třeba to během dne ustane. Tak jako tak, já bych zkrátka udělala test v ten 1.den předpokládaný MS. Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 10:57

@Mutlice dobře. Zkusím to. Mockrát Vám děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
25.11.19 10:59

@Barbora133 Není za co děkovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
25.11.19 11:27

A ovulaci víš, že jsi měla, podle čeho? Nějak ji sleduješ? Měříš si teplotu, děláš testy? Jinak já otěhotněla ze sexu pět dní před ovulací, takže dva dny nejsou nic :mrgreen: Hnízdění u mě bylo krvácení, jako při začínají menstruaci, 7.-9.DPO. Akorát bez bolesti. Myslela jsem si, ze přišla MS takto brzy, měla jsem velmi nepravidelný cykly, takže možný bylo všechno. No, jenže to krvácení trvalo takhle slabě a bez žádných bolesti, přišlo mi to divny :mrgreen: tak jsem si asi 13 dní po ovulaci dělala test a ten už byl jasne pozitivní. Takže muze to být tak i tak. Buď se ti rozjede normální MS a nebo prostě třeba o víkendu udělej test :) Držím palce, ať to vyjde, jak si přeješ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 11:43

@PepiKo dělám si testy. Dobře, doufám že to vyjde. Už i přítel se moc těší. Tohle nás zarazilo. Snad to nebude klasická MS. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 15:25

Podobné příznaky jako moje? Má někdo? Jak jste dopadly?

Ahoj holky :mavam:, chci se zeotat prosím :pray:. Včera mi měla začít MS - nepřišla :cert: :nevim:. Testy jsou negativní - včera jsem byla na gyndě a dr.mi rekla, že mám v děloze volnou tekutinu a zvýšenou děložní sliznici :think: - jsem pitomá, ale bylo mi blbý se zeptat, co to znamená :zed:? Nevíte prosím někdo? Druhá věc je, že v děloze po včerejším ultrazvuku miminko není :,( :roll: - tak snad příště :srdce:. Doporučila mi nějaké tabletky „Chytré miminko“, nemáte někdo zkušenost prosím? Je to zelená krabička :)… No mě podbřišek bolí cca 14 dní 8o dr nic nenašla. Nikdy před tím, když jsem měla menses dostat mě nic nebolelo… :nevim:… Mám fakt příznaky těhu - nic si nenamlouvám :nevim:. Bolí mě prsa, z bradavky mi vytíkala bílá vodička, kovová chuť v puse, jako bych olizovala trubky :lol: :mrgreen: žaludek jak po velké párty :poblion:. Je možné, že třeba na UT nic ještě nemusela vidět?. Jak jsem psala - testy negativní :nevim: volná tekutina a zvýšená děložní sliznice.. Toť vše :potlesk: :?.. Raději počítám s tím že tehu nebudu což na 99% doktorce věřím - dělala vnitřní ultrazvuk. Ale.. Stalo se vám někdy něco podobného? MS mívám pravidelnou (cyklus po 28dnech). Jinak jsem dneska přesně 14 dní od posledního styku. HA neberu už cca 3 roky. Moc moc děkuju za odpovědi, krásný zbytek dne :kytka: :mavam: :srdce:. Gábi

• Nahlásit
  • Citovat
10946
26.11.19 15:32

Snažíte se o dítě? proč jsi šla včera na gyndu, když jsi teprve měla dostat MS? Kdy máš zase přijít k dr?

• Chytré miminko jsou těhotenské vitamíny
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 15:46

@stinga
O miminko se snažíme, je sice neplánované ale na 200% bych si ho nechala. Ať už to dopadne jakkoliv. Kdybych byla těhotná, nikdy bych ho nedala pryč - jak jsem psala, prášky neberu takže když to výjde tak to výjde :) zlobitvse nebudu a bránit taky ne. Proč jsem šla k dr… no měla jsem bolesti v podbřišku… Ale nic nenašla. Jen zvýšená děložní sliznice a volná tekutina (taky v děloze). A jak říkám - já menstruační bolesti neznám… :rolling_eyes:… No říkala mi dr právě, že v bříšku žádné mimčo nevidí ale když se snažíme nebo chceme, tak bych měla začít brát ty vitamíny.. Tak jsem si je vzala :) G.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 15:48
@stinga píše:
Snažíte se o dítě? proč jsi šla včera na gyndu, když jsi teprve měla dostat MS? Kdy máš zase přijít k dr?
  • Chytré miminko jsou těhotenské vitamíny

A na gyndu až v únoru - říkala, že to bude rok od prevenčky… Jinak testy negativní, hcg negativní… Tak nevím.. A ms fakt pravidelná… Fakt se mi stalo minimálně, že jsem ji dostala třeba o den dříve… Ale zpoždění fakt v životě… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
10946
26.11.19 16:19

Aha, tak to asi opravdu bude jen nějaká hormonální nerovnováha, když nemáš ani přijít na kontrolu, tak nezbude než čekat na menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.11.19 21:18

Ahoj holky, chci se zeptat zda jste to nemela některá stejne.. mám 5 dni do ms. 4 dny dozadu jsem mela silné bolesti v podbrisku, myslela jsem si, ze přijde ms dřív ale dnes jako kdyz utne. Jen mě bolí prsa. Myslíte ze muže jít o tehu? Vzdy jsem mela cely tyden před menstruaci pms a silnou a cyklus mám pravidelný 30 max 31 dni. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama