Mohlo by se jednat o případné těhotenství

9
27.11.20 22:42

mohlo by se jednat o případné těhotenství

0

Dobrý den,
potřebuji rady, možná uklidnit, nevím… Beru HA s týdenní pauzou, v prvním týdnu po menses jsem nechtěně vynechala tři tabletky(nevím jak se mi to povedlo). V době kdy jsem antikoncepci vynechala jsem měla nechráněný pohlavní styk. HA beru už rok a nikdy se mi nic podobného nestalo, jen jsem ji nebrala pravidelně, občas v osm ráno někdy v jednu hodinu ráno. Nevzniklo z toho nic a co jsem se dozvěděla v jiných diskuzích by mohlo…
Chtěla jsem se tedy zeptat jestli se mám teď obávat nebo být v klidu, vaše názory. Pomohlo by mi to. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2738
27.11.20 22:47

Pokud jíš antikoncepci jako lentilky, tak samozřejmě otěhotnět můžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3172
27.11.20 22:51

Ty jo, a to ani když se schyluje ke styku, tak se ti v hlavě nesepne, že už jsi pár dní neviděla tabletky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2008
27.11.20 22:54

Tak stát se to mohlo, musíš počkat na další menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3858
27.11.20 23:37

Vynechané 3 tabletky na začátku cyklu?
Jo, tak to bych se bála.
A možná se dala i na modlení.
A kdyby to dobře dopadlo, tak už bych si dávala extra majzla, aby se to nestalo znovu.
Dráždíš hada bosou nohou…
Prosím tě, do konce cyklu už jen s gumou a od příštího plata si dávej pozor a nevynechávej - upozornění do mobilu, třeba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6150
28.11.20 07:56

V prvním týdnu 3 tabletky tak to je celkem velká pravděpodobnost, že můžeš otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
28.11.20 10:05
@Berry77 píše:
Pokud jíš antikoncepci jako lentilky, tak samozřejmě otěhotnět můžeš

Antikoncepci jsem nezačala kvůli zamezení početí. S přítelem mimčo chceme, ale stále čekáme, jak kvůli tomu ze dolaďujeme bydlení, tak kvůli covidu. Teď když nejspíš přišlo na věc budeme rádi ;) A došlo ze asi čekání je nesmyslmuck

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
28.11.20 15:30
@nick124 píše:
Antikoncepci jsem nezačala kvůli zamezení početí. S přítelem mimčo chceme, ale stále čekáme, jak kvůli tomu ze dolaďujeme bydlení, tak kvůli covidu. Teď když nejspíš přišlo na věc budeme rádi ;) A došlo ze asi čekání je nesmyslmuck

Nejdřív antikoncepci bereš -nebereš, teď chcete dítě (tak proč jí vůbec bereš :nevim: )
Cpát do sebe antikoncepci a přitom chtít otěhotnět, nepřijde ti to mírně řečeno nelogické??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3172
28.11.20 15:34

Včera se obáváš, dneska seš ráda…
Možná místo antiny ber něco na ty výkyvy? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1500
28.11.20 15:36

Na 95% nejsi tehotna, jasne, v pribalovym letaku se pise, ze kdyz vynechas, nebo beres nespravne, ze nezarucuji ochranu, to je sanozrejme pravda, ale pri rocnim uzivani, je dost dost nepravdepodobne, ze kdyz 3 prasky vynechas, ze hned budete chovat…doporucuju vyresit s partnerem, jestli dite opravdu chcete a podle toho se zaridit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
28.11.20 15:42

Nebereš pravidelně prášky, můžeš otěhotnět, tečka.
Pak zmiňuješ, že dítě vlastně chceš. Proč ty prášky teda bereš? Nebo proto je bereš jako lentilky :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 23:01

Zkuste si udělat test a uvidíte 😊

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie