Mohlo by se jednat o nechtěné těhotenství?

14.3.17 22:11

Mohlo by se jednat o tnechtene těhotenství?

Ahojky. Mám takový dotaz. Cca před dvěma měsíci jsem měla s přítelem nechráněno styk. Druhý den ráno jsem dostala menstruaci přesně dle data jak měla přijít. Jenže další měsíc menstruace nepřišla, takže 28 dní zpoždění. A před třemi dny jsem menstruovat začala. Klasická, silná menstruace. Několikrát jsem si dělala tehotenske testy, ale vždy s jednou čárkou. Ani ducha jsem neviděla. Mohlo by se i přesto jednat o (nechtene) těhotenství? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21810
14.3.17 22:15

Máš aktuálně klasickou menstruaci a negativní testy. Proč bys tedy měla být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 22:20

Ale jeden měsíc vynechání menzesu. Tak mě to zaskočilo. Že minulý měsíc menzes nepřišel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
14.3.17 22:21

Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
14.3.17 22:23
@alenasiroka píše:
Ale jeden měsíc vynechání menzesu. Tak mě to zaskočilo. Že minulý měsíc menzes nepřišel.

Tím spíš by ti vyšly testy, kdyby jsi byla v tom - jednalo by se o pokročilejší týden těhotenství. Pravděpodobně máš prostě rozházený cyklus, proto ta vynechávka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 22:27

Dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.3.17 09:26

Ne, těhotná nebudeš, ale zaráží mě spojení nechráněný styk a nechtěné těhotenství :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.18 23:05

Nechtěné těhotenství

Zdravím
Mám menší problém, s přítelem máme nechráněný sex. V listopadu jsem MS dostala dřív než jsem měla, bylo to hned na druhý den po tom sexu. V prosinci jsem MS nedostala a bojím se že bych mohla být těhotná.. Tt mám v plánu co nejdříve. Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
442
2.1.18 23:09
@Anonymní píše:
Zdravím
Mám menší problém, s přítelem máme nechráněný sex. V listopadu jsem MS dostala dřív než jsem měla, bylo to hned na druhý den po tom sexu. V prosinci jsem MS nedostala a bojím se že bych mohla být těhotná.. Tt mám v plánu co nejdříve. Děkuji za rady

Rada??Nesoulozit bez ochrany kdyz nechces byt tehotna!!!A nebo radeji nesoulozit vubec! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.18 23:15
@Anonymní píše:
Zdravím
Mám menší problém, s přítelem máme nechráněný sex. V listopadu jsem MS dostala dřív než jsem měla, bylo to hned na druhý den po tom sexu. V prosinci jsem MS nedostala a bojím se že bych mohla být těhotná.. Tt mám v plánu co nejdříve. Děkuji za rady

A co máme vlastně poradit? 8o :nevim:… nebo chceš spočítat matematickou pravděpodobnost? (mmch. je to 50% ;) )… či máme začít věštit? (v tím případě stačí zavolat na některou z placených linek různých “věštitelek” a kartářek)

TT udělej zítra a hned se dozvíš, jestli je tvůj strach oprávněný… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
2.1.18 23:33

Sice to nechápuale minulý měsíc se mi stalo to samé. ms prostě nedorazila a to to mám celý život na den přesně, dělala jsem 2× test a nic, pak ms dorazila a už neřešim. prostě si tělo z nějakého důvodu dalo pauzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
2.1.18 23:48

Nevím co kromě rady koupit kondom a test cekas 8o

• Citovat
  • Upravit
27590
3.1.18 01:24

Mohlo.

• Nahlásit