Mohlo by se jednat o uhnízdění?

4
24.5.21 09:06

Mohlo by se jednat o uhnízdění?

Dobré ráno.

Je tady několik diskuzí na toto téma, ale bohužel jsem nenašla nic konkrétního, co by mi pomohlo, proto bych se ráda zeptala sólo.

Ovulaci si hlídám díky bazální teplotě a poslední dva měsíce i ovu testům.
Tento měsíc snažení o miminko se mi poprvé stalo, že jsem 6 dpo zašpinila jasně červenou krví s hlenem. 6 i 7 dpo jsem měla bolesti jako před ms, ty pokračovaly s ranním nahnědlým výtokem 8 a 9 dpo. Tupá bolest v podbřišku a bolest zad byla dnes vystřídána naprostým klidem, nic mě nebolí, hlen mám bílý krémový.

Myslíte, že by ty výše zmíněné příznaky mohly signalizovat uhnízdění? Na test je ještě brzy, termín ms mám za 6 dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
449
24.5.21 09:10

Počkej do termínu ms, předem nemá cenu nic řešit. Mohlo to být uhnizdeni a také nemuselo. Píšeš, že je tu několik diskuzi, tak proč je neobnovis a zakládáš zbytečně další, navíc k dotazu, na který ti nikdo nedokáže s jistotou odpovědět :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9762
24.5.21 09:12

Obávám se, že ani tady nenajdeš nic konkrétního. Hádej proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
24.5.21 09:23

Napsala jsem, že mi již založené diskuze nepomohly najít odpověď na mou otázku…spíš jsem chtěla znát zkušenosti jiných…možná jsem mohla obnovit jinou diskuzi, no už to zpátky nevezmu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9762
24.5.21 09:27
@Nerdie píše:
Napsala jsem, že mi již založené diskuze nepomohly najít odpověď na mou otázku…spíš jsem chtěla znát zkušenosti jiných…možná jsem mohla obnovit jinou diskuzi, no už to zpátky nevezmu…

Asi proto, že na to žádná odpověď neexistuje :nevim: Prostě počkej na termín menstruace a když nedorazi tak si udělej test. Nic lepšího nevymyslis. A zkušenosti ostatních jsou ti k prdu. Každa to má jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
24.5.21 09:58
@Nerdie píše:
Dobré ráno.

Je tady několik diskuzí na toto téma, ale bohužel jsem nenašla nic konkrétního, co by mi pomohlo, proto bych se ráda zeptala sólo.

Ovulaci si hlídám díky bazální teplotě a poslední dva měsíce i ovu testům.
Tento měsíc snažení o miminko se mi poprvé stalo, že jsem 6 dpo zašpinila jasně červenou krví s hlenem. 6 i 7 dpo jsem měla bolesti jako před ms, ty pokračovaly s ranním nahnědlým výtokem 8 a 9 dpo. Tupá bolest v podbřišku a bolest zad byla dnes vystřídána naprostým klidem, nic mě nebolí, hlen mám bílý krémový.

Myslíte, že by ty výše zmíněné příznaky mohly signalizovat uhnízdění? Na test je ještě brzy, termín ms mám za 6 dní…

Odpoved si nenasla, protoze naprosto stejnych dotazu, jako je ten tvuj, je tu denodenne x. A pokud si v komentarich nenasla odpoved, tak asi proto, ze zadna jednoznacna neni.

Ano, muze to byt spineni z duvodu zahnizdeni.
Ne, nemusi to byt z duvodu zahnizdeni, protoze takovy spineni muze mit x dalsich pricin.

Staci?
Jedina jednoznacna odpoved je, pockat na to, zda vynecha ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat