Mohlo by těhotenství vyjít?

Anonymní
28.11.19 19:10

Mohlo by to vyjít???...snažení

Ahoj holky chtěla bych se zeptat s manželem uz se snažíme rok a půl o miminko. Nevyznam se v ovulaci atd tak by jsem se chtěla zeptat kdy je možné si udělat tt aby jsem zjistila zda to vyšlo nebo ne. Přikládám foto aby jsem nemusela rozepisovat pohlavní styk a menstruaci díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1345
28.11.19 19:13

V den očekávané ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 19:22

@Ufinka87
Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
940
28.11.19 19:22

Testuj v den očekávané MS, jak už je napsáno výše. Tu ovulaci hlídáš jen podle aplikace v mobilu??? To může být úplně mimo. Mě ukazovala aplikace vždy mezi cca 12 až 15 DC (protože tak to „má“ být zhruba u 28 dní cyklu), když jsem pak po nějakých problémech to začala řešit přes doktora (folikulometrie), tak jsem čučela, jak jeden měsíc byla OVU 11DC a další třeba 16tý. Tělo nejede podle aplikace a tabulek. Zkus alespoň ovulační testy, nebo měřit teplotu atd. Kontroloval ti třeba doktor, jestli ovuluješ? (udělá v jednom cyklu horm. profil z krve a folikulometrii, takže na UZ kouká, jak zraje folikul). Přes aplikaci přes mobil nebude ta správná cesta. Zkus se poradit u doktora. Držím palce, ať se bzry dočkáte :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 19:46

@Mutlice
Doktorka mi to nekontroluje aspon si to myslím nikdy mi neřekla kdy mám ovulaci atd…
Ale ovulaci nějak nekontroluji otěhotnět můžu kdykoliv a ovulaci mít nemusím
Jen jsem nevěděla kdy se testuje někdo říká ze se testuje 14dní po pohlavním styku atd hodne lidi říká něco jiného tak jsem se tu chtěla zeptat.
A děkuji snad se dočkáme :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
624
28.11.19 19:48
@Anonymní píše:
@Mutlice
Doktorka mi to nekontroluje aspon si to myslím nikdy mi neřekla kdy mám ovulaci atd…
Jen jsem nevěděla kdy se testuje někdo říká ze se testuje 14dní po pohlavním styku atd hodne lidi říká něco jiného tak jsem se tu chtěla zeptat.
A děkuji snad se dočkáme :hug:

Jak to že můžeš otěhotnět kdykoliv a ovulaci nemusíš mít??? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
28.11.19 19:54

8o Slyším prvně, že se jdá otěhotnět bez ovulace 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
28.11.19 19:55
@Anonymní píše:
@Mutlice

No tak to máš zřejmě dost popletené…Otěhotnět opravdu nejde kdykoliv a určitě ne když nemáš ovulaci…Je třeba zjistit kdy ovulaci opravdu máš..jelikož jde otěhotnět jen v krátkém období cca 4 dny před ovulací a v den ovulace..jindy ne… Tož že ti applikace spočítá ovulaci na čtrnáctž den cyklu ještě neznamená že ji tak skutečně máš..Např já mívám ovulaci v rozmezí 11-17 den cyklu…takže spoléhat se na aplikaci tak nejsem těhotná ani za 10 let!!! doporučuji aspoň ovu testy..můžeš mít ovulaci klidně až později, nebo ji nemusíš mít vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7968
28.11.19 19:57

Nejprve bych si opravdu zjistila který den máš ovulaci ;) Většinou cca 14 dní před menstruací. Šance že by jsi otěhotněla ze sexu na konci menstruace a nebo těsně po ní je velmi malá. Testovala bych v tvém případně vynechání menstruace.

Jinak bez ovulace nemůžeš otěhotnět. Přečti si o rozmnožování něco :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2154
28.11.19 19:59

Rok a půl se snažíte a nevíš, kdy máš ovulaci ani kdy máš testovat? Aplikace jede podle ideálního stavu a nějakých průměru. Já mám třeba pravidel y cyklus 28 dní a ovulaci 8-10 DC. Podle aplikace bych nikdy neotehotnela. Doporučuji buď měřit bazalni teplotu nebo dělat ovulacni testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
28.11.19 20:05
@Anonymní píše:
@Mutlice

Bez ovulace přeci nejde otěhotnět. Jak jsem psala (a píšou i holky) aplikace ti ukáže jen dny, kdy podle učebnice by jsi měla mít ovulaci, ale ty jí můžeš mít úplně jindy, mobil ti neměří hormony, neměří bazální teplotu, nevidí do tvých vaječníků. Po roce a půl bez výsledku bych šla k lékaři, ať udělá hormonální profil a zkontroluje, jestli vůbec ovuluješ
a dozvíš se i přibližně kdy se snažit (alespoň v tom jednom cyklu). A nebo si kup alespoň ovulační testy z moči! Takto se nedočkáte… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
30.11.19 08:45

Já mám stejnou aplikaci, vyplnila jsem tam jak dlouhý mám cyklus a jak dlouho fázi, než dojde ms. Podle toho pak vypocita ovulaci. Ale i tak apku beru jako orientační, je hlavně dobra na poznamky a příznaky, kdyz se pak zpetne koukas a zjistujes, po jakych priznacich ovulace prisla. A test jsem dělala 7dpo a uz byl pozitivní ;) Nicméně se doporučuje dělat až v den očekávané ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 14:18

Já mám tabulky takto dnes 3.12 jsem byla na gynde kvůli bolesti v podbřišku jako bych měla dostat MS která má dorazit za 5 dní a p. Doktorka mi řekla že šlo o ovulaci kterou jsem měla asi předevčírem takže na tabulky se NESPOLEHAT

• Nahlásit
  • Citovat
940
3.12.19 14:30
@Anonymní píše:
Já mám tabulky takto dnes 3.12 jsem byla na gynde kvůli bolesti v podbřišku jako bych měla dostat MS která má dorazit za 5 dní a p. Doktorka mi řekla že šlo o ovulaci kterou jsem měla asi předevčírem takže na tabulky se NESPOLEHAT

To je jasné, že se tím nedá řídit. Tabulka do těla nevidí, neví, jaká je hladina hormonů, co dělají vaječníky, jestli folikul zraje, jak má a uvolnilo se vajíčko :D Buď člověk ty snahy nehrotí a dopřává si sex dle chuti a jednou to klapne. Kdo se snaží, tak používá metody, které reagují na to, co se skutečně děje v jeho těle (baz. teplota, ovulační testy, sleduje hlen, případně dochází na folikulometrii). Tabulky vymaž :dance:
Navíc, v každém cyklu to může být jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama