Mohlo se něco stát miminku?

Anonymní
4.4.21 13:08

Mohlo se něco stát miminku?

Ahoj holky.. Omlouvám se za asi blbý dotaz ale raději se zeptám než abych panikařila..
Teď jsem byla venku se psem..máme vlčáka.. Já jsem dřepěla, hladila ho a on šel ke mě blíž a žduchl mě.. A já spadla zadkem na schod a trochu jsem se o druhý schod bouchla do zad.. Nic Mě nebolí.. Ani břicho ale i tak se zeptám.. Nemohlo se něco stát miminku? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5709
4.4.21 13:13

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3390
4.4.21 13:14

To bys musela spadnout na břicho…neboj, ono je chráněné plodovou vodou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 13:16

@welovefashion
Děkuji.. Je to moje první těhotenství a jsem ze všeho ještě taková vyklepaná :?

• Citovat
  • Nahlásit
8443
4.4.21 13:19

Mě v těhotenství srazil chlap ze schodů v tramvaji. Byla břečka, mokré schody a jak jsem vystupovala a on mě musel strašně nutně predběhnout, vrazil do mě, mně podjely nohy, i přes zimní kabát jsem si solidně sedřela záda o hranu schodů a pěkně narazila kostrč. Miminku se nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 13:31

Já měla parádní zážitky v obou těhotenstvích. V prvním mě někdy ve 3. měsíci povalil cizí pes, který kolem mě probíhal k mému psovi, žuchla jsem parádně, domů jsem šla celá roztřepaná. Pak jsem jednou spadla na ledu před barákem a taky, abych se hezky uvedla, jsem sebou plácla před porodnicí, když jsem tam šla poprvé na kontrolu :lol: Takovým způsobem, že než mě začali vyšetřovat, tak mi dezinfikovali a zalepovali koleno :lol: A ve druhém, jak jsem přibírala, jsem ztrácela balanc a 2× žuchla ze schodů, sjela asi 3 schody fakt nepříjemně po zadku. Měla jsem obří nevzhledná jelita, co se hojila snad měsíc, z obou pádů. A obě miminka úplně v pořádku. Fakt klídek :hug: Miminko je v bříšku krásně chráněno. Zvlášť když tebe nic nebolí, neměla bych obavy.

• Citovat
  • Nahlásit
2557
4.4.21 13:49

Nic se nestalo. Klid :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
4.4.21 13:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. Omlouvám se za asi blbý dotaz ale raději se zeptám než abych panikařila..
Teď jsem byla venku se psem..máme vlčáka.. Já jsem dřepěla, hladila ho a on šel ke mě blíž a žduchl mě.. A já spadla zadkem na schod a trochu jsem se o druhý schod bouchla do zad.. Nic Mě nebolí.. Ani břicho ale i tak se zeptám.. Nemohlo se něco stát miminku? :(

Já sebou v 8.měsíci švihla, když jsem blbě došlápla- vypadalo to děsivě. Výsledek sedřená kolena i dlaně ve snaze ochránit břicho, a nic se nám nestalo, vam určitě taky ne 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
4.4.21 14:15

Já dostala v těhotenství dvě pěsti do břicha. Nic se nestalo. Myslím, že nějaké malé spadnutí a ke všemu na záda dítěti neublíží. Neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
4.4.21 15:03
@Anonymní píše:
Teď jsem byla venku se psem..máme vlčáka.. Já jsem dřepěla, hladila ho a on šel ke mě blíž a žduchl mě.. A já spadla zadkem na schod a trochu jsem se o druhý schod bouchla do zad.. Nic Mě nebolí.. Ani břicho ale i tak se zeptám.. Nemohlo se něco stát miminku? :(

A v jakem jses tydnu? Ale at uz jsi v jakemkoliv, nic se mu stat nemohlo :lol: V prvnim tehotenstvi jsem omdlela a spadla ze sedu na podlahu zady a bouchla se hlavou. Vsechno bylo v poradku. Syn je zdravy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
4.4.21 15:55

To bude dobry :kytka:

Abych prispela se svou troskou do mlyna - ja spadla ve 3m do studny asi 3metry hluboke, vse bylo ok. A pak nekdy v 8m jsem uklouzla v koupelne, to jsem nejak zachranovala rukama a kolenama, takze taky ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:01

@ganaze to jsem zapomněla napsat :(
Jsem ve 34tt
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
2993
4.4.21 21:00

Já sebou v osmým měsíci flákla na beton břichem napřed, ruce kolena sedřený, břicho bolelo jak čert, naštěstí to bylo za rohem od porodnice, dítě na kontrole ok a vydrželo se mnou ještě měsíc - teď má čtyři roky a zdá se že následky nemá :mrgreen:
Vypínaly mi tehdy nohy, že ztuhly a přestaly fungovat, proto jsem sebou flákla. Teď v druhým těhotenství to mám taky, dokonce hned od začátku, nic nepomáhá, ale už jsem se naučila s tím počítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat