Mohlo se něco stát nenarozenému miminku?

Anonymní
2.6.21 18:56

Mohlo se něco stát nenarozenému miminku?

Asi jsem blázen. Jsem 13 tt. Doteď vše v pohodě. V pondělí screening. Včera odpoledne naprostá krize - manžel měl vyzvednout pětiletého syna po kroužku v pět, jenomže tam šel o půl hodiny dýl a syn tam nebyl, ale ani ostatní děti nebo trenérka (telefon nedostupný). Prostě nikdo. Tak mi volá, že se kluk ztratil. Strašně jsem se lekla a letěla tam, mega strach a úplně jsem cítila, že se nemůžu nadechnout (úzkost). Běžela jsem, abych stihla tramvaj, do toho ten strach a úzkost, šílená bolest na prsou. Tramvaj jsem doběhla a v tramvaji jsem nemohla popadnout dech. Zklidnilo se to po deseti minutách. Vystoupila jsem a manžel telefonoval, že nemám plašit, že je doma - trenérka ho zavezla rovnou domů. Ona bydlí ve stejné ulici, je to mladá holčina, nevím, co jí to popadlo. Prý tam čekala tu půl hodinu a jelikož u sebe neměla telefon, tak to vyřešila takhle.
Dojela jsem domů a přepadla mě další úzkost - že jsem ublížila nenarozenému miminku. To, jak jsem běžela, batoh na zádech, v tom horku, myslela jsem, že vypustím duši a fakt jsem byla úplně hotová. Nesportuji. Co když to dítě trpělo nedostatkem kyslíku? Nemůže mít poškozený mozek? Nebo něco jiného? Nikdy jsem na úzkosti netrpěla. Do toho mě dorazil manžel, když mě vynadal za to, že jsem bláznivá, že kvůli tomuhle stresu ještě potratím :zed:
Vím, že ta moje úzkost miminku neprospívá a že bych se měla uvést do klidu. Ale nejde mi to, od včera myslím na to, jestli to miminko nemohlo trpět tím nedostatkem kyslíku.
Doktorce jsem volala dopoledne, zvedla to sestra s tím, že doktorka je zaneprázdněná a že mě může objednat na příští pondělí, že to s doktorkou proberu osobně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5850
2.6.21 19:00

No už jsi v druhém trimestru, tak už bys potratit z toho stresu asi neměla. Plod určitě nedostatkem kyslíku netrpěl.
A propos, co měla jako ta trénerka dělat? Čekat další hodinu, než si vzpomene otec, že má někde dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 19:02
@Wani píše:
No už jsi v druhém trimestru, tak už bys potratit z toho stresu asi neměla. Plod určitě nedostatkem kyslíku netrpěl.
A propos, co měla jako ta trénerka dělat? Čekat další hodinu, než si vzpomene otec, že má někde dítě?

Já to vím, trenérce jsem se omlouvala a dnes jí koupila velkou bonboniéru. Ale taky si říkám, že může mít u sebe mobil. Ono se těm dětem může taky něco stát a jak by přivolala pomoc?

• Citovat
  • Nahlásit
1102
2.6.21 19:03

Trenérka to vyřešila nejlíp, jak mohla a ty si hoď nohy na stůl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5850
2.6.21 19:04
@Anonymní píše:
Já to vím, trenérce jsem se omlouvala a dnes jí koupila velkou bonboniéru. Ale taky si říkám, že může mít u sebe mobil. Ono se těm dětem může taky něco stát a jak by přivolala pomoc?

Třeba ho zapomněla doma, není ničí povinost mít u sebe telefon. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
2.6.21 19:05

Neboj, deti prezily v brichu i u zen ve vezeni, za valky a dalsich hroznych vecech…ja bych servala manzela, ze prijel pozde a priste, az bude mit takove zpozdeni, at laskave trenerce zavola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
2.6.21 19:05

Prosímte buď v klidu dej si čokoládu a nebuď uzkostna… Dítěti si ublížit nijak nemohla.. Tím že si tak uzkostna mu ubližujes víc než nějakým běháním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
2.6.21 19:10

Uklidni se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
2.6.21 19:13

Nesil, proboha.. Nic se nestalo.. Tedy miminu.. Trenérka udělala rozumnou věc, když jaksi rodič nefunguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
2.6.21 19:14

Ty plašíš jak kdyby jsi skákala někde bungee a ty jsi jen doběhla tramvaj. Klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
2.6.21 19:16

Vždycky když čtu něco takového, tak si říkám jak je možný, že tady je tolik hysterek a v reálu jsem nikdy žádnou nepotkala :think: Jak už tu bylo napsaný, tak by mě taky zajímalo co podle tebe měla trenérka dělat. To fakt měla čekat třeba do večera až si pro dítě přijdete? Uvědom si, že je to Vaše chyba že jste pro dítě nedošli v domluvený čas, ale až o půl hodiny pozdě což je dost a ještě napíšeš, že je to její chyba, protože neměla u sebe telefon. Tvůj manžel zapomněl na dítě a ona jen telefon, tak co je horší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 19:19

Manžel je trouba. Ono ho to pak mrzelo. Já tomu všemu rozumím, je to naše chyba. Já jsem si to také vyčítala, že jsem mu měla ještě po obědě zavolat, aby nezapomněl.
Jen mě šlo o to, jestli při tom sprintu nemohlo miminko trpět tím, že je v organismu méně kyslíku. Vždyť běhat se může, ale sprintovat ne.
A já jsem nikdy hysterka nebyla. Nevím, co to se mnou je. Štve mě to. Ale nemůžu se té myšlenky zbavit.

• Citovat
  • Nahlásit
2817
2.6.21 19:42

Hlavně klid :kytka: nic se nestalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
2.6.21 19:52

Já jsem taky někdy v 10tt nutně potřebovala doběhnout tramvaj. Letěla jsem jak splašená, v tramvaji jsem pak funěla jak sentinel a myslela jsem, že odpadnu, ale nestalo se nic. Nestresovala bych se z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 20:01
@annali píše:
Já jsem taky někdy v 10tt nutně potřebovala doběhnout tramvaj. Letěla jsem jak splašená, v tramvaji jsem pak funěla jak sentinel a myslela jsem, že odpadnu, ale nestalo se nic. Nestresovala bych se z toho.

Díky :hug: Musím na to přestat myslet.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat