Reklama

Mohlo se zadařit a je možnost otěhotnění?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 08:02
Mohlo se zadařit a je možnost otěhotnění?

Ahoj holky, chci se zeptat zda si myslíte, že můžu být těhotná po styku 12. a 13.2., týden na to bolesti v podbřišku, které stále trvají…styk byl pár dní po ms. HA neberu už cca 3roky. Je tu šance? Krásný den všem… :mavam: přikládám foto

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 23.02.17 08:05

@Veronikass Není to vyloučené, ale pravděpodobnost je tak nízká, že bych s tím vůbec nepočítala.

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 23.02.17 08:06

Jak míváš dlouhý cyklus?

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 23.02.17 08:07

Nemyslim si, ze jsi tehotna. To spis z toho styku vcera, ale to si budes muset na priznaky jeste pockat :). Drzim palce :mavam:

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 08:09

@Litta

Kdy mám zkusit test, nejlepší asi vydržet do md, co? :roll: :)

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 08:09

@Litta

Kdy mám zkusit test, nejlepší asi vydržet do ms, co? :roll: :)

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 23.02.17 08:12

Vydrz do ms nebo den po ocekavane ms. Mohly by se ukazat //, ale odejit s ms, tak abys nebyla zklamana.

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 08:19

@Litta

Cykly mam dost rozhazene, mivala jsem 28dni, ale od smrti tatinka (září 2016) a celkoveho stresu, je to dost různé…14dní,20d­ní,…poslední dva 34dní..

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 08:20

@Lucmína

Děkuji:) pokusím se vydržet :lol:

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 23.02.17 08:21

Z osobní zkušenosti doporučuji zkusit test až pár dní po vynechání ms. Ztráta toho o čem nevíte vám neublíží.

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 08:26

@Heivka

Děkuju za radu:)…pokusím se vydržet co nejdéle, jen mě zajímalo, jestli tu třeba není někdo takový, kdo takto otěhotněl a jestli je tam šance:) děkuju…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 23.02.17 08:32

Ptas se na to same kazdy den. Proste vydrz do terminu ms a pak testuj.nebo 14 dni od nechraneneho pohlavniho styku.

Veronikass
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 23.02.17 08:34

@karkarka

Ptám se proto, protože jedinej, kdo odpověděl, jsi byla ty a názor jednoho člověka mi nestačí. Jsem natesena a ráda si v tom čtu, tak mi to nekaz, díky…

Anikaa02
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 23.02.17 09:04

Tak si založ téma jedno a ne hned 20 :) Ono to že ti na to většina lidí nereaguje má jednoduché vysvětlení je tady toho 10000000000000 a nikdo nemá věšteckou schopnost aby ti to prozradil :) Takže za mě přeji ti aby ti to vyšlo, ale všeho s mírou :)

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 23.02.17 09:05

Hele možnost tu je vždycky. Upřímně moc nechápu vas holky co se ptáte, jestli je možnost otěhotnět kdyz jste měly styk ten a ten den. Kdyz to řeknu blbe, je možný otěhotnět z jednoho šťouchnutí. Ale jestli ty vaše konkrétní případy vyjdou to nikdo nevi. Upřímně nikdo nezaručí úspěšně otěhotnění při sexu během ovulace. A nejlepsi je, kdyz se ptáš a nevíš jak mas dlouhé cykly, kdy ovuluješ, jestli vubec ovulujes. Měř teplotu, nebo dělej testy. Nebo nejlíp oboje, trochu te to Zabaví a nebudeš potřebovat chlacholení na internetu „jo je mozne, ze jsi těhotná“. Moc bych ti to přála, bohužel nikdo nemáme křišťálovou kouli, mozne je vse.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama