Mohlo se zadařit na miminko?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dzafi
Povídálka 21 příspěvků 29.01.19 13:02
Mohlo se zadarit na miminko?

Dobry den, chtela jsem poradit. Dne 23.1. a 24.1. (12 a 13 DC)jsem ovulacni testy mela pozitivni, a proto jsme s pritelem na to vlitli. Dne 28.1. jsem mela bazalni teplotu 36,5 (17 Dc) a dnes 29.1. (18dc) mi vyskocila na 36,9. V predeslych cyklech jsem mela BT a nikdy takovyhle skok nebyl…vzdy se zvedala postupne…myslite ze se mohlo jednat vcera o uhnizdeni? Do Ms mam o dni :)Diky moc :) uz jsem z toho zoufala :)

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 29.01.19 13:04

Že dvou změřených teplot se to nedá poznat. Skok je tam vždycky po ovulaci. Teplota se musí držet pořád nahoře až do menstruace. Že sis dneska naměřila vyšší nemusí vůbec nic znamenat.

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 13:05

@Dzafi Uvidíš při případném zpoždění MS :) Pak udělej test a ten ti řekne :) Samozřejmě, že při sexu při ovulaci je nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění. :)

Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 29.01.19 13:08

@Dzafi Nechápu proč to až takhle řešíš…nikdo nemůže vědět zda se povedlo či ne…udělej si pak test. 8o

Dzafi
Povídálka 21 příspěvků 29.01.19 13:10

To.cekani je nejhorsi :roll: :) :) :)

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 13:15
@Dzafi píše:
To.cekani je nejhorsi :roll: :) :) :)

A pak budeš čekat dalších 9 měsíců a pak zase atd..neboj těhotenství a mimino tě naučí trpělivosti :D

lachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 29.01.19 13:58

@Dzafi vážně si myslíš že ti to řekneme ze dvou hodnot?

Kakika
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 29.01.19 14:01

Odpověď? Ano, mohlo.

Dzafi
Povídálka 21 příspěvků 31.01.19 07:46

Tak dnes takto :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >