Mohlo to být těhotenství?

Anonymní
28.9.21 18:48

mohlo to být těhotenství?

Zdravím, jsem tu poprvé, chtěla bych se zeptat, zda se nemohlo jednat o těhotenství?
S přítelem se snažíme o miminko, pátý den po snažení jsem slabě špinila, bylo to růžový a jen vlastně na toal. papíře, ten den jsem šla na prevenci na gyndu, říkala, že ovulační to není (ani to se mi nestává), že už je po ovulaci a že to může být uhnízďování, divila jsem se že tak brzy, ale samozřejmě že mi nechce dělat naděje. Od ovulace mě i pobolívalo v podbřišku. Před ms mě hrozně bolela prsa (normálně mě nebolí) a 4 dny přes ms mi bylo pořád špatně, na zvracení, v noci jsem měla i kbelík u postele, nejvíc zle mi bylo za volantem, neměla jsem chuť na jídlo, jindy mám, hlavně na sladké :-D 24.den (což je na mě fakt brzo) jsem začala slabě krvácet, zase jen růžové a fakt skoro nic, trochu mě pobolívalo v podbřišku, to trvalo 3 dny a pak přišla opravdu ms, ale krátká a dalo se to, normálně mám bolesti na Ibalgin, tentokrát vůbec ne. Testy jsem měla negativní. Vím že je to teď už jedno, jen by mě zajímalo, zda to něco mohlo být. No a tento měsíc mám teď cca 9 dní do ms, pořád mě bolí v podbřišku (ovu už byla) a břicho jak kdybych to měla dostat už za 3 dny, druhý večer mám břicho nafouklý jak ve 4. měsíci :-D ještě jeden dotaz, 1. den ms počítáte opravdu až je to ms nebo hned při prvním „špinění“? Děkuju :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23000
28.9.21 19:06

Sugesce je sviňa… :mrgreen: ;) Kdyby byl příznakem těhotenství prasečí ocásek, tak se vsaď, že ti naroste taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2313
28.9.21 19:10

Prestan se tolik sledovat. Tehotna nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9375
28.9.21 19:24
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem tu poprvé, chtěla bych se zeptat, zda se nemohlo jednat o těhotenství?
S přítelem se snažíme o miminko, pátý den po snažení jsem slabě špinila, bylo to růžový a jen vlastně na toal. papíře, ten den jsem šla na prevenci na gyndu, říkala, že ovulační to není (ani to se mi nestává), že už je po ovulaci a že to může být uhnízďování, divila jsem se že tak brzy, ale samozřejmě že mi nechce dělat naděje. Od ovulace mě i pobolívalo v podbřišku. Před ms mě hrozně bolela prsa (normálně mě nebolí) a 4 dny přes ms mi bylo pořád špatně, na zvracení, v noci jsem měla i kbelík u postele, nejvíc zle mi bylo za volantem, neměla jsem chuť na jídlo, jindy mám, hlavně na sladké :-D 24.den (což je na mě fakt brzo) jsem začala slabě krvácet, zase jen růžové a fakt skoro nic, trochu mě pobolívalo v podbřišku, to trvalo 3 dny a pak přišla opravdu ms, ale krátká a dalo se to, normálně mám bolesti na Ibalgin, tentokrát vůbec ne. Testy jsem měla negativní. Vím že je to teď už jedno, jen by mě zajímalo, zda to něco mohlo být. No a tento měsíc mám teď cca 9 dní do ms, pořád mě bolí v podbřišku (ovu už byla) a břicho jak kdybych to měla dostat už za 3 dny, druhý večer mám břicho nafouklý jak ve 4. měsíci :-D ještě jeden dotaz, 1. den ms počítáte opravdu až je to ms nebo hned při prvním „špinění“? Děkuju :-)

Holka to je normální sugesce. Tím si prošla spousta holek, které se snažily o mimčo. Zkus se tak moc nesledovat. Já byla taky přesvědčená, že jsem těhotná i když jsem nebyla. A když jsem byla, tak jsem to na sobě hned nepoznala, až déle po vynechané menstruaci. Myslím, že jak si to přeješ, tak to tělo pracuje dle očekávání - máš příznaky. Ty příznaky obvykle přijdou až po vynechané menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
28.9.21 19:27

Když jsi měla negativní těhotenské testy, těhotná jsi nebyla.

Lehké špinění bych jako první den menstruace nepočítala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
28.9.21 20:13

Jako 1.den má se počítá, když je krev (né špinění).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 20:16

No snažíme se půl roku a tohle bylo až teď po půl roce, tak asi až ted sugesce :-) Děkuju za odpovědi, za ty slušné :-)

• Citovat
  • Nahlásit
26676
28.9.21 20:26
@Anonymní píše:
No snažíme se půl roku a tohle bylo až teďapo půl roce, tak asi až ted sugesce :-) Děkuju za odpovědi, za ty slušné :-)

a které se ti zdají neslušné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
29.9.21 14:05
@Anonymní píše:
No snažíme se půl roku a tohle bylo až teď po půl roce, tak asi až ted sugesce :-) Děkuju za odpovědi, za ty slušné :-)

Holky to asi nemyslely nijak zle, jen jsi chtěla slyšet opak :)

Ale člověk si vsugeruje fakt hodně. Já otěhotněla sice rychle, ale vím, jak jsem se taky pozorovala a byla přesvědčena, že je to ono. Pak když to ono bylo, tak jsem nejak neměla čas se sledovat a vlastně až v den kdy měla přijít MS, jsem zjistila že mám jiný prsa (nalitý, jako každý měsíc, jenomže tentokrat tak zůstaly, obvykle mi 3 dny před MS zase splaskly). Další den jsem to nedostala a pak jsem měla dvě velmi viditelný čárky na testu. Až zhruba za další 1-2 týdny jsem začala být extrémně unavená a pravy tehotensky příznaky přišly zhruba v 8tt a stalo to tedy za to.

Takové to “nemám moc chuť k jídlu, to budu asi těhotná” je zpětně úplně mimo, protože moje tehotensky nevolnosti, trvající do 18tt, byly hotový peklo a skončila jsem několikrát na kapackach.

Hodně štěstí, brzy to vyjde, ale fakt máš lepší si užívat třeba poslední týdny nebo měsíce jako netehotna a nesledoval se ;) On je to docela záhul a zpětně bych se třeba snažila hodně relaxovat, aby až to přijde mělo tělo víc energie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat