Mohou to být brzké příznaky těhotenství?

115
17.9.19 08:42

Mohou to být brzké příznaky těhotenství?

S manželem bychom chtěli druhé dítě. Naše malá má 16 měsíců a řekli jsme si, že je vhodná doba na to jí pořídit sourozence. Vysadila jsem HA a první dva měsíce po vysazení jsem měla takovou menstruaci nemestruaci, další dva měsíce byla menstruace běžná jako obvykle, pravidelný cyklus po 28 dnech s délkou trvání pět dní.
S manželem jsme měli pohlavní styk 8.9. ve dnech kdy jsem měla ovulaci. Během ovulace nemám žádný výtok. Po skončení ovulace jsem začala mít výtok, průhledný nezapáchající a je ho opravdu hodně. Nic mě nepálí, nesvědí, takže dle barvy a všeho okolo bych kvasinkovou infekci nebo nějaký jiný zánět vyloučila. Také mě občas dost výrazně píchne v podbřišku a v oblasti podbřišku mě to bolí jako bych měla namožené svalstvo po cvičení. Mohlo by se jednat o příznak těhotenství. Jiné příznaky zatím nemám, tedy měla jsem pár dní velmi nízký tlak, kdy mi bylo místy, až na omdlení, ale to jsem přisuzovala počasí. Na těhotenský test je brzy, ale ráda si nechám poradit od zkušenějších /u prvního dítěte jsem žádný výtok neregistrovala/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6248
17.9.19 08:49

Může a stejně tak to může být tím, že se upravují hormony po vysazení antikoncepce. Počkej do MS, víc ti tady stejně nikdo neporadí. I kdyby to tak dalších 10 mělo, u tebe to tak být nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
17.9.19 08:53

@Aduš8 děkuji, ale hormony po vysazení HA by se měly začít upravovat po vysazení a ne až po skoro pěti měsících, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
17.9.19 08:54

@Relad ahoj já jsem to tak měla u dvou těhotenství. Tak dva týdny před MS jsem už tušila, že asi budu těhu protože mě píchalo v podbřišku, ted mám čerstvou zkušenost protože jsem v 5tt :D samozřejmě to co ty píšeš může být něco úplně jiného, ale u mě to třeba fakt znamenalo těhotenství poznala jsem to ještě před testem tak držím palce určitě sem potom napiš jak jsi dopadla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
17.9.19 08:59

@Relad hormony po vysazení toho svinstva se můžou upravovat i několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
17.9.19 09:07

@Tarka89 Gratuluji. Přeji hodně zdravíčka tobě i Fazolce. No uvidíme. Určitě dám vědět. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
17.9.19 09:10

@Aduš8 to jistě ano. Měla jsem HA několikrát a nikdy jsem po vysazení neměla výtoky. Tahle HA byla s nejnižším možným množstvím hormonů, kterou UK trh nabízí a doktorka mi jí napsala právě z důvodu abych mohla po vysazení co nejdříve otěhotnět a neblokovala to zbytková hladina hormonů. Uvidíme, necháme se překvapit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22476
17.9.19 09:48

Muzou to být hormony, tehotenství nebo PMS. Si vyber. Žes to vždycky měla jinak je sice fajn, ale všechno je jednou poprvý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
17.9.19 09:59
@Relad píše:
S manželem bychom chtěli druhé dítě. Naše malá má 16 měsíců a řekli jsme si, že je vhodná doba na to jí pořídit sourozence. Vysadila jsem HA a první dva měsíce po vysazení jsem měla takovou menstruaci nemestruaci, další dva měsíce byla menstruace běžná jako obvykle, pravidelný cyklus po 28 dnech s délkou trvání pět dní.
S manželem jsme měli pohlavní styk 8.9. ve dnech kdy jsem měla ovulaci. Během ovulace nemám žádný výtok. Po skončení ovulace jsem začala mít výtok, průhledný nezapáchající a je ho opravdu hodně. Nic mě nepálí, nesvědí, takže dle barvy a všeho okolo bych kvasinkovou infekci nebo nějaký jiný zánět vyloučila. Také mě občas dost výrazně píchne v podbřišku a v oblasti podbřišku mě to bolí jako bych měla namožené svalstvo po cvičení. Mohlo by se jednat o příznak těhotenství. Jiné příznaky zatím nemám, tedy měla jsem pár dní velmi nízký tlak, kdy mi bylo místy, až na omdlení, ale to jsem přisuzovala počasí. Na těhotenský test je brzy, ale ráda si nechám poradit od zkušenějších /u prvního dítěte jsem žádný výtok neregistrovala/.
Ahojky, mě nebylo dobre cca 5dnu před menstruaci :D test mi vyšel pozitivní hned 4den před menstruaci :grinning:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19345
17.9.19 10:14
@Relad píše:

Já bych prostě pár dní počkala. Těhotenství se pak jistě projeví na testu, případně na prohlídce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
17.9.19 10:26

Ahoj.. Ten ciry vytok bez zapachu a nestipe- ma lekarka me vysvetlila jako ze je v poradku, telo je tim pripravene na prijmuti spermatu a oplodneni. Dodnes tim (nejen tim) mapuji ovulaci, jelikoz diky hormonum mam tak mimo cyklus, ze proste nevim jak na tom jsem. Pichani v podbrisku nevim zda znamena poceti, mam to kazdy mesic a bohuzel mimco nic uz dele jak 3 roky. nicmene kazda jsme jina a treba zrovna u Tebe to bude znamenat vybornou zpravu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama