Mohou to být zoubky? 4měsíce 3 týdny

116
16.6.20 12:18

Mohou to být zoubky? 4měs 3 týdny

Zdravím, chci se optat… naše holčička má teď 4měsíce a 3 týdny. Už dva, tři dny je taková… nervozní, ukňouraná, plačtivá… hraje si, ale u toho kňourá, v noci spí dobře, ale přes den nic moc. To už sice trvá měsíc, to denní špatné spaní, ale teď si cpe prstíky do pusy a jakoby si „ohmatává“ spodní dáseň vlevo. Nejdřív si na té straně jen „hryzala“ palec, teď si ty dásně jakoby ošahává, omačkává… přijde mi, že má dáseń trošku „barevnější“, spíš růžovo bílou. Ráno mi připadalo, že má na té straně drobátko nateklou tvář, za dvě hodiny mi přišlo, že už to není tak patrné… teplotu nemá, vyrážku také ne, kojí se ok (teď to bylo teda s řevem, ale spíš se potřebovala vykajdit a hned to nešlo), nepřijde mi, že by měla rýmu nebo tak, ani průjem… je fakt že dnes to bylo zelenější, než běžně, ale nijak to nepáchlo a já 3 dny v kuse jedla špenát, tak prý to může být tím… hračky ohryzává, ale už dlouho - akorát teď asi týden, když narazí kousátkem na to místo na dásni, tak začne brečet, slintá taky, ale taky už dlouho… každopádně když si ohmatává dáseń, jakoby „mlaská“ a „zatíná čelisti“, taky pak hodně jakoby zatíná rty a kňourá. Může to být už projev že se chystá zoubek? Pediatričku jsem na tel nesehnala, tak sháním názor aspoň tady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3299
16.6.20 12:40

Může, co udelas když to tak bude? :lol: Já moc nechápu na co hned doktorku, a proč je nutný tak vědět že to jsou zuby.. :think: děti se mění denně, zub může vylézt klidně až v roce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
16.6.20 13:00

@mackA159 …třeba aby se člověk uklidnil že to není nic strašného? Lidi se tu ptají na větší kraviny, třeba proč je člověk unavený, když má mimco a kojí ho, tak co, tak jsem se prostě optala. Mám první Mimi a jsem panikařka holt mno :mrgreen: když to bude zub, tak to bude zub a je to dobrý :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama