Mohou to být zuby?

344
25.3.20 21:22

Mohou to být zuby.?

Ahoj, malému budou za 2dny 4měsíce a už třetí den se mi u večerního krmení i u nočního krmení vzteká, pláče takovým bolavým pláčem. Sotva ani nedopapá. Přes den to je dobrý, začne to vždy večer. Také se mi častěji budí(cca po hodině a půl) je plně na um. Dříve stačilo ho nakrmit, položit do postýlky a spinkal, nyní u něj musím být, držet ho za ručičku atd. Také k němu musím cca každých 20minut běhat, jelikož začne plakat, ale stačí mu dát dudlik a spinká dál. V noci si ho musím vzít k sobě, abychom se alespoň trošku vyspali. Teplotu zvýšenou na 37°C jsem za ty tři dny naměřila dvakrát.. Myslíte že to může být tim, že by mu začali růst zoubky? Nebo mám jít k doktorce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7574
25.3.20 21:28

Naší malé takhle rostou zuby od dvou měsíců. Potvrdila to i doktorka už na kontrole po šestinedělí. Je jí 8 měsíců a venku nemá ještě ani jeden. Dásně nateklé, je nevrlá a uplakaná, má průjem a ne a ne se prořezat. Takže ano, můžou to být zuby. Otázka je, kdy vylezou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 17:50

To budou zoubky my jsme při krmeni bojovali od 3 měsíce, porad se u toho vztekala :lol: teď nám jsou 4,5 a máme 2 zuby

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama