Mohu 3 týdny po porodu krvácet z šití?

Anonymní
16.1.18 20:56

Mohu 3 týdny po porodu krvácet z šití?

Ahoj,

jsem 3 týdny po porodu, nastrihli mě, prý to nebylo nic hrozného, ale kolik stehů tam mám nevím… prý cca za 10 dní se stehy vstřebají.

Dneska se mi po mytí při natírání šití stalo, že jsem měla na prstě krev, tak nevím, zda očistky nebo to může být z šití…

Nechci se tam dívat, měla jsem dlouho problém si tam i sáhnout při mytí, tak to prosím pochopte.

Stalo se někomu nebo muže se vůbec stát, ze by se takto dlouho po porodu ze šití krvácelo?

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.1.18 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj,

jsem 3 týdny po porodu, nastrihli mě, prý to nebylo nic hrozného, ale kolik stehů tam mám nevím… prý cca za 10 dní se stehy vstřebají.

Dneska se mi po mytí při natírání šití stalo, že jsem měla na prstě krev, tak nevím, zda očistky nebo to může být z šití…

Nechci se tam dívat, měla jsem dlouho problém si tam i sáhnout při mytí, tak to prosím pochopte.

Stalo se někomu nebo muže se vůbec stát, ze by se takto dlouho po porodu ze šití krvácelo?

Děkuji

tovíš bez toho aniž by ses podívala ti nikdo nic neřekne, zkus možná gynekologa, mohou to být očistky, nemusí, těžko říci. Na tvém místě bych se překonala a koukla a věděla bych na čem jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
1805
16.1.18 21:32

Je to možné, mně se třeba to šití trošku zanítilo a taky to maličko krvácelo, navíc i štípalo. Pomohl mi na to hojivý gel aloe vera s kapkou levandulového EO a ještě nějakého a ten jsem zapoměla :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat