Reklama

Mohu 3 týdny po porodu krvácet z šití?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 20:56
Mohu 3 týdny po porodu krvácet z šití?

Ahoj,

jsem 3 týdny po porodu, nastrihli mě, prý to nebylo nic hrozného, ale kolik stehů tam mám nevím… prý cca za 10 dní se stehy vstřebají.

Dneska se mi po mytí při natírání šití stalo, že jsem měla na prstě krev, tak nevím, zda očistky nebo to může být z šití…

Nechci se tam dívat, měla jsem dlouho problém si tam i sáhnout při mytí, tak to prosím pochopte.

Stalo se někomu nebo muže se vůbec stát, ze by se takto dlouho po porodu ze šití krvácelo?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj,

jsem 3 týdny po porodu, nastrihli mě, prý to nebylo nic hrozného, ale kolik stehů tam mám nevím… prý cca za 10 dní se stehy vstřebají.

Dneska se mi po mytí při natírání šití stalo, že jsem měla na prstě krev, tak nevím, zda očistky nebo to může být z šití…

Nechci se tam dívat, měla jsem dlouho problém si tam i sáhnout při mytí, tak to prosím pochopte.

Stalo se někomu nebo muže se vůbec stát, ze by se takto dlouho po porodu ze šití krvácelo?

Děkuji

tovíš bez toho aniž by ses podívala ti nikdo nic neřekne, zkus možná gynekologa, mohou to být očistky, nemusí, těžko říci. Na tvém místě bych se překonala a koukla a věděla bych na čem jsem.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 16.01.18 21:32

Je to možné, mně se třeba to šití trošku zanítilo a taky to maličko krvácelo, navíc i štípalo. Pomohl mi na to hojivý gel aloe vera s kapkou levandulového EO a ještě nějakého a ten jsem zapoměla :oops:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >