Mohu Aulin večer, když budu kojit až ráno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaja555
Kecalka 135 příspěvků 31.01.19 16:18
Mohu Aulin večer, když budu kojit až ráno?

Ahoj,

kojim už jenom večer a ráno. Cistili mi kanálky, ale v zubu mě píchá, prý se to muže dit. Brufen mi vůbec nepomohl, muži si na noc po kojení Aulin a ráno nakojit roční nebo to budu mít ještě v sobě? :(

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12756 příspěvků 31.01.19 16:20

Aulin je silnej, to bych radši odstříkala, fakt je to dost darda, ja po něm spala 12 hodin.

zuracz1
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 31.01.19 16:49

zeptej se raději svého lékaře než tady

Heivka
Závislačka 3618 příspěvků 31.01.19 17:33

Vzhledem k tomu, že se bere po 12 hodinách a jaké může mít nežádoucí účinky a je v příbalovém letáku že se nesmí při kojení, tak bych buď zrušila kojení nebo si Aulin nebrat.

Janli
Kelišová 7236 příspěvků 31.01.19 17:46

Tak si vem brufeny dva naráz. Do mlíka se nevstřebává. Aulin fakt nee.

Hrozina
Kecalka 355 příspěvků 31.01.19 17:55

Já jsem teda takhle Aulin dvakrát vzala, doktor věděl, že kojím.

Algifen nemáš?

kaja555
Kecalka 135 příspěvků 31.01.19 20:21

Algifen nemám, myslela jsem, ze pro kojení mužu jenom brufen a paralen. Aulin jsem měla doma, tak jsem se jen chtěla optat, ale brát si ho nebudu. Pokusím se vydržet.

kaja555
Kecalka 135 příspěvků 31.01.19 20:22

@Janli 2 naráz? To mě zabije, ne? :D

Janli
Kelišová 7236 příspěvků 31.01.19 20:31

@kaja555 věř mi, že ne. Taky mám za sebou probdělou noc s bolavým zubem. Sežrala jsem jich osm.

zuracz1
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 31.01.19 20:32
@kaja555 píše:
@Janli 2 naráz? To mě zabije, ne? :D

nezabije, jen si odrovnáš žaludek, neboť ibalgin/brufen je agresivní a ničí žaludeční stěnu

free333
Generální žvanilka 21874 příspěvků 31.01.19 20:34
@kaja555 píše:
Ahoj,kojim už jenom večer a ráno. Cistili mi kanálky, ale v zubu mě píchá, prý se to muže dit. Brufen mi vůbec nepomohl, muži si na noc po kojení Aulin a ráno nakojit roční nebo to budu mít ještě v sobě? :(

Koukla jsem se ted na příbalový leták na netu a píšou, že nesmí být užíván v období kojení.

Janli
Kelišová 7236 příspěvků 31.01.19 21:05
@zuracz1 píše:
nezabije, jen si odrovnáš žaludek, neboť ibalgin/brufen je agresivní a ničí žaludeční stěnu

Ale to je pouze při dlouhodobým užívání ve vysokých dávkách. Jednorázově jí to fakt nic neudělá. Zbytečný strašit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >