Mohu brát antidepresiva v těhotenství? A jak jste vysazovali?

51
17.8.20 14:17

mohu brát antidepresiva v těhotenství? a jak jste vysazovali?

Ahojky mám dotaz beru Antidepresiva 6 léků za den včetně na spaní trpím vnitřní nervozitou chtěla bych miminko máte zkušenosti jak vysazovat? Rok jsem v klidu možná tak 2× jsem měla nervozitu ale to pro to že jsem zapomněla vzít léky odpoledne nevím jak vysadit a nebo zmírnit aby mi bylo dobre a mohla mít dítě, psychiatr nesouhlasí s vysazovanim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7239
17.8.20 14:21

@albana123 Porad se s lékařem, napíše léky které vhodně jsou i když jsi těhotná nebo budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5198
17.8.20 14:23

Dítě tvůj stav ještě zhorší, je to zahul i pro psychicky zdravou ženu, natož pro někoho kdo bere takovou hrst léků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.8.20 14:24

@Annabela11 s ním není řeč tak jsem chtěla jestli s tím nemá někdo zkušenosti jak se vysazujou léky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.8.20 14:25

@JancaS84 :roll: já vím mám 3 leteho kluka 🙂tehdy jsem Antidepresiva nebrala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7239
17.8.20 14:27

@albana123 Tak bych ho změnila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50408
17.8.20 14:28

Porad se u doktoru.
Ale je ve tvem pripade rozumne mit deti?
Najdi si partnera, ktery ma deti.
Vem si, ze ty psych. problemy se geneticky prenesou na tve dite. Pardon smajlik omyl. Tenhle mel byt :nevim:.
Beres teda hodne prasku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.8.20 14:30

@Kelsey já si Teda nemyslim když mám zdravého syna.. Ale samozřejmě se může stát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19838
17.8.20 14:35

@albana123 Bez souhlasu doktora bych nevysazovala :think: a do toho těhu bych taky asi nešla. Jinak jak vysadit by mělo být v příbalovým letáku. Ale pokud bereš víc léků, tak se fakt domluv s doktorem. Sama to nedělej. Můžeš si tím ublížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19838
17.8.20 14:36
@albana123 píše:
@Kelsey já si Teda nemyslim když mám zdravého syna.. Ale samozřejmě se může stát..

Může se to projevit až v pubertě nebo kdykoli během dospělosti. Stačí spouštěč a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.8.20 14:38

@holka_z_hor jo jo určitě pod dohledem pokud to nepůjde.. Tak samozřejmě do toho nepůjdu jen musím změnit psychiatra.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.8.20 14:40

@holka_z_hor ano může raději na to nemyslet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
17.8.20 14:43

Já jsem brala léky (jen Cipralex) celé těhotenství a kojení. Fakt si najdi lékaře, co ti s tím poradí. Určitě se nemůžou léky typu Neurol. Kdyby se měli rozmnožovat jen psychicky úplně zdraví jedinci, tak uz jsme dávno vymřeli :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
17.8.20 14:52

@Sue2008 taky si myslím moje maminka má schyzofrenii a taky měla mě a já ji nemam.. Vím jen že musím vysadit pregabalin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
17.8.20 14:53
@albana123 píše:
@Annabela11 s ním není řeč tak jsem chtěla jestli s tím nemá někdo zkušenosti jak se vysazujou léky..

Ty nemas jen psychicke problemy, ale i inteligencni. Sorry jako. Tvuj lekar nesouhlasi s vysazenim prasku tak se jdes zeptat do kurniku jak je vysadit? Pokud neni rec s psychiatrem.. Bude rec s obvodakem, ktery ti muze doporucit jineho psychiatra a ten ti eventuelne prasky zmeni, ci snizi. Z toho jak tu pises to vypada, ze neni rec s Tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama