Mohu být pozitivní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.5.22 19:47

Mohu být pozitivní

Dobry den 3 den jsem nedostala menstruaci tak jsem si udělala večer elektrický těhotenský test vysel negativní 4 den menstruace žádná jedině jsem měla na spodním prádle malinko skoro neviditelní světle hnedi výtok tak jsem si vzala vlozku a menstruace zadna. Dostala jsem strach copak by to mohlo byt ten světle hnědí výtok. Občas mě pobili bricho. Mohu být těhotná nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1927
20.5.22 20:04

Myslím, že nebudeš… A pomalu se ti rozjíždí MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60407
20.5.22 20:31

Co je elektrický těhotenský test??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
20.5.22 20:36
@SabinaSabi píše:
Dobry den 3 den jsem nedostala menstruaci tak jsem si udělala večer elektrický těhotenský test vysel negativní 4 den menstruace žádná jedině jsem měla na spodním prádle malinko skoro neviditelní světle hnedi výtok tak jsem si vzala vlozku a menstruace zadna. Dostala jsem strach copak by to mohlo byt ten světle hnědí výtok. Občas mě pobili bricho. Mohu být těhotná nebo ne?

též mě zajímá, co je to elektrický těhotenský test? a normální testy se dělají vždy ráno, hnědý výtok znamená začátek menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
20.5.22 20:40

Řekla bych že má na mysli digitální…
Jinak jestli máš sex a nepoužíváte žádný druh ochrany tak těhotná být můžeš, hnědý výtok může být začínající MS ale taky se někdy objevuje v začátku těhotenství právě v době očekávané ms. Udělej test z ranní moci a uvidíš…pokud bude stále negativní tak v pondělí zavolej svému gyndari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 12:25

Ahoj, pevně doufám že jsi v tom.
Ale je to vše o hlavě, já to tak chtěla že jsem si menstruaci o 4 dny sama posunula, jak jsem na to přestala myslet a myslela na práci tak jsem to dostala.
Ale doufám, že u tebe to bude jiné a budeš mít //.❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat