Mohu být těhotná a ovulace byla dýl??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucka2622
Nováček 4 příspěvky 17.03.18 15:43
Mohu být těhotná a ovulace byla dyl??

Ahoj, chtěla bych se zeptat, už od srpna se snažíme o miminko. V prosinci mi paní doktorka zjistila že mám vysokou hladinu hormonů a tím pravděpodobně nemam ovulaci. Doporučila mi Nosifol forte. Ale teď mam už 5 dní zpoždění, test je negativní. Ale během února jsem byla s přítelem v zahranici a nějak jsem nad ničím nepremyslela. Můžu stejně byt těhotná, pokud bych náhodou měla ovulaci dyl např před očekávanou menzes?? Jinak mi nic není prsa neboli, občas cítím v podbřišku pichnuti.. A to mě před metruaci bývá zle.. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 17.03.18 16:11

Pokud jsi předtím neměla ovulaci, tak nejen že mohla být později, ale může se k ní klidně teprve schylovat nebo probíhat. Teď zbývá jen čekat.

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 17.03.18 18:00

Jasne, ze muzes :D @lucka2622 skoč si na odběr krve a mas jasno :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama