Reklama

Mohu být těhotná, i když jsem dostala menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 11.01.18 11:45

@Aaamh tak pokud to neni menstruace jakoze jasna krev jako vzdycky, tak to vypada dobre ;) a chapu, jak se clovek zacne tesit, je to o to tezsi, tak drzim palce a dej pak vedet :hug:

Aaamh
Povídálka 14 příspěvků 11.01.18 11:49

@Kukacka123 To určitě není, je to slabsi. Doufám ze se ještě pořádně nerozjede :D děkuji moc! Určité se ozvu :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 17:28

Ahoj snažilky,
zakládala jsem tuto diskuzi a opět bych Vás chtěla poprosit o radu.Jsou to už 4 měsíce co jsem vysadila HA.Hned v prvním měsíci jsme se snažili ale pak jsem si řekli ze raději pár měsíců počkáme. Dneska už je to týden od prvního nechráněného sexu a včera mi bylo celý den na zvracení a citila jsem chvíli tlak na prsou a dneska se mi temer cely den motá hlava.Oba dny mě bolí v podbřišku občas me v něm píchne. Myslíte že by to mohlo být těhu? MS mám dostat až za 16 dní do té doby se snad zblázním zvědavostí :lol: :zed:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 13.03.18 17:42
@Anonymní píše:
Ahoj snažilky,
zakládala jsem tuto diskuzi a opět bych Vás chtěla poprosit o radu.Jsou to už 4 měsíce co jsem vysadila HA.Hned v prvním měsíci jsme se snažili ale pak jsem si řekli ze raději pár měsíců počkáme. Dneska už je to týden od prvního nechráněného sexu a včera mi bylo celý den na zvracení a citila jsem chvíli tlak na prsou a dneska se mi temer cely den motá hlava.Oba dny mě bolí v podbřišku občas me v něm píchne. Myslíte že by to mohlo být těhu? MS mám dostat až za 16 dní do té doby se snad zblázním zvědavostí :lol: :zed:

Na priznaky je jeste hodne brzy, vajicko se tak cca zahnizduje. Pockej do MS a uvidis no :nevim: snad kazda jsme nervozni, ale tak to proste je :P drzim palce :kytka:

Kikinkakonova
Povídálka 26 příspěvků 13.03.18 17:45

@Kukacka123

karkarka
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 13.03.18 17:46

Zakládala si tuto diskuzi pred 7 lety? pred 4 mesici si vysadila anitikoncepci a ten mesic ste se snažili? pak uz ne? tak jak to ze je to tyden od nechraneneho sexu? Jestli mas mit ms za 16 dni tak budes mit ted teprve ovulaci ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 17:50

@Kukacka123 myslela jsem si ze je na priznaky ještě brzy :think:.Ovu prave moc nesleduji ale myslim že právě probehla ten minuly tyden. Achjo ja myslela ze mi nic jineho nezbyde než počkat :zed: :lol: děkuji snad za dva tydny budou dvě čárky :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 17:53

@karkarka a jeje teď koukám že jsem příspěvek pridala k jine diskuzi omlouvam se :oops: :oops: pred 4 mesici jsme se hned snazili ale neotehotnela jsem pak jsme si az do ted dávali pozor.. před týdnem jsme se dohodli že uz se zase budeme snažit a zbytek uz jste si precetla :) Ovulace si prave myslím ze probehla ten minulý týden :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 13.03.18 18:02
@Anonymní píše:
@Kukacka123 myslela jsem si ze je na priznaky ještě brzy :think:.Ovu prave moc nesleduji ale myslim že právě probehla ten minuly tyden. Achjo ja myslela ze mi nic jineho nezbyde než počkat :zed: :lol: děkuji snad za dva tydny budou dvě čárky :srdce:

Tak pokud ani poradne nevis, kdy si mela ovulaci, urcite bych pockala do MS ;) ja teda cekala vzdycky, i kdyz sem o ovulaci vedela. Tak at se brzy zadari ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 13.03.18 18:58
@Anonymní píše:
@karkarka a jeje teď koukám že jsem příspěvek pridala k jine diskuzi omlouvam se :oops: :oops: pred 4 mesici jsme se hned snazili ale neotehotnela jsem pak jsme si az do ted dávali pozor.. před týdnem jsme se dohodli že uz se zase budeme snažit a zbytek uz jste si precetla :) Ovulace si prave myslím ze probehla ten minulý týden :think:
vetsinou nejdulezitejsi vec pri snazeni se o mimco je vedet presne! kdy byla ovu ????.. A to zjistis pomoci testu a nebo merenim bt. ;) drzim palce

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 13.03.18 19:14
@diiss píše:
vetsinou nejdulezitejsi vec pri snazeni se o mimco je vedet presne! kdy byla ovu ????.. A to zjistis pomoci testu a nebo merenim bt. ;) drzim palce

To si uplne nemyslim, ze musi vedet PRESNE ;) ja treba teda vim, kdy ovulaci mam…ale meli jsme sex ob den a tam uz je to vlastne jedno, kdy ovulace je, protoze spermie pockaji ;) takze i kdybych to nevedela (myslim, ze vim), tak by tam byla stejna sance, jako kdybych merila :nevim: navic stejne z kazdeho styku, kdy jsou oba v paru zdravi, je sance otehotnet kolem 20-25%…takze bych zakladatelku nestresovala, ze musi vedet presne :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 19:52

@Kukacka123 taky máme sex celkem často proto jsem ovu nějak neřešila. No ale podle svého těla co jsem vypozorovala jsem si skoro jistá že ovulace proběhla právě ten minulý týden. A moc děkuji za uklidnění :dance: já se sice snažím nato nemyslet, ale mám právě strach z neplodnosti jelikož má teta nemohla mít děti a rodiče se o mě snažili dlouho a druhé už bohužel nešlo :(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 13.03.18 20:21
@Anonymní píše:
@Kukacka123 taky máme sex celkem často proto jsem ovu nějak neřešila. No ale podle svého těla co jsem vypozorovala jsem si skoro jistá že ovulace proběhla právě ten minulý týden. A moc děkuji za uklidnění :dance: já se sice snažím nato nemyslet, ale mám právě strach z neplodnosti jelikož má teta nemohla mít děti a rodiče se o mě snažili dlouho a druhé už bohužel nešlo :(

Chapu, ale stejne s tim vic neudelas ;) a psychika je mrcha, tak se zbytecne nestresuj :hug: uzivejte si sexu a uvidis…popripade to pak jde resit dal ruznymi vysetrenimi, ale to az po roce…tim se ted nestresuj…kamaradka se snazili pres 10 mesicu a povedlo se ;) nesmis myslet hned na nejhorsi :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 21:08

@Kukacka123 snažím se nato nemyslet ale občas mě ty myšlenky přepadnou. Teď když mám nějaké příznaky tak doufám že by to mohlo být to těhu :dance: a jestli to je ovu tak se budeme snažit a uvidíme zda ta menstruace ještě dorazí nebo už ne :zed: :kytka: moc doufám že vyšetření nebudou potřeba :(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 13.03.18 21:10
@Anonymní píše:
@Kukacka123 snažím se nato nemyslet ale občas mě ty myšlenky přepadnou. Teď když mám nějaké příznaky tak doufám že by to mohlo být to těhu :dance: a jestli to je ovu tak se budeme snažit a uvidíme zda ta menstruace ještě dorazí nebo už ne :zed: :kytka: moc doufám že vyšetření nebudou potřeba :(

Presne, na nejaky vysetreni nemysli…proste si to ted uzivejte a v terminu MS uvidis ;)

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 23 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama