Mohu být těhotná, i když mám negativní test

Anonymní
12.11.19 00:23

Mohu byt těhotná i když mám negativní test

Ahoj holky, jsem tu nová a také vím že tu možná tohle téma už je. Ale Mám 4 měsíčního syna je plně kojen. Menstruaci jsem měla v září přišla ve stejný den jako vždy před tehotenstvim + - den. Trvala 4 dny jako obvikle až na to že nebyla bolestiva a tak silná. Test negativní jenže mě už par dni poboliva podbrisek. Dnes jsem vařila polévku dávala jsem tam celer a je mi z toho blbě smrdí mi a je mi nevolno o naladach ani nemluvím. Jsem zmatená používáme s prítelem kondom. Vím že to muže byt jen tím že se mi tělo vrací do normálu. Ale to že bych mohla byt těhotna mi furt leží v hlavě. Ne ze bych chtěla byt hned těhotná ale strach z toho jak to zvládnu. S takhle malými dětmi brzo po sobě k doktorce jdu až 2. Prosince. Děkuji za každou radu. :zed: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.19 00:57

Ahoj, já měla divné chutě, menstruovala jsem normálně do 4tého měsíce a test mi vyšel 2× negativní. Těhotenství mi potvrdil až gynekolog z ultrazvuku. Možné je vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
12.11.19 01:08

Obcas se to stava, nicmene pokud pouzivate kondom a plne kojis, je sance mala. Me se taky vratila ms behem plneho kojeni teda, a prvni mesice jsem ji mela tak kazdych 60 dni cca…spis to bude hormonalni nerovnovaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama