Mohu být těhotná, i přes použití pilulky po?

3
6.11.19 14:38

mohu být těhotná, i přes použití pilukly po ?

Ahojky holky,
včera jsem měla s mým přítelem sex, vše probíhalo běžně, jen po té, co se přítel „udělal“, jsme se rozhodli zkusit, jaké by to bylo souložit bez kondomu.
Známe to, stačí jen kapka…
Rozhodli jsme se, že mi koupíme pilulku Po, tu jsem spolkla přibližne hodinu po nechráněném styku. Bylo to vážne jen „tam a zpět“.

Tudíž bych s Vás chtěla zeptat:

Zda si myslíte, že je nějaká pravděpodobnost, že otěhotním?
Máte někdo zkušenosti s pilulkou po?

Prosím nepište mi sem žádné komentáře, které neodpovídají na můj dotaz, stuju prvním rokem na VŠ, a s přitelem vážne miminko nehceme, děkuji Vám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
6.11.19 14:41

Já doufám, že jo, když jsi tak hloupá, že si dáš pilulku po, abys to zkusila jaké to je bez kondomu :roll: Promiň, ale tohle snad nemyslíš vážně, cpát do sebe takovou sracku kvůli jednomu zasunu… Ber HA když chceš bez kondomu. Na tvuj dotaz ti nikdo neodpoví, nejspíš ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15348
6.11.19 14:43

@adela1191 nevěřím že jsi na vš. To snad ani není možný. Zkusit jaký je šup sem šup tam bez ochrany a raději sežrat něco co ti totálně rozhodi cyklus. K odpovědi jak máme vědět zda je u tebe možnost těhotenství i přes prášek, když nepíšeš kolikátý den cyklu to bylo? Protože ani prášek po není 100%, to u něj nebyl žádný pribalovy leták? To je divný

Příspěvek upraven 06.11.19 v 14:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
6.11.19 14:44

@Martha03 naprosto souhlasím. Tohle nepochopim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19661
6.11.19 14:51

Ano, při nechráněném styku můžeš otěhotnět a ani pilulka tě nemusí zachránit. Záleží na fázi cyklu. Ten teď budeš mít pěkně rozházený, takže s nervy ještě počítej,

Pokud to chcete zkoušet bez kondomu, tak si nech napsat HA a nebudeš muset cpát tyhle srágory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
6.11.19 14:52

@adela1191 jestli se nemylim, tak ty pilulky „po“ nejsou stoprocentni, ale urcite to bude v pribalovem letaku, ktery bude i ke stazeni na netu. Samozrejme zalezi na tom, jaky den cyklu jste soulozili. A k tomu, ze fakt uzijes tuhle pilulku jen proto, abyste si vyzkouseli, jake je to bez kondomu, k tomu uz se snad vyjadrovat ani nebudu… Vse napsaly holky vyse. Jste proste hloupi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
6.11.19 14:54

Kdyby blbost nadnášela, mohla sis do té lékárny rovnou zaletět. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
6.11.19 14:55

@adela1191 Tak v první řadě :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: A k dotazu: pilulka po není 100% účinná, její účinnost se snižuje s dobou uplynulou od nechráněného styku. Měla by zabránit uhnízdění vajíčka. Pokud jste jí vzala bezprostředně po styku tak by to mělo být v pohodě. Jenom doufám že po ní nebudete mít následky jako jsem měla já (nám prasknul kondom), cyklus se mi dával dohromady půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
6.11.19 15:02

@adela1191 :mrgreen: jo, na tohle ti přijdou samý komentáře s odpovědí jen na tvou otázku :mrgreen: vy jste si schválně navodili situaci, kdy můžeš otěhotnět, když je to silně nežádoucí? A kvůli tomu do sebe nacpeš ten blivajz? :zed: to nejde… Promiň.
Ale k odpovědi vzala sis pilulku, mělo by to být v pohodě.
Umyl se před tím? Byl čůrat? Nebo sundal kondom a šli jste na to?
A kolikátý den cyklu z kolika jsi byla v den té „akce“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
6.11.19 15:07

@adela1191 Ještě bych si dovolila otázku? Jakým způsobem s vámi otázky ohledně sexu a reprodukce probírali vaši rodiče? Nerada bych za pár let zjistila že moje děti udělaly takovouhle hloupost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11910
6.11.19 15:11

Důležité je uvědomit si, že pilulka po funguje tak, že oddálí ovulaci. Pokud jste ale souložili v době ovulace, tak není co odsunout a je to, jako bys ji nevzala vůbec. Pokud to navic bylo po ejakulaci a přítel důkladně neumyl, tak bych řekla, že pravděpodobnost je docela velká.
A připojuju se k holkám. Jsi nezodpovědná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
6.11.19 15:21

Nic není 100%…
Ale jako promiň ale aby si zkusila sex bez kondomů do sebe rves pilulku po? Vic co t9 je za sajrajt?
Jen tak ze srandy to brát…
My máme x let přerušovaný styk á nikdy jsme neotehotnela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
6.11.19 15:42

@lachtanice86 A to já klidně věřím. Na VŠ je víc de. bilů než v kauflandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.11.19 17:10

@lachtanice86 poslední den ovulace to byl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 17:31
@adela1191 píše: