Mohu být těhotná jen z preejakulátu a přes oblečení?

Anonymní
28.5.18 20:45

mohu byt těhotná jen z preejakulátu a přes oblečení?

Dobrý den, měla bych možná pro někoho takový hloupý dotaz. Nedávno (20 dni) jsme s přítelem skončili oba ve spodním prádle, já na něm seděla a naše genitálie byly u sebe a treli se. Nebyl ve mě, ani si nemyslím, ze se nejak moc přiblížil otvoru. Prý neejakuloval, jen z něj vytekly tzv. „Kapičky lásky“, které ovšem neprosakly a nebylo jich moc. Navic, jsem jeste panna, coz by taky mohlo nejak ovlivnit pruchod spermii (ktere sice NEBYLY). Četla jsem, ze v preejakulátu by spermie neměly byt, pokud v nejbližší době nebyla provedena ejakulace a spemie se neusadily v močové trubici, odkud se dostanou močením. Přítel masturboval večer před tím, možná ani to ne, není si jisty, tudíž pres den byl určitě na malé.
Každopádně, už mám týden zpoždění, je sice možné, ze je to ze stresu, kterého jsem mela v poslední době celkem hodně (hlavně kvůli obavám z těhotenství). Pred 2 dny jsem si dělala test, a vyšel negativní. Mám pocit, jako by mela menstruace přijít ( bolesti v podbřišku, zhoršení akné, přecitlivělost, menší bolest prsů..) ale ona porad nikde. Myslíte, že by přeci jen mohlo jít o těhotenství? Nebo to je jen z toho, jak se stresuji, že to těhotenství bude?
Ještě nevím, jak to s tím souvisí, ale před týdnem se mi roztrhl koutek a porad není zahojeny, Vcera me začaly bolet lehce dásně a pavdepodobne uzliny pod bradou a na krku.
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
28.5.18 20:46

Nejsi v tom :mrgreen: proboha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
28.5.18 20:46

Budou to dvojčata

• Citovat
  • Nahlásit
20807
28.5.18 20:52
Ne, nejsi těhotná.
@Doe_Jane píše:
Budou to dvojčata

Ale no tak, chudák je už tak na prášky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16728
28.5.18 20:54

Poradnu v Bravíčku už zrušili? :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2861
28.5.18 20:57

Nejanči prosim tě, těhotná nejsi. Moc se pozoruješ a myslíš na to, proto ti ms mešká. Hoď se do klidu a zabav se něčím. Co budeš dělat, až proběhne skutečný sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13606
28.5.18 20:58

Jo je to hloupý dotaz. Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16728
28.5.18 20:59
@Martina84 píše:
Nejanči prosim tě, těhotná nejsi. Moc se pozoruješ a myslíš na to, proto ti ms mešká. Hoď se do klidu a zabav se něčím. Co budeš dělat, až proběhne skutečný sex?

Dobrý den, měla bych možná pro někoho takový hloupý dotaz… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.18 21:11

Myslím, že tyto hloupé pripominky slečně? moc nepomohou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
28.5.18 21:12

Ahoj, tehotna urcite nejsi, pricinu hledej jinde. Pokud ms nedostanes, porad se s gynekologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27605
28.5.18 21:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych možná pro někoho takový hloupý dotaz. Nedávno (20 dni) jsme s přítelem skončili oba ve spodním prádle, já na něm seděla a naše genitálie byly u sebe a treli se. Nebyl ve mě, ani si nemyslím, ze se nejak moc přiblížil otvoru. Prý neejakuloval, jen z něj vytekly tzv. „Kapičky lásky“, které ovšem neprosakly a nebylo jich moc. Navic, jsem jeste panna, coz by taky mohlo nejak ovlivnit pruchod spermii (ktere sice NEBYLY). Četla jsem, ze v preejakulátu by spermie neměly byt, pokud v nejbližší době nebyla provedena ejakulace a spemie se neusadily v močové trubici, odkud se dostanou močením. Přítel masturboval večer před tím, možná ani to ne, není si jisty, tudíž pres den byl určitě na malé.
Každopádně, už mám týden zpoždění, je sice možné, ze je to ze stresu, kterého jsem mela v poslední době celkem hodně (hlavně kvůli obavám z těhotenství). Pred 2 dny jsem si dělala test, a vyšel negativní. Mám pocit, jako by mela menstruace přijít ( bolesti v podbřišku, zhoršení akné, přecitlivělost, menší bolest prsů..) ale ona porad nikde. Myslíte, že by přeci jen mohlo jít o těhotenství? Nebo to je jen z toho, jak se stresuji, že to těhotenství bude?
Ještě nevím, jak to s tím souvisí, ale před týdnem se mi roztrhl koutek a porad není zahojeny, Vcera me začaly bolet lehce dásně a pavdepodobne uzliny pod bradou a na krku.
Děkuji za odpovědi.

Jestli jsi těhotná, tak budeš historicky první opravdová panna, co otěhotněla 8) Nejspíš jsi nastydlá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
28.5.18 21:38

Dobrý :palec: „tak milej zlatej a teď mi řekni, co to tady je za kapky. Tak JSOU to spermie, nebo to nejsou spermie?! Preejakulát? Dobře. Takže teď mi ukážeš močovou trubici a vyklopíš, kdy naposledy sis ho honil, na co jsi při tom myslel a kolikrát jsi byl od té doby na záchodě“

Neboj, ms sis posunula stresem ;)

• Citovat
  • Nahlásit
24682
28.5.18 21:45
@Russet píše:
Jestli jsi těhotná, tak budeš historicky první opravdová panna, co otěhotněla 8) Nejspíš jsi nastydlá…

A co Panna Maria? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
28.5.18 21:52
@beruska239
@beruska239 píše:
Myslím, že tyto hloupé pripominky slečně? moc nepomohou..

Teda doufám, že mladá paní by se takhle neptala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27605
28.5.18 22:16
@pe-terka píše:
A co Panna Maria? :lol:

Té to nevěřim :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit