Mohu být těhotná? Jsem už v koncích

Anonymní
30.11.19 14:59

Mohu být těhotná? Jsem už v koncích.

Ahoj, jsem tu poměrně nová. Tak se omlouvám za dlouhý dotaz na který potřebuji slyšet ať už kritiku, zle zprávy či pozitivní.
3 dny před menstruací mně začalo bolet břicho tak jako vždy před MS. Ale když jsem ji 10.11 dostala ani jsem o tom skoro nevěděla a to mívám šílené až brutální křeče. Oč mi jde byla to bolest spíš jako dloubání občas píchání i stahování. Bod bříškem. Menstruaci jsem měla jen 5 dní. Čili od 10.11 do 15.11. Jenže ty bolesti byli stále stejné celou MS. A dokonce jsem ty bolesti měla ještě před dvěmi dny. Ty už ale vedli do boků uprostřed pod bříškem. Zvýšena teplota vystrelovalo to až do zad do krize a beder. Také jsem měla furt zimnice a zvýšenou teplotu na 36,9 až 37 to mám ale až do dnes. bolesti už ustáli občas mne pichne ve vajecnikach a pobolívá při námaze. Také mne začala bolet prsa což u mne normální není většinou to mívám před MS třeba týden ale teď mám 13 dnů do další. Minule pondělí jsem byla u gynekolozky prohmatala mně a udělala vnitřní UZ. Rekla mi ze cysty ani myomy nebo něco takového tam nevidí ze jsem tam měla jen Folik. Vzali mi krev na CRP atd a výsledky byli úplně čisté rekla mi ze se mám zastavit za 14 dnů. Nebrat žádné léky ani alkohol ze je tam možná gravitida test jsem si dělala brzy to mi sama rekla. Každopádně mám teď i výtok nějak nezapáchá a je kremovity. Občas mám pocit ze to dostanu takový ten jako by to za par dni mělo přijít. Také se mi dost mořská hlava a neměla jsem chuť k jídlu. Už před menstruaci mi začala dilema únava nic se mi nechtělo nechtělo se mi proste vstát z gauce vůbec nic. A jen jsem měla praní prospat cele dny měla jsem pocit jako bych zvládla prospat i 3 dny v kuse. Teď mne občas při pohmatu bolí trochu žaludek a mám oteklou i nosní sliznici ale to přikláním zimě venku. V životě mne nic takhle nebolelo a sama jsem si rekla ze se mnou není něco v pořádku když jsem to vyprávěla mladší sestře rekla mi ze tohle měla když otěhotněla. Proto nepíšu do snažení ale rovnou sem. Zda by jste mi k tomu řekli nějaký názor.. díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.11.19 15:07

Jestli si ji mela od 10.11. Do 15.11., mela si ji 6dni ;) pokud jsi mela menstruaci, hned nesil, ze muzes byt tehotna, bud v klidu :hug: pockej si, jestli ti dorazi dalsi menstruace :nevim: mozna sis ty vsechny veci jen vsugerovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11180
30.11.19 15:09

Tak si udělej test teď, pokud by jsi byla těhotná, bude dávno pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1729
30.11.19 15:12

Mělas tam folikul, tzn. chystala se ovulace, ne? Tak jakapak možná gravidita? Tomu moc nerozumím. Myslím, žes chytla jen nějaký fujtajbl. A je ti celkově blbě, proto třeba i ta jiná MS. To jsou tak nespecifický příznaky, že se hodí i k těhotenství i k nějaké nemoci.
Nemuzes mít třeba boreliózu, mononukleozu nebo tak něco? Tyhle nemoci mě jen tak napadly kvůli té únavě a bolestem, nevím, jestli sedí i další příznaky a je to reálný. Nebo prostě nějakou vleklou silnější virozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5526
30.11.19 15:15

No nemám věšteckou kouli, ale podle mě těhotná nejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 15:16

@Anonymouska Jako o mimčo jsme se snažili ale asi přeD třemi měsíci jsem si řekla ze už na to prdím až to přijde tak to přijde. Takže jsem to nějak nevnimala až do té doby dokud ty bolesti byli pořad a 20 dni.. bála jsem se zda to není zánět ledvin který jsem měla asi cca 3 roky zpět proto jsem běžela k obvodačce a ta mne poslala pravé na gynokologii tak mne to napadlo a ještě když mi tohle ta gynekolozka rekla.. cítím se i jinak. Nějak jsem to nevnimala. Ty bolesti ustálí asi 2 zpět.. teď mne při námaze bolí zadá a popichuje v podbrisku od vaječníku do boku.

• Nahlásit
  • Citovat
201
30.11.19 15:21
:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 15:22

Počkám do té menstruace a uvidíme. Díky za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
316
30.11.19 15:24

Tak si teď udělej test ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 15:28

@Banane18 Zkusím to nejspíš..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.11.19 15:36

Jsem totiž teď v práci

• Nahlásit
  • Citovat
1039
30.11.19 16:00

Muj nazor je, ze to mas od nervu. Tehotna nejsi, proste menstruace. A doporuceni, nezer to tak, co budes delat az otehotnis? To budes 5× v tydnu na pohotovosti. Hod se do klidu. Ovsem nejsem ani lekar ani vedma. Jen podle toho, co pises.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
30.11.19 16:05

Jsem na tom stejně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 16:07

@KaroliS Díky, alespoň vím na čem jsem :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
831
30.11.19 16:37

Trošku jsem se v tom zamotala. Ale přijde mi, že se sama hodně stresuješ, jak se sleduješ… třeba nosní sliznici. Motání hlavy může být také od psychiky. Zimnice při teplotě 36,9-37 nevím nevím. 36,9 je úplně běžná zdravá teplota, zvýšená je od 37 do 38, nad 38 je horečka). Prostě myslím, že byses měla hlavně hodit do klidu. Podle poslední MS jsi teď 20 den cyklu, takže buď bys musela být těhotná už déle (a navzdory těhu jsi menstruovala od 10.11 a to už by zas doktorka celkem jasně viděla a to by ti ukázal i test. a nebo si ho udělej až pokud se nedostaví ta další. Jinak moc nerozumím, co ta gynekoložka říkala o možné graviditě, podle dnů v cyklu by to neodpovídalo vůbec… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama