Mohu být těhotná, když mám bolesti jako bych měla dostat ms?

5
5.5.21 22:17

Mohu byt těhotná když mám bolesti jako bych měla dostat ms?

Hezky vecer 🌸
Už 3. měsícem beru Utrogestan na urovnání cyklu, vždy jsem to dostala 2. den po dobrání a teď je to už 8. Den a ms nikde. Ale už asi třetí den mám docela bolesti a křeče jako kdybych to měla dostat nebo to už jindy měla a nemam ani naruzovely výtok, nic. Moje otázka teda zní, myslíte, ze muzu byt těhotná, když mám takové bolesti jako při ms? Měla jste to tak některá? :think: předem dekuji za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1811
5.5.21 22:20

Můžeš. Já právě špinila a měla bolesti v podbřišku jak kdyby měla přijít MS. A byla jsem těhotná :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 22:21

Test sis dělala? To je odpověď. :nevim:

Jinak já měla v počátcích těhotenství pořád pocity v podbřišku jako před MS, nějak jsem několik dní čekala, kdy to teda konečně dostanu (neměla jsem to nějak přesně spočítané), než mě napadlo si zkusit test, jestli náhodou… a ono jo. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
528
5.5.21 22:22

Bolesti jako při menstruaci má na samém začátku těhotenství skoro každá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.5.21 22:23

Dekuji zatím za odpovědi 😊
Test jsem si zatím nedělala, samozřejmě v brzké dojel urcite udělám. Spíše mi šlo o to, zda je možné abych měla takové bolesti při případném těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19895
5.5.21 22:56
@Bmslda píše:
Dekuji zatím za odpovědi 😊
Test jsem si zatím nedělala, samozřejmě v brzké dojel urcite udělám. Spíše mi šlo o to, zda je možné abych měla takové bolesti při případném těhotenství

Možné to je. Ale každá jsme jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
6.5.21 00:02
@Bmslda píše:
Hezky vecer 🌸
Už 3. měsícem beru Utrogestan na urovnání cyklu, vždy jsem to dostala 2. den po dobrání a teď je to už 8. Den a ms nikde. Ale už asi třetí den mám docela bolesti a křeče jako kdybych to měla dostat nebo to už jindy měla a nemam ani naruzovely výtok, nic. Moje otázka teda zní, myslíte, ze muzu byt těhotná, když mám takové bolesti jako při ms? Měla jste to tak některá? :think: předem dekuji za odpovědi :srdce:

Mozny to samozrejme je. Ale ja treba pri otehotneni naopak zadny bolesti jako pri ms nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
6.5.21 00:31

Můžeš, udělej si test. Taky jsem teď nedavno měla 5 dní zpoždění a říkala jsem si že to každým dnem musím dostat když mě tak bolí bricho a ejhle už jsem ve 12 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.5.21 00:38

@JancaS84
Dekuji za odpověď a moc gratuluji :kytka:
Test urcite udělám zitra max pozítří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek