Mohu být těhotná? Kojim a nemám MS

28.2.20 13:20

Mohu být těhotná? Kojim a nemám MS

Ahoj holky,
Kojim 19m dceru, ms nemám, ale v listopadu dr viděl ovulaci :nevim:
Asi 5-7 dní mě bolí podbrisek a bolí kojení. Mám citlivé bradavky jak svina a den ode dne to bolí víc a víc. :,(
Před 2 dny jsem si udělala test a přijde mi, že tam byl slaboulinky duch, ale možná se mi to zdá. 8o
Vidíte tam něco? Blbý je, že díky kojení a chybeni ms fakt nevím, jak jsem na tom s cyklem a kdy případně testovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12591
28.2.20 13:22

Nevidím tam nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
28.2.20 13:23

Já žádného ducha nevidím..zkus znovu udělat test po par dnech, nebo kup kvalitnější co to dokáže rozpoznat dřív

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3448
28.2.20 13:34

Jakože když se strašně snažím, tak tam asi něco vykoukam, ale kdo ví. Zkus to znovu za pár dní, kdyby tam teď něco bylo, tak pak už budeš mít jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 13:35

Díky moc… Kdy má smysl testovat, když nemám MS? Tak za týden, dva? Vzhledem k těm priznakum…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6320
28.2.20 13:50

Jestli v listopadu doktor viděl ovulaci, musela by už proběhnou i menstruace. Nebo jako že bys už byla těhotná od toho listopadu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
28.2.20 13:50

@Lenice1990 za týden, jinak když na to cucim dlouho tak taky asi něco vykoukam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 14:07
@karkarka píše:
Jestli v listopadu doktor viděl ovulaci, musela by už proběhnou i menstruace. Nebo jako že bys už byla těhotná od toho listopadu?

no to je právě divné, zatím ms jsem nedostala, tak nevím, jestli to bylo kojenim nebo proc se nespustilo… Rozhodně těhotná od listopadu nejsem, od listopadu se ale nechranime a necháváme volný průběh :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
28.2.20 14:11

Dceru jsem kojila do roka a půl, pak jsem musela odstavit. První MS od porodu jsem dostala dva měsíce po odstavu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
28.2.20 14:17

@Lenice1990 negativní nic nevidim :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 14:36

Ber to jako negativní test. Možná se ti tak hlásí přicházející MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 18:28

Test

Je negativní. A dle tvého nehtu ti v těle chybí minerály, vitaminy.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama