Reklama

Mohu být těhotná nebo jsem vše vsugerovala?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:37
Mohu být těhotná nebo jsem vše vsugerovala?

Ahoj holky, chtěla bych tady rozebrat pro mě celkem stresující téma… Už podle názvu… Uz od školy (základní) nám učitele pouštěly seriály jako jsou… Křižovatky života… Kde dívka v 16 otehotni a takové podobné věci.. A od té doby se já strašně bojím toho, že bych si jednou našla partnera a otěhotněla takhle mladá… A což se nestalo partnera jsem si našla a strach přišel s tím… Partner chápe můj strach z neplánovaného těhotenství.. Proto kombinujeme přerušovaný styk s kondomem… Ale občas ani ne na čtvrt minuty ještě bez ochrany.. :hug: Vím je to hloupé… Ale v tu dobu na to nemyslíte… :roll: No a pak se začnu obávat tak zvanych „kapicek lásky“ takže jsem se totálně vystresovala… A za pár dní mi měla přijít menstruace byla jsem opravdu hodně vystresovana… Menstruace přišla v termínu (cyklus mám pravidelný 28 dní ) ale bohužel ne v takové míře jakou jsem čekala.. Na mé poměry byla slabá… První tři dny používám takové ty ultra velké vložky a na noc si musím davat ještě tampon… No a byla opravdu slabá.. Tak se mě přítel a kamarádka snažili uklidnit…Že se nic neděje… MS zesílila a celý další den byla v pořádku.. Ale já sem zase začala stresovat.. Takže byla opět slabá další dva dny… Nebo ne slabá ale asi normální.. Až slabší… Potom byla rodinná oslava, takže jsem opět přišla na jiné myšlenky a MS byla opět v pořádku a potom ty zbylé dny byla podle mé nálady.. Menstruace mi trvá vždy šest dní.. Přišla a odešla na den přesně… Co si o tom myslíte? V ty dny byla tropická vedra a já nejsem zvyklá pít(jestli to na to má nějaký vliv).. Samozřejmě že už jsem na sobě stihla najít všechny příznaky těhotenství a milion dalších chorob :palec: a taky se sleduju jak nejvíc můžu.. Coz je pro můj klid velice špatné.. :srdce: :roll: Myslíte ze jsem opravdu tak velký posera a všechno si dokážu jen vsugerovat a vystresovat se a nebo bych mohla být těhotná? :think: Předem děkuju za odpověď :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 08.08.18 09:44

Myslím, že nejsi, ale udělej si test. A opravdu zapracuj na té antikoncepci, když máš údajně takový strach z nechtěného těhotenství, tak nechápu proč riskuješ. :roll:

Maritina
Kecalka 139 příspěvků 08.08.18 09:45

A proc si nezaridis u gynekolozky antikoncepci?Asi tak,tehotna muzes byt i pri ms,me se to stalo.Ale my se nechranili,dite jsme chteli.Pri prerusovane je sance mala,ale je.Radsi si skoc do lekarny pro tehu test a za tyden otestuj,pak budes mit 100 jistotu.

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 08.08.18 09:46

1. nauč se zvládat svoje úzkosti. https://obchod.portal.cz/…ost-a-obavy/
2. používej spolehlivější metody antikoncepce.

Kriss Tina
Kelišová 5014 příspěvků 08.08.18 09:47

Udělej test tady ti to nikdo nevyvěští, ale nemyslím si že budeš, psychika je silná čarodějka a člověk si může vsugerovat kde co od bolesti břicha po ranní nevolnost… A zapracuj na antikoncepci když si takový posera a nechceš riskovat…

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 08.08.18 09:48

A co test? Pokud opravdu dítě nechceš, kondom po celou dobu nahoře. Já jsem ho měla léta jako spolehlivou ochranu a otěhotněla jsem, až když jsem chtěla. A nikdy jsem nemusela kontrolovat nepropustnost pytlíku nebo přerušovat.

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 08.08.18 09:49
@Serpentini píše:
Myslím, že nejsi, ale udělej si test. A opravdu zapracuj na té antikoncepci, když máš údajně takový strach z nechtěného těhotenství, tak nechápu proč riskuješ. :roll:

Protože si chlap rád štrejchne na ostro. Ač ví o panice své slečny :?

Froseth
Kecalka 378 příspěvků 08.08.18 09:51

Používejte kondom poctivě, nebo kombinujte ještě s jiným druhem antikoncepce, např. spermicidním gelem. Pak se nebudeš muset stresovat. Přerušovaná soulož není v tvém případě spolehlivá ochrana a otěhotnět při ní můžeš. A pro příště doporučuju míň smajlíků a radši zapracovat na češtině, učitelé pouštělY? Jako vážně? :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:52

@Serpentini já bych ráda antikoncepci ale nejsem si jistá jestli je to dobrý krok, protože nevím jak by na to reagovalo mé tělo a jsem na to ještě celkem „mladá“ podle mých rodičů.. Kteří ani nevědí, že nějaký takový problém mohu řešit… Jelikož s nimi o takových to tématech mluvit nemohu :? :srdce:

Windy
Kecalka 203 příspěvků 08.08.18 09:56
@Anonymní píše:
@Serpentini já bych ráda antikoncepci ale nejsem si jistá jestli je to dobrý krok, protože nevím jak by na to reagovalo mé tělo a jsem na to ještě celkem „mladá“ podle mých rodičů.. Kteří ani nevědí, že nějaký takový problém mohu řešit… Jelikož s nimi o takových to tématech mluvit nemohu :? :srdce:

NA antikoncepci jsi mladá, ale na sex ne? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:57

@Russet ano test si plánuji udělat… Sex máme chráněný (kondom) a k tomu přerušovaný.. Kdyby náhodou kondom praskl…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:58

@Russet ano test si plánuji udělat… Sex máme chráněný (kondom) a k tomu přerušovaný.. Kdyby náhodou kondom praskl…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 10:03

@Windy ono to je trošku složitější… Osobně bych se HA nebránila… Snad nejsem blázen… Přítelovi rodiče jsou věřící, takže by měl dodržovat desatero a antikoncepce je bohužel hřích… Tak jsme to ještě nějak nechtěli řešit… Jsme spolu přes rok… Ale řeknete… Myslíte že v dnešní době vydrží vztah „takhle dlouho“ bez sexu? :roll:

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 08.08.18 10:03

Myslim ze by byli rodice spis radi kdyz se jim s tim sveris a budou vedet ze si zodpovedna nez takhle . a doktorka ti udela veskere vysetreni a zjisti jaka je pro tebe nej. Nekterym holkam se antikoncepce dava treba uz ve 13 na srovnani ms . takze se neboj a porad se s mamou . a i u te doktorky rovnou zjistis na cem si .a mi kdyz sme se snazily tak sem si to dokazala tak vsugerovat ze sem to treba nedostala vubec a tehotna sem nebyla. psychika Je silna .a vsude mas i reklamy v tv ze prerusovana souloz neni antikoncepce a ano i z toho muzes otehotnet proto pak holky chodi na interupci a pak si to vycitaji cely zivot kdyz pak treba maj problemy otehotnet . kdyz si dospela na sex tak se snaz chovat jako dospela i v oblasti antikoncepce

rozand
Závislačka 2921 příspěvků 08.08.18 10:04
@Anonymní píše:

A občas ještě bez kondomu :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >