Mohu byt těhotná nebo to jsou jen MS?

Anonymní
4.5.20 23:25

Mohu byt těhotná nebo to jsou jen MS

Ahoj všechny
Přesně před 19 dnů sem měla nechráněný sex ale neudelal vždy to sundal dřív, ale někdo tvrdí že Preejakulát muže otěhotnit, je mi 17 teprve před 4 měsíce sem měla první sex, ale spis jde o to že bych to měla dostat za 3dnu ale jsem vystresovaná celou dobu jestli vtom mužů byt, nemám nějaký příznaky, jen bolest prsou, prosím jeslti někdo o tom ví
Dekuji :nevim: :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

627
4.5.20 23:36

Počkej.. mrknu se ti do dělohy. Proboha. :zed: Co takhle si udělat těhotenský test? :zed: A co třeba antikoncepce? Pak by ses nemusela stresovat. Prsa tě mohou bolet i z blížící se MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24967
5.5.20 01:39
@Anonymní píše:
Ahoj všechny
Přesně před 19 dnů sem měla nechráněný sex ale neudelal vždy to sundal dřív, ale někdo tvrdí že Preejakulát muže otěhotnit, je mi 17 teprve před 4 měsíce sem měla první sex, ale spis jde o to že bych to měla dostat za 3dnu ale jsem vystresovaná celou dobu jestli vtom mužů byt, nemám nějaký příznaky, jen bolest prsou, prosím jeslti někdo o tom ví
Dekuji :nevim: :nevim: :zed:

Počkat na MS a když nepřijde, udělat test. Nakoupit kondomy a nesexovat bez nich. Ve volných chvílích raději studovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11792
5.5.20 05:42

Proboha, místo šuk. ani se uč češtinu a biologii. Teď udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
5.5.20 08:03

Mohu být těhotná i když mám měsíčky.

Dobrý den chci se zeptat jestli mohu být těhotná i když mám měsíčky?? Protože mám je poslední dobou slabé a brzo mi vždycky skončí, a pociťují na sobě i nějaké změny třeba že mi je občas na zvracení nebo jednou zima podruhé teplo a změna nálad a smíšené chutě a únava a to jsem nikdy neměla tady ty staví až tetka je mám a mám je poslední dobou často tak nevím jestli mohu být a nebo ne?? Prosím o odpověď a předem děkuji Míka. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
5.5.20 09:24

Tyhle dotazy jsou jak od dementů :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11792
5.5.20 10:10
@bartsch píše:
Tyhle dotazy jsou jak od dementů :zed:

Taky si říkám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
5.5.20 10:36
@Mika28 píše:
Dobrý den chci se zeptat jestli mohu být těhotná i když mám měsíčky?? Protože mám je poslední dobou slabé a brzo mi vždycky skončí, a pociťují na sobě i nějaké změny třeba že mi je občas na zvracení nebo jednou zima podruhé teplo a změna nálad a smíšené chutě a únava a to jsem nikdy neměla tady ty staví až tetka je mám a mám je poslední dobou často tak nevím jestli mohu být a nebo ne?? A mívám s přítelem nechráněný sex protože na antynu jsem alergicka a na kondom taky?? Prosím o odpověď a předem děkuji Míka. :nevim: :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
5.5.20 10:39
@Mika28 píše:
Dobrý den chci se zeptat jestli mohu být těhotná i když mám měsíčky?? Protože mám je poslední dobou slabé a brzo mi vždycky skončí, a pociťují na sobě i nějaké změny třeba že mi je občas na zvracení nebo jednou zima podruhé teplo a změna nálad a smíšené chutě a únava a to jsem nikdy neměla tady ty staví až tetka je mám a mám je poslední dobou často tak nevím jestli mohu být a nebo ne?? A s přítelem mi vám nechráněný sex. Prosím o odpověď a předem děkuji Míka. :nevim: :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 00:48

Mohu být těhotná ?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bych mohla být v tom. S partnerem praktikujeme prerusovany styk, zhruba před třemi měsíci jsem si po jednom styku vzala pilulku po. Vím ze po ni muže být rozhozena menstruace. MS jsem od té doby měla ale poměrně pravidelně až do teď. Dnes je to už 6 den co bych měla mít menstruaci, s přítelem jsme pohlavní styk měli. Včera u mě začala ranní nevolnost (opravdu hodně se mi chtělo zvracet), také mám od té doby časté závratě a motá se mi hlava. Dnes u mě ale začalo ještě navíc pobolivani v podbrisku, které mívám, když mi ma přijít MS, ale také bolest zad, kterou normálně nemivam. Tak nevím, zda se nejedna pouze o zpožděnou menstruaci po pilulce po, a nebo jestli bych mohla být opravdu v tom. Jak říkám provozujeme prerusovany sex, takze je tam šance malá, ale přijde mi to divné. Předem dekuju za odpovědi. :P

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama