Mohu být těhotna nebo to mam vsugerované?

24.9.20 13:07

Mohu být těhotna nebo to mam vsugerované

Ahoj holky, jdu se zeptat jen jestli to neměla některá podobně nebo zda je to vůbec možné.

S Ex přítelem jsem už jednou otěhotněla dá se říct, že hned, říkal mi, že byl jednou na nějakých testech spermií a že jeho spermie jsou úspěšně na 98% 🤷🏼‍♀️.
No ale teď k věci, spala jsem sním naposledy bez ochrany 21.7. ale dával si pozor, nedal to do mě (nevím jak jinak slušněji to napsat😀) bylo to den před ovulací, no jenže nevím jestli to opravdu stihl celé včas. Neřešila jsem to, další měsíc jsem dostala menstruaci, byla slabší, ale neřešila jsem to, teď jsem jí dostala znovu, byla o den kratší a taky slabší, teď mě rozbolely bradavky jako když jsem otěhotněla poprvé no a chodím častěji čůrat (to poznám, piji stále stejně a nikdy jsem nechodila nebo neměla takové nutkání chodit často čurát) dělala jsem si test, byl negativní, i když mi přišlo že tam něco hodně slabého je, ale říkala jsem si že už mam asi jen halucinace, mam ale takový divný pocit v sobě😀 k jídlu moc chuť nemám, ale to přikládám ke stresu apod. já jen zda je možné být těhotná i přes negativní test a že by se objevily příznaky až teď, četla jsem dost diskuzí ekde psaly slečny že třeba měly negativní test do 3 měsíce apod.. 😀 nebo jen jestli jsem už blázen a vsugerovala jsem si to, díky moc všem za názory🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2056
24.9.20 13:12

🙏 máš MS, negativní test, kolik ještě potřebuješ indicií? Těhotná nejsi, až budeš, vynechá ti MS a budeš mít pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3350
24.9.20 13:13

A co ti brání test zopakovat abys věděla na čem jsi :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27629
24.9.20 13:14
@Markétaa23 píše:
Ahoj holky, jdu se zeptat jen jestli to neměla některá podobně nebo zda je to vůbec možné.S Ex přítelem jsem už jednou otěhotněla dá se říct, že hned, říkal mi, že byl jednou na nějakých testech spermií a že jeho spermie jsou úspěšně na 98% 🤷🏼‍♀️.
No ale teď k věci, spala jsem sním naposledy bez ochrany 21.7. ale dával si pozor, nedal to do mě (nevím jak jinak slušněji to napsat😀) bylo to den před ovulací, no jenže nevím jestli to opravdu stihl celé včas. Neřešila jsem to, další měsíc jsem dostala menstruaci, byla slabší, ale neřešila jsem to, teď jsem jí dostala znovu, byla o den kratší a taky slabší, teď mě rozbolely bradavky jako když jsem otěhotněla poprvé no a chodím častěji čůrat (to poznám, piji stále stejně a nikdy jsem nechodila nebo neměla takové nutkání chodit často čurát) dělala jsem si test, byl negativní, i když mi přišlo že tam něco hodně slabého je, ale říkala jsem si že už mam asi jen halucinace, mam ale takový divný pocit v sobě😀 k jídlu moc chuť nemám, ale to přikládám ke stresu apod. já jen zda je možné být těhotná i přes negativní test a že by se objevily příznaky až teď, četla jsem dost diskuzí ekde psaly slečny že třeba měly negativní test do 3 měsíce apod.. 😀 nebo jen jestli jsem už blázen a vsugerovala jsem si to, díky moc všem za názory🙂

Tak si dojdi k lékaři. On už by něco v břiše viděl. My nemáme křišťálovou kouli. Ale negativní test a přítomnost MS by pro mě byla dostatečným důkazem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
24.9.20 13:18

Jo si blázen když s někým spíš bez ochrany, ještě když je to ex. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7956
24.9.20 13:21

Nejsi těhotná. Hod se do klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 13:22
@JancaS84 píše:
Jo si blázen když s někým spíš bez ochrany, ještě když je to ex. Těhotná nejsi.

V tu dobu to byl můj přítel :wink:

Jinak díky za rady mě asi zajímalo jestli to někdo zažil třeba nebo zná někoho kdo by to měl podobné. Jinak blbá nejsem samozřejmě a vím co dělat, už jednou jsem těhotná byla.

• Citovat
  • Nahlásit
27629
24.9.20 13:26
@Anonymní píše:
V tu dobu to byl můj přítel :wink:Jinak díky za rady mě asi zajímalo jestli to někdo zažil třeba nebo zná někoho kdo by to měl podobné. Jinak blbá nejsem samozřejmě a vím co dělat, už jednou jsem těhotná byla.

Tady loví duchy denně několik snažilek i těch, co si to jen vsugerovaly. Ale rada je jediná. Další test nebo lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 13:31

@Russet děkuju, ještě počkám pokud nezmizí citlivost prsou udělám další test nebo zajdu k lékaři.

• Citovat
  • Nahlásit
5082
24.9.20 13:42

Dvě menstruace, sex 21. července, negativní těhotenský test… :mrgreen: vsázim dolary proti ořechům, že těhotná nejsi 100%. ;) :palec: Příznaky jsou vsugerované. ;) Další příběh od Rosamunde Pilcher z toho nekouká :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
24.9.20 13:59

Těhotná podle mě nejsi. Pokud máš obavy jdi na gyndu nebo si udělej ještě test. Ano jsou případy negativních tt i přes těhotenství, selhání antikoncepce či ms v průběhu těhotenství. Já osobně nikoho takového neznám, čtu to jen tady. Jsou to pouze jednotky z tisíců, neříkám, že to nemůže být tvůj případ, ale je to vysoce nepravděpodobné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14387
24.9.20 14:05

Kvůli čemu to odklááš a vymlouváš se na citlivost prsou? Počůrat test můžeš kdykolv, ne?

Ty chceš být těhotná a doufáš že se k tobě vrátí? Dokážeš si představit, co by to znamenalo pro to dítě? Jen byste se chvíli ještě víc trápili a šli byste opět od sebe, jen by mezi vámi viselo dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 14:09

@Ou 😀 😀 😀 no tak to opravdu těhotná být nechci a určitě bych nebyla s někým jen proto že s ním čekám dítě.
Tak se teda vlastně omlouvám za můj přihloupý dotaz, kterých je tu stejnak tisíce, tak k čemu potom ty diskuze jsou.

• Citovat
  • Nahlásit
369
24.9.20 14:20

@Markétaa23 tt negativní ms dorazila nestačí to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3471
24.9.20 14:31

Ano, jsi blázen a máš to vsugerované.
Ne, těhotná nejsi.
Měla jsi sex 21.7., pak ještě 2× menstruaci, negativní těhotenský test - na to tady křišťálovou kouli nikdo nepotřebuje.

A to časté čůrání jako příznak těhotenství… často chodíš čůrat až ve 3.trimestru, kdy už poměrně velký plod tlačí na močový měchýř. Do té doby k tomu není důvod. To je vždy ten nejvtipnější „příznak“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama