Mohu být těhotná po 2 měsících vynechání menzes?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
4.12.21 18:28

Mohu být těhotná po 2 měsících vynechání menzes?

Ahojky. Jsem tu nová, tak snad se budu ptát správně :D Našla jsem si skvělého partnera a tak jsem po 3 měsících vyhodila antinu a začalo snažení :srdce: po zrušení antiny jsem již menzes nedostala. Poslední byla 30. září. Dneska jsem začala trošku špinit, ale menstruace to není. Já ji mám vždy už první den velkou. Už dva týdny mě bolí prsa, na bradavky mi nemůže ani sáhnout a prej jsem náladová :lol: ale na testu ani duch. Kdy od začátku špineni bych tam mohla vidět aspoň ducha? :srdce: ;)

Případně stalo se to někdy některé z vás? Ze by tak dlouho nebyla menzes a pak jste byla tehu? :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29395
4.12.21 18:40

Máš spíš rozhozene hormony od té HA, pokud bys měla příznaky k těhotenství, budeš mít i pozitivní test. Tělo se po vysazení HA může dávat dohromady i rok, než se ti cyklus nějak zpravidelni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1141
4.12.21 18:42

Po vysazeni antikoncepce se cyklus muze rovnat klidne rok… takze tehotna byt nemusis a nemusis to taky dostat vubec, nebo to dostanes zitra, za tejden, za pul roku… drzim palce, at to klapne tak jak chcete :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
4.12.21 18:48

@Sisien mě kdysi po vysazeni HA trvalo skoro rok než se to srovnalo, někdy to nepřišlo dva měsíce, někdy dvakrát do měsíce takové spineni … zasla bych se poradit s MUDr jestli to nedá něco na srovnání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
4.12.21 19:25

Spíš bych tipovala rozhozené hormony po HA.

• Citovat
  • Nahlásit
4.12.21 22:12

Ahojky, podobně to měla jedna moje známá. Po vysazení antikoncepce začala cca po 2 měsících pouze spinit, další měsíc zjistila, že už je téměř ve třetím měsíci :D takže možné je všechno. Ale třeba to budou fakt jen hormony…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
14.12.21 22:15
@Sisien píše:
Ahojky. Jsem tu nová, tak snad se budu ptát správně :D Našla jsem si skvělého partnera a tak jsem po 3 měsících vyhodila antinu a začalo snažení :srdce: po zrušení antiny jsem již menzes nedostala. Poslední byla 30. září. Dneska jsem začala trošku špinit, ale menstruace to není. Já ji mám vždy už první den velkou. Už dva týdny mě bolí prsa, na bradavky mi nemůže ani sáhnout a prej jsem náladová :lol: ale na testu ani duch. Kdy od začátku špineni bych tam mohla vidět aspoň ducha? :srdce: ;)Případně stalo se to někdy některé z vás? Ze by tak dlouho nebyla menzes a pak jste byla tehu? :srdce: :*

Taky jsem to měla podobné, vysadila jsem HA v červenci a první MS přišla až na konci září, těhu testy byli negativní, až sem se objednala na kontrolu tak jsem to dostala 🤦‍♀️ od té doby MS pravidelna a zatím se nám nedaří 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat