Mohu být těhotná po vynechání 5 pilulek antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristtt
Nováček 8 příspěvků 19.02.17 10:49
Mohu být těhotná po vynechání 5 pilulek HA?

Ahojte holky, tohle téma tu už padlo nekolikrát, ale nikde jsem se nedočetla něco podobného, co se stalo mně…
Beru pravidelne HA 2 roky 21+7, nikdy se mi nestalo, že bych vynechala pilulku. Začalo to všechno v lednu, kdy mi v 7-mi denni pauze nedosla menstruace, ale pouze 2h slaboulinké krváceni. Mohu to brát jako menstruaci nebo to může být náznak těhu?(kamarádce ha nezabírala a stále samovolně potracela :nevim: ) Po 7-mi dnech jsem začala brát nové plátičko. 14.2. Jsem odjela na lyž. pobyt a HA jsem zapomněla doma. 5 pilulek z 3t jsem vynechala, pohl. styk byl 4× bez ochrany. Hned 2 den po vynechání a po jednou pohl. styku jsem začala slabě, ale tmavě krvácet. To se mi nikdy nestáva. :( Takže se vás ptám, mohu být těhu? :?

Příspěvek upraven 19.02.17 v 10:53

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

barboramala
Povídálka 16 příspěvků 19.02.17 10:53

Ano klidně můžeš, antikoncepce nejsou lentilky, mají se brát přesně, tak jak se uvádí a ne si je brát a vynechávat, kdy chceš.

Rady93
Kecalka 121 příspěvků 19.02.17 10:55

Ahoj, uprimne si myslim, ze otehotnet muzes, ale byl by to zazrak, pac pokud vim, tak i presto, ze HA vynechas, tak i presto zustava v krvi hladinka, ktera by te mela chranit. Ale popravde tezko rict. :nevim:

Rady93
Kecalka 121 příspěvků 19.02.17 10:57

A presne jak rika @barboramala, HA nejsou lentilky, a meli by se brat, tak jak se maji brat.

Kristtt
Nováček 8 příspěvků 19.02.17 10:58
@Rady93 píše:
Ahoj, uprimne si myslim, ze otehotnet muzes, ale byl by to zazrak, pac pokud vim, tak i presto, ze HA vynechas, tak i presto zustava v krvi hladinka, ktera by te mela chranit. Ale popravde tezko rict. :nevim:

Děkuji.. Uklidnilo mě to. Ale určitě zkusim 2t+ udělat aspoň test. :oops:

Kristtt
Nováček 8 příspěvků 19.02.17 10:59
@Rady93 píše:
A presne jak rika @barboramala, HA nejsou lentilky, a meli by se brat, tak jak se maji brat.

Tak o tom žádna, ale opravdu poprvé se mi stalo, že jsem je zapomněla doma. :roll:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 19.02.17 11:00

Muzes…kamaradka otehotnela bezprostredne po vysazeni antikoncepce, kterou brala pravidelne nekolik let.

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 19.02.17 11:01

Ano můžeš být těhotná. A nechápu, proč sis nekoupila kondomy :roll: Když už jsi prášky nechala doma. :roll:

Rady93
Kecalka 121 příspěvků 19.02.17 11:02

@Kristtt no to zkusit klidne muzes, ale popravde kdyby si byla tehotna, tak neni zrovna dvakrat dobre, ze nadale beres HA. To by asi pro ten plod nebylo dobry :roll:

Rady93
Kecalka 121 příspěvků 19.02.17 11:03

@Šmoulice naprosto souhlasim, je treba se chranit i jinak :palec:

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 19.02.17 11:03
@Rady93 píše:
@Kristtt no to zkusit klidne muzes, ale popravde kdyby si byla tehotna, tak neni zrovna dvakrat dobre, ze nadale beres HA. To by asi pro ten plod nebylo dobry :roll:

Co ty víš, třeba by šla na potrat :nevim:
@Kristtt nebo jsi připravena mít dítě, když jsi souložila bez ochrany? ;)

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 19.02.17 11:05

Bojis se těhotenství, zapomeneš antikoncepci presto to musíš delat nechranene? To bude asi nekde neco špatne, ne? :nevim:

Rady93
Kecalka 121 příspěvků 19.02.17 11:06

@Šmoulice Tak to samozrejme nevim, jak by se k tomu postavila. Jen rikam co si myslim ;)

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 19.02.17 11:08

Tak teoreticky, pokud to bylo ve 3 týdnů, tedy vzala jsi minimálně 14 prášku, tak potom když nevezmes další prášky, tak lze udělat 7denni pauza ( tzn. Ze do 2-3 dnů dostaneš MS, když jsi nevzala 5 po sobě, tak tělo to vzalo jako pauzu a došla MS ). Teď bych pokračovala v dalším platicku jako obvykle. U mě HA je to tak, že když zapomenu ve 3 týdnu 1 prášek, tak mám buď udělat 7denni pauzu a nebo pokračovat a začít hned další platicko bez pauzy. Takže asi těhotná nejsi, ale radši si pak udělej test, pro jistotu.

Příspěvek upraven 19.02.17 v 11:10

Kristtt
Nováček 8 příspěvků 19.02.17 11:10
@Šmoulice píše:
Co ty víš, třeba by šla na potrat :nevim:
@Kristtt nebo jsi připravena mít dítě, když jsi souložila bez ochrany? ;)
Neplánujeme s přítelem, studuji ještě, ale když by to přišlo, nebráníme se..
@Marble93 píše:
Bojis se těhotenství, zapomeneš antikoncepci presto to musíš delat nechranene? To bude asi nekde neco špatne, ne? :nevim:

Ano, to přiznávam, ale bohužel stalo se.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >